INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kada će više tržište odreagirati na pozitivne vijesti u svezi EU: http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/kosor-sada-ce-biti-lakse-za-svaku-ulozenu-kunu-dobivat-cemo-tri.html [pray]

a što je tu pozitivno? propaganda koju širi vlada i koju plaća novcem poreznih obveznika da nas nagovore za EU? (netko je rekao da nas to košta oko 70 milja kuna??!)


@ lopi

[29.07.2011] Nekonsolidirano i konsolidirano polugodišnje izvješće za 2011. godinu


i varate se ako mislite ukrcati se na vlak za Eldorado 10-tak dana prije toga – ikrcava se sada, na ovim razinama! [bye]






Do 16kn samo 7500 kom a do 15kn ima 40 000 kom, pa vi sad odlučite kuda će prije.

Na 14 po svemu sudeći .
[/quote]
da,na 14 je solidna tehnicka potpora ali moglo bi i ka 13
[/quote]
a mogla bi ? a mozda ne bi mogla? da bi mogla morala bi moči ali neće ove noči
moguće je i nemoguče 13 1.3 130kuna
jesi to ocijenio pomoču sekstanta i položaja sunca i zvjezda
a moglo bi i nas sutra ne biti jel da

[/quote]
nestala je potpora na 15 ne? tako da bi sljedeci target bio 14..a ako krene panika uz letargiju zasto ne bi i probili 14,pogotovo ako se povuce na nize kupnja sto cesto zna biti.prema 13 mi je neki filing ,ispod bi ipak bilo pretjerano.a koga ce bit sutra..za sebe znam,a vi kolega za sebe?
[/quote]
ćini ti se da je nestala? to je samo FA(N)TAMORGANA
da se dovedu u zabludu neki, da je ono zele baciti učinili bi to u treptaj oka

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

čovjek postao predsjednik uprave brokeraja..zna znanje: http://www.zse.hr/default.aspx?id=36378



@ lopi

[29.07.2011] Nekonsolidirano i konsolidirano polugodišnje izvješće za 2011. godinu


i varate se ako mislite ukrcati se na vlak za Eldorado 10-tak dana prije toga – ikrcava se sada, na ovim razinama! [bye]
[/quote]
Točno sad se iskrcava pogledajte naivca koji se zaletio na kupnji sad sljedi trežnjenje i plač kad Ingra krene nizbrdo .



Ja sam kupio tih 500 kom
Stavi sutra još 500 🙂


evo moj nalog, pokaži ti svoj

Netko se m alo raspištoljio po asku. Da nisam ja? Čeka da se napuni pa pokupi.Da nezna kakav info???

neće uvijek biti ovako.

ode orešković iz nadzora
Vaš link

sumnjam da je rezerviro godišnji na remetincu , mada kažu da je predsezona nikad bolja , postsezona će bit kažu rekordna [wink] . al nema straha tu su novi kapaciteti u udbini novih cca 400 postelja.

šalu na stranu razlog je promjena vlasničke strukture u pbz investu

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

Zabunio sam se, ja sam kupio 561 kom





brijem da ce izvjesce biti losije od ocekivanog jer ljudi ocekuju nerealno dobro izvjesce.medjutim dok dodje izvjesce,usred ljta i letargije ionako ce cijena biti znacajno niza…a ako skoro krene pad ,sa kupnjom koja je sve tanja tesko ce je i na 14 zadrzati

Ti si inako prodao svoju ingru 07.06. i malo jos zatrejdao 10.06. Nakon 07.06. konstantno pises drukove sto se i po ocjenama vidi. Mani se corava posla i idi drukaj u ADPL koji ti je izgleda cijeli portfelj.
[/quote]
kolega ja samo razmisljam na glas a mozda netko i shvati nesto.. [undecid]
[/quote]

Vi samo idete linijom manjeg otpora i drukate dok nemate dionica. To dovoljno govori o vama.
[/quote]
kolega ne vjerujem ja u moc drukanja.ali vjerujem u moc sirenja spoznaja i (pro)misljenja.iz ingr sam izasao nakon onog potopa do 14,7 i ne bih htio da mi se takvo sto ponovi.a vjerujem da ni ostali ne bi htjeli.a povijest se na burzi obicno ponavlja…







Do 16kn samo 7500 kom a do 15kn ima 40 000 kom, pa vi sad odlučite kuda će prije.

Na 14 po svemu sudeći .
[/quote]
da,na 14 je solidna tehnicka potpora ali moglo bi i ka 13
[/quote]
a mogla bi ? a mozda ne bi mogla? da bi mogla morala bi moči ali neće ove noči
moguće je i nemoguče 13 1.3 130kuna
jesi to ocijenio pomoču sekstanta i položaja sunca i zvjezda
a moglo bi i nas sutra ne biti jel da

[/quote]
nestala je potpora na 15 ne? tako da bi sljedeci target bio 14..a ako krene panika uz letargiju zasto ne bi i probili 14,pogotovo ako se povuce na nize kupnja sto cesto zna biti.prema 13 mi je neki filing ,ispod bi ipak bilo pretjerano.a koga ce bit sutra..za sebe znam,a vi kolega za sebe?
[/quote]
ćini ti se da je nestala? to je samo FA(N)TAMORGANA
da se dovedu u zabludu neki, da je ono zele baciti učinili bi to u treptaj oka

[/quote]
da, nezgodne su te morgane.. [lol]
medjutim na vlds su imali pola milje kuna tako s fatamorganama..od ispod 12 na kupnji pa do 10,5 blinkali s njim i micali ga i blinkali na nize(oko kunu nize od tekuce cijene-zvuci poznato?)…i na kraju je na 10 kn pala cijena i bez potpore ikakve..ide ka 9 odakle je i dosla pred par mjeseci.

@ elijah
Znači dobili smo još jednog robin hooda koji nama ovcama otvara oči? Gdje ste bili do 07.06. ako smijem pitati? Član ste skoro 4 godine … Buduci da ne zelite da vam se potop na ingri ponovno dogodi, vjerojatno nemate namjeru niti kupiti dionice. Molim vas budite fer i maknite se s teme.

New Report

Close