INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Aha, a kooperanti ih slusaju zato kaj su si tak dobri s Ingrom?! Ne budimo neozbiljni. Da sam kojim slucajem kooperant Ingre, bolio bi me tuki za Ingru vec bi sto prije prodao da dodjem do kesha. Naravno, ako bi moja tvrtka bila u problemima.
Price o dogovoru i solidarnosti da kooperant prodaje oko 10-og…kao sto rekoh, ne budimo neozbiljni.

Cuore Sportivo


Svaki mjesec oko 10-tog nam se netko istovara, jel to skupljanje za plaće?
do kraja tjedna 11 KUNA,
a ako skupljaju i za regres, eto nas na 9 kn,


11 kuna kažete kolega i najbliži si istini uskoro .

uh pocela su opaka drukanja na dole…sa solidnim ocjenama [undecid]

Čini mi se da i danas bude slično kao i jučer, između 15 i 16 kuna oko 15-20000 komada i to je to… Jedino ako neki malo veći ne posiju paniku među male pa ovi započnu sa akcijom sve po 13 kuna … ako do toga i dođe neće dugo trajat … prava trgovina počet će na jesen…

... ja se samo igram i uživam ...


Čini mi se da i danas bude slično kao i jučer, između 15 i 16 kuna oko 15-20000 komada i to je to… Jedino ako neki malo veći ne posiju paniku među male pa ovi započnu sa akcijom sve po 13 kuna … ako do toga i dođe neće dugo trajat … prava trgovina počet će na jesen…

znači i ti čekaš 13 kn? [undecid]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi



Svaki mjesec oko 10-tog nam se netko istovara, jel to skupljanje za plaće?
do kraja tjedna 11 KUNA,
a ako skupljaju i za regres, eto nas na 9 kn,


11 kuna kažete kolega i najbliži si istini uskoro .
[/quote]


Čini mi se da i danas bude slično kao i jučer, između 15 i 16 kuna oko 15-20000 komada i to je to… Jedino ako neki malo veći ne posiju paniku među male pa ovi započnu sa akcijom sve po 13 kuna … ako do toga i dođe neće dugo trajat … prava trgovina počet će na jesen…

znači i ti čekaš 13 kn? [undecid]
[/quote]
Znači jedan 11 drugi 13 kuna ja ću onda čekati na 10 pa ljudi smo sve budemo dogovorili a mi dame imamo prednost kaj ne ?

SZ,

Aha, a kooperanti ih slusaju zato kaj su si tak dobri s Ingrom?! Ne budimo neozbiljni. Da sam kojim slucajem kooperant Ingre, bolio bi me tuki za Ingru vec bi sto prije prodao da dodjem do kesha. Naravno, ako bi moja tvrtka bila u problemima.
Price o dogovoru i solidarnosti da kooperant prodaje oko 10-og…kao sto rekoh, ne budimo neozbiljni.

Po bidu se vidi da se čeka iskipavanje kooperanata ali nekako slabo da se iskipaju-biće da nema više onih kojima je hitno prodati sa gubitkom. Morati će se podići ponuda ili lupanje po asku. Vidjeti ćemo što će biti. No da su cijene za skupljanje to je sigurno. Na 100 i nešto kuna biti će sasvim svejedno da li vam je prosjek 15 ili 18 a i 20. Pozz INVESTITORIMA a i ostalima…naravno.

neće uvijek biti ovako.

Ma ne,ne, ne čekam ja 13, ja čekam jesen 🙂 … ja sam svoje kupio još kad je kretala od 12,50 prema 18,50… ali ako slučajno padne ispod 15 sigurno da neću spavat… pa kud puklo da puklo …

... ja se samo igram i uživam ...

Kooperanti nisu navalili sa prodajom. Dižemo letvicu.

neće uvijek biti ovako.

dosli smo do dna natezanja ponude i potraznje. ocito je sada vec puno vise onih kojima daljnji pad ne odgovara i koji su se utovarili na ovim i visim cijenama.

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja


Kooperanti nisu navalili sa prodajom. Dižemo letvicu.


dosli smo do dna natezanja ponude i potraznje. ocito je sada vec puno vise onih kojima daljnji pad ne odgovara i koji su se utovarili na ovim i visim cijenama.

e moji majstori, upravo je počelo novo iskrcavanje, kupnje na 15 kn više – nema!

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Konačno su se dva iskipala, ali nekako su malo dali-izgleda samo da imaju za G.O. No bolje išta nego ništa.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close