INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ispravnije je izvješće će biti puno gore i veliki koji su na samom izvoru informacija napuštaju brod koji tone .

Da da, kako da ne. Sto je bilo na 11kn? Napunile su se torbice. Zasto se doslo do 11kn? Da bi se polomili margini i lakse napunile torbice. I onda je bilo napad na ask tko prije ko da je zadnje. Povijest se ponavlja, tak svi pricaju … [proud]






Do 16kn samo 7500 kom a do 15kn ima 40 000 kom, pa vi sad odlučite kuda će prije.

Puno ih želi kupiti jer valjda očekuju rast, ali žele kupiti što jeftinije. Možda se nisu dovoljno nakrcali pa stopiraju bilo koju naznaku rasta? Čudim se da ne koriste skrivene naloge na bidu (kako bi možda spustili cijenu)?

Zašto ovi koji puno prodaju isto ne koriste skrivene naloge? (da možda dignu cijenu)
[/quote]
Nema više skrivenih naloga ali pritisak na prodaju stvarno raste .
[/quote]

Uvijek postoje insideri koji, naravno, znaju bitne informacije prije nas ostalih.
S obzirom da cijena učestalo pada, meni je znak da će izvješće biti puno bolje neko prije, pa treba skupiti što više dionica, a kako to učiniti možete vidjeti iz priloženog.
Ne zaboravite da netko zadnjih dana na kraju trgovanje uvijek kupi po par tisućica i to po dnevno najvišim cijenama [proud]
[/quote]
Ispravnije je izvješće će biti puno gore i veliki koji su na samom izvoru informacija napuštaju brod koji tone .
[/quote]
a sta cete ,to se zove negiranje onog sto je pred ocima.cijena pada a ljudi vide da je to jer se zele nakrcat… [undecid] ne to je jer se zele iskrcat.a kako na ljeto nema dovoljno velikog prometa za one koji se uobicajeno zele iskrcat,cijena mora ici na nize gdje ce i potraznja biti veca.ljudi moji pa to su osnove ekonomije [shocked]

brijem da ce izvjesce biti losije od ocekivanog jer ljudi ocekuju nerealno dobro izvjesce.medjutim dok dodje izvjesce,usred ljta i letargije ionako ce cijena biti znacajno niza…a ako skoro krene pad ,sa kupnjom koja je sve tanja tesko ce je i na 14 zadrzati


brijem da ce izvjesce biti losije od ocekivanog jer ljudi ocekuju nerealno dobro izvjesce.medjutim dok dodje izvjesce,usred ljta i letargije ionako ce cijena biti znacajno niza…a ako skoro krene pad ,sa kupnjom koja je sve tanja tesko ce je i na 14 zadrzati

Ti bi htio da te netko razuvjeri da neće biti tako, a to nemre nitko.
Prodaj dionice i čekaj niže i prestani kukat.

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Hrvatska/Hrvati-i-Slovenci-u-Moskvi-grade-hotel-od-160-mil.-eura?homesrclink=carousel


brijem da ce izvjesce biti losije od ocekivanog jer ljudi ocekuju nerealno dobro izvjesce.medjutim dok dodje izvjesce,usred ljta i letargije ionako ce cijena biti znacajno niza…a ako skoro krene pad ,sa kupnjom koja je sve tanja tesko ce je i na 14 zadrzati

Ti si inako prodao svoju ingru 07.06. i malo jos zatrejdao 10.06. Nakon 07.06. konstantno pises drukove sto se i po ocjenama vidi. Mani se corava posla i idi drukaj u ADPL koji ti je izgleda cijeli portfelj.




Do 16kn samo 7500 kom a do 15kn ima 40 000 kom, pa vi sad odlučite kuda će prije.

Puno ih želi kupiti jer valjda očekuju rast, ali žele kupiti što jeftinije. Možda se nisu dovoljno nakrcali pa stopiraju bilo koju naznaku rasta? Čudim se da ne koriste skrivene naloge na bidu (kako bi možda spustili cijenu)?

Zašto ovi koji puno prodaju isto ne koriste skrivene naloge? (da možda dignu cijenu)
[/quote]
Nema više skrivenih naloga ali pritisak na prodaju stvarno raste .
[/quote]
Do 16kn=13500kom. Do 15 kn 31000kom. Ufff koji pritisak na prodaju? [lol]

neće uvijek biti ovako.

Da vidimo koliko će danas po asku skinuti za kraj, jer ako malo skine sutra opet dolje, ali polako kao što sam već pisao [cool]

Zaboravio sam reči da ovj na asku od 15,50 je 5000 komada

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.




Do 16kn samo 7500 kom a do 15kn ima 40 000 kom, pa vi sad odlučite kuda će prije.

Na 14 po svemu sudeći .
[/quote]
da,na 14 je solidna tehnicka potpora ali moglo bi i ka 13
[/quote]
a mogla bi ? a mozda ne bi mogla? da bi mogla morala bi moči ali neće ove noči
moguće je i nemoguče 13 1.3 130kuna
jesi to ocijenio pomoču sekstanta i položaja sunca i zvjezda
a moglo bi i nas sutra ne biti jel da

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

jel ima kakvih novosti [bye] brijem da su sve loše vijesti već u cijeni [cry]što gore može biti od ovoga?
osim stečaja naravno [sad] [bye]

Ja nadokupio na 15,35 kn, a vi i dalje kukajte

mimo

jel majke ti.samo je jedan nalog od 500 k na 15,35. izgleda da ga je meni skinulo s računa a tebi dodalo u portfelj. [lol]

New Report

Close