INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Kooperanti nisu navalili sa prodajom. Dižemo letvicu.


dosli smo do dna natezanja ponude i potraznje. ocito je sada vec puno vise onih kojima daljnji pad ne odgovara i koji su se utovarili na ovim i visim cijenama.

e moji majstori, upravo je počelo novo iskrcavanje, kupnje na 15 kn više – nema!
[/quote]
Slabo je to. Nisu posijali paniku rasprodaje. Nema ovaca za šišanje…ali i kooperantska vuna dobro dođe, samo šteta što je ima malo.

neće uvijek biti ovako.

Ja ne velim da ovi koji trenutno prodaju nisu kooperanti. Vjerujem da jesu, ali tvrdnja da kooperanti imaju dogovor s Ingrom da prodaju oko 10-og u mjesecu je smijesna. Ni jedan kooperant ne bi imao sluha za takav dogovor, pogotovo oni kojima odavno vec gori pod nogama isplatiti place, pokriti dugove i sl.

Cuore Sportivo

Kad netko zaista želi prodati, onda ili izlaže skriveni nalog, ili manje količine a ne tako da su te "malo veće" količine lako vidljive [wink]


Kad netko zaista želi prodati, onda ili izlaže skriveni nalog, ili manje količine a ne tako da su te "malo veće" količine lako vidljive [wink]

da li taj želi prodat ili ne, ne znam, ali vidim da cijena INGRE iz dana u dan samo tone i da se tom padu kraj ne nazire! [angry]

ne bojim se ja za ingru
uvjek će biti tko želi prodati
a bome vidili ste i sami da ih uvjek ima netko i kupiti
a vidim tu neki pričaju bajke i straše investitora / misle da su mala djeca)
molim vas zar još neki vjeruju u babaroge
vidim da dosta njih ne znaju sta je etika ,kultura ulaganja ,društvena odgovornost
jedini im je cilj zajebati nekog
autor posjeduje cionice ingre mešu ostalim i nije nagocor na kupnju

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]



Kad netko zaista želi prodati, onda ili izlaže skriveni nalog, ili manje količine a ne tako da su te "malo veće" količine lako vidljive [wink]

da li taj želi prodat ili ne, ne znam, ali vidim da cijena INGRE iz dana u dan samo tone i da se tom padu kraj ne nazire! [angry]
[/quote]
Neka se svi povuku sa bida i neka se protrguje 3000 kom po 12 kn vi ćete reći da je cijena pala, no kada pada ili raste uz mizeran promet onda taj pad ili rast nije realan pokazatelj. To ste do sada trebali naučiti. Npr, do 14 kn imaš 55000komada. Kada bi danas bilo prosipanje do 14kn ali da se nitko ne povuče sa bida onda bi to bio značajan pad. Ovako na 200-300 tisuća kunića pad od 1-1,5% nije nikakav pokazatelj da netko bježi iz dionice. To se samo burekdžije naguravaju i gube/dobivaju za svoje bureke. Danas su iznimka bila 2 kooperanta. Da nije bilo njih bili bi na 15,40 sa 50000kn prometa. Sve u svemu ponovo smo u razdoblju žabokrečine. Nadamo se svi da će krajem mjeseca izvješće pokrenuti trgovanje.

neće uvijek biti ovako.

nalog od preko 11.000 komada na prodaji na 14,82 kn! ide ovo sutra gadno doljeeee


nalog od preko 11.000 komada na prodaji na 14,82 kn! ide ovo sutra gadno doljeeee

Samo se ti veseli, ali i ako ode do 14 ti nećeš ući jer čekaš 11 ili pak 9,8,6… Za takve nema nade, osim ako kupuju na svim padajućim razinama a ovakvim pričama drukaju da kupe još i za niže. Pa ako kooperanti žele dati po 12,11 neću ni ja ostati suh… [lol]

neće uvijek biti ovako.




Svaki mjesec oko 10-tog nam se netko istovara, jel to skupljanje za plaće?
do kraja tjedna 11 KUNA,
a ako skupljaju i za regres, eto nas na 9 kn,


11 kuna kažete kolega i najbliži si istini uskoro .
[/quote]


Čini mi se da i danas bude slično kao i jučer, između 15 i 16 kuna oko 15-20000 komada i to je to… Jedino ako neki malo veći ne posiju paniku među male pa ovi započnu sa akcijom sve po 13 kuna … ako do toga i dođe neće dugo trajat … prava trgovina počet će na jesen…

znači i ti čekaš 13 kn? [undecid]
[/quote]
Znači jedan 11 drugi 13 kuna ja ću onda čekati na 10 pa ljudi smo sve budemo dogovorili a mi dame imamo prednost kaj ne ?
[/quote]
Svaki dan po malo kolege budite strpljivi bit će za sve tisuće dionica su na prodaji .

ne mogu vjerovat koliko ljigavaca na ovoj temi koji uživaju u padu cijene i još se tome tako vesele…eto moraju to podijelit sa svima…strašno na što je ovaj forum spao, ošlo sve kvragu kao i cijela burza

Kad cijena pada se raduju, a kad pri tome gube pare plaču



nalog od preko 11.000 komada na prodaji na 14,82 kn! ide ovo sutra gadno doljeeee

Samo se ti veseli, ali i ako ode do 14 ti nećeš ući jer čekaš 11 ili pak 9,8,6… Za takve nema nade, osim ako kupuju na svim padajućim razinama a ovakvim pričama drukaju da kupe još i za niže. Pa ako kooperanti žele dati po 12,11 neću ni ja ostati suh… [lol]
[/quote]
pa kolega poanta je bila predvidjeti zabokrecinu i pad,izaci na vise i uci na nize.a dodao bih i da pred par godina kad su gradjevinci krenulli sa dna 100%rasta bili su u puno boljoj situaciji nego ingr danas,pa su svejedno se vratli gdje su i bili i ostali tamo do kraja prosle godine.a neki ,poput vdkt i hdel koji su i sad u puno boljoj situaciji nego ingr su na dnu nakon svih onih uspona i padova zadnjih par godina.sve je to trebalo predvidjeti i izaci iz ingre na vrijeme,jer ako se ponovi proslost ode ona na 11 i tko zna koliko ce biti tamo… [shocked] [cry] [bye] [yawn]

New Report

Close