INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da ću još malo dokupljivati na ovim povoljnim razinama 14,x jer se ne bih volio tući u glavu iduće godine na 28, x ..zakaj nisam kupio sada :-))) … a iduća g.bu euforična …prvo izbori promjena pa EU …..






Svaki mjesec oko 10-tog nam se netko istovara, jel to skupljanje za plaće?
do kraja tjedna 11 KUNA,
a ako skupljaju i za regres, eto nas na 9 kn,


11 kuna kažete kolega i najbliži si istini uskoro .
[/quote]


Čini mi se da i danas bude slično kao i jučer, između 15 i 16 kuna oko 15-20000 komada i to je to… Jedino ako neki malo veći ne posiju paniku među male pa ovi započnu sa akcijom sve po 13 kuna … ako do toga i dođe neće dugo trajat … prava trgovina počet će na jesen…

znači i ti čekaš 13 kn? [undecid]
[/quote]
Znači jedan 11 drugi 13 kuna ja ću onda čekati na 10 pa ljudi smo sve budemo dogovorili a mi dame imamo prednost kaj ne ?
[/quote]
Svaki dan po malo kolege budite strpljivi bit će za sve tisuće dionica su na prodaji .
[/quote]




nalog od preko 11.000 komada na prodaji na 14,82 kn! ide ovo sutra gadno doljeeee

Samo se ti veseli, ali i ako ode do 14 ti nećeš ući jer čekaš 11 ili pak 9,8,6… Za takve nema nade, osim ako kupuju na svim padajućim razinama a ovakvim pričama drukaju da kupe još i za niže. Pa ako kooperanti žele dati po 12,11 neću ni ja ostati suh… [lol]
[/quote]
pa kolega poanta je bila predvidjeti zabokrecinu i pad,izaci na vise i uci na nize.a dodao bih i da pred par godina kad su gradjevinci krenulli sa dna 100%rasta bili su u puno boljoj situaciji nego ingr danas,pa su svejedno se vratli gdje su i bili i ostali tamo do kraja prosle godine.a neki ,poput vdkt i hdel koji su i sad u puno boljoj situaciji nego ingr su na dnu nakon svih onih uspona i padova zadnjih par godina.sve je to trebalo predvidjeti i izaci iz ingre na vrijeme,jer ako se ponovi proslost ode ona na 11 i tko zna koliko ce biti tamo… [shocked] [cry] [bye] [yawn]
[/quote]
Da upravo tako ako ode opet na 11 nije tragedija nego ako će se tamo dugo zadržati onda je pravi kaos .
[/quote]
Znači ima prostora za pad ak vi tak kažete onda ok.

Ingra d.d. – INGRA d.d. zaključila novi sporazum o poslovnoj suradnji

http://www.zse.hr/default.aspx?id=36462

biom75

HAC se do kraja kolovoza zadužuje za još 270 milijuna eura
Autor/izvor: SEEbiz / Slobodna Dalmacija
Datum objave: 06.07.2011. – 21:02:00
Zadnja izmjena: 07.07.2011. – 09:35:43
ZAGREB – Hrvatske autoceste (HAC) do kraja kolovoza kreditno će se zadužiti za još 270 milijuna eura, a do kraja godine planirano je ukupno kreditno opterećenje od najmanje 900 milijuna eura. Naime, čak 71 posto ukupnih HAC-ovih rashoda u ovoj godini, koji iznose 1,2 milijarde eura, financirat će se iz kredita podignutih kod različitih bankarskih kuća.

Nije li I INGRA nešto radila za HAC. Stiže lova. Izvještaj za 3Q se već puni. [thumbsup]

neće uvijek biti ovako.


Već me frka da ću ostati bez dionica, a pomalo mi i ove "sitne ribice" što navijaju za pad počele ići na živce. Iako sam na 17 prodao oko 15 tisuća komada i da nije bilo ovih drukera tipa elijah ne bih sada imao mogućnost kupnje na nižim cijenama. Osobno niti jednim komentarom nisam drukao za pad iako sam, normalno, priželjkivao tako nešto.
Sutra, ako se nakupi dovoljna količina između 14 i 15 kuna mojih je sigurnih 16 do 17 tisuća. Možda je poslije sruše i niže, ali šta se može jednostavno mi ne ide san na oči dok sam u kešu.
Netko će reći, pa zašto onda pišeš ako imaš namjeru ulaziti. Jednostavno, prošlost je pokazala da ti najmanje vjeruju kada govoriš istinu. Ugodno veče želim svima koji mirno spavaju jer su u dionicama, ja to za sebe večeras ne mogu reći, jer mislim da sam već danas trebao kupovati. [smiley]

izgleda da si bio u pravu [thumbsup]

Ingra d.d. – INGRA d.d. zaključila novi sporazum o poslovnoj suradnji

neće uvijek biti ovako.

opet mali na silu pokušavaju okrenuti pad Ingre u rast! pa zar niste do sada naučili da se to tako ne radi?!?

Ma strašan ugovor, utvrdili su zajedničke interese, s kim god su sklopili takav ugovor, do nikakve realizacije nikada nije došlo.

a sad vidim zašto mali kupuju- potpisan sporazum o poslovnoj suradnji s nekom tal. firmom…i što s time? potpisani su takvi sporazumi pred par mjeseci i s ruskim firmama, a do sad rezulat je nula [yawn]

http://www.poslovni.hr/vijesti/ingra-zakljucila-sporazum-o-poslovnoj-suradnji-s-talijanskom-tvrtkom-bonatti-182824.aspx

marcello

Koliko vidim ovi što su u kešu su više nervozni od nas koji smo u dionicama. Prodavali su na 12-11 i sada svim silama,čak i "nemoralnim ponudama" nastoje drukati da se ukrcaju barem na 14 i uskoro smanje gubitak. Eto vidite kako je to kad prodajete kad netreba-burekmajstori-nije vam lako.

neće uvijek biti ovako.



u najgorem slučaju dionica može pasti do max. 14,5 kn što je prosjek onih 11 i 18. čekat i vagat dal će bit 14,5 ili 14,x prije strelovitog uzleta je lutrija. zato treba kupit već na ovim razinama i mirno spavati..do jednog jutra kad se probudiš sa dobiti od nekoliko puta… [yawn]

da pojasnim ovih 11 i 18 – cijena prije i poslije vijesti o vojnoj bolnici u Alžiru (do 11 nemože teoretski past jer bi to isključilo ovu 56 M € "tešku" vijest [wink]
[/quote]

Ništa od 14,xx [bye] papa svima koji su mislili kupovat ispod 15 kuna [lol] za 15 minuta prodano 12 000 komada, sad idemo malo uživat gledajući kako raste i kako će "drukeri" pokušavat nemoguće… od danas INGR-a ide samo gore, neće biti spektakla i blokada jer još ima onih koji misle da mogu zaustaviti nezaustavljivo i rušit cijenu… ali ostalo im je malo municije [bye]… idem ulovit još koju ispod 15,30 ako uspijem… [thumbsup]

... ja se samo igram i uživam ...

New Report

Close