INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

cestitke svim ingrasima!!!

konačno je netko zagrizao na 51k[smiley1]

POKRET OTPORA

novo poglavlje….[smiley11]

Pessimism Is Your Friend

Polagano,ali sigurno,kako bismo rekli….[smiley11]

Srbija i BiH ratificirale CEFTA-u
Nakon što je BiH ratificirala sporazum, danas je i skupština Srbije ratificirala Sporazum o slobodnoj trgovini u jugoistočnoj Europi (CEFTA).

Sporazumom je predviđena liberalizacija javnih natječaja i intenzivnije privlačenje investicija u zemlje potpisnice.

Zemlje-članice CEFTA 2006. uspostaviti će zonu slobodne trgovine u prijelaznom periodu najkasnije 31. prosinca 2010. godine, ukoliko se potpuno liberalizira najmanje 90 posto ukupne trgovine, što znači da jedan dio poljoprivrednih proizvoda može i dalje imati zaštitu.

Analitičari predviđaju da će najveću korist u Hrvatskoj imati građevinski sektor.

može li malo K/P,hvala[smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA


može li malo K/P,hvala[smiley2][smiley2][smiley2]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Hvala na čestitkama, iako mislim da je malo prerano, samo ja bih volio da nam čestitaju i oni ( onaj ) koji su pljuvali ovu dionicu tjednima i mjesecima. Neću o imenima i nickovima, svi znamo o kome se radi.
Inaće , već se slaže preko 50 000 kupnja trenutno je na ovim razinama opet jača kupnja od prodaje.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

hoćemo li u blokadu?[smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA

51.5 k završili…[color=blue]impresivno[/color]… 1.prodaja 52k….što nas sutra čeka…

evo plavi i co., ja vam čestitam. dobro ste pogodili. sad je kasno da žalim što nisam kupio na 10000, ali nema veze…

Ingra odolila svim korekcijama a danas pokazala pravo lice.[smiley2]

New Report

Close