INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ZAGREB – Ingra je izvijestila da ne postoji namjera Uprave Društva o vlasničkom restrukturiranju. U proteklom razdoblju Uprava je u medijima demantirala špekulacije o istome.

Obzirom da ne postoji namjera niti odluka Uprave o vlasničkom restrukturiranju, navedene novinske članke smatramo neprovjerenim i netočnim informacijama, priopćeno je iz Ingre.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Moje misljenje je da ce nova dokapitalizacija znaciti ulazak novog strateskog partnera sa svjezim kapitalom s kojim ce se rijesiti ostatak dugova i financirati buduci projekti. U praksi takve dokapitalizacije su vrlo cesto "dizale" dionicu umjesto obrnuto (npr. Viro za +30% u 2009. godini ali i same dionice Ingre su podignute za 9,2% dokapitalizacijom u 2007. godini).

kolga zar vi to ozbiljno? pa viro je profitabilna tvrtka koja se sirila i cijena je rasla jer se takve dionice kupuju u krizi.a ingra prije dokap i razlozi dokapa i sad …pa zar treba objasnjavati…sto je tad u boomu najvise raslo to ce sad zadnje poceti rasti



Nije li ovo danas "short selling" u testiranju?

netko je na forumu bio spomenuo da početkom svakog mjeseca kooperanti prema dogovoru s upravom mogu prodavati svoje dionice na burzi pa moguće da zato cijena polako klizi u iščekivanju nove
(ras)prodaje kooperanata?? [rolleyes]
[/quote]
nadajmo se [wink].medjutim mislim ipak da je to radi ljetne oseke prometa i klizanja cijena gradjevinara u letargiji ljeta koja dolazi [cool]

ne mogu razumjeti vaše pljuvanje po ovoj dionici
znam da su neki izgubili dosta novaca na njoj
ali ljudi su izgubili i ns drufim dionicama
paje ne pljuju več na neki način smanjuju prosjek prodajom na višim i nižim cijenama
9 to je to

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]



Bitno da se naš Opi ne ubija od briga
http://www.tportal.hr/showtime/estrada/135222/Vesna-Jelic-i-corluka-bili-na-otvaranju-Papaye.html

Do ranih jutarnjih sati u Papayi su se odlično proveli i direktor INGRA Grupe Igor Oppenheim, odbojkašica Vesna Jelić, rukometni trener Nenad Kljajić, modni znalac Neven Ciganović, manekenka Adrijana Dejanović i brojni drugi gosti.


Ma frajer…
Jel rundu okrenuo na korporativnu karticu? Plati ce nowim swapom, to im dobro ide..

[/quote]



Bitno da se naš Opi ne ubija od briga
http://www.tportal.hr/showtime/estrada/135222/Vesna-Jelic-i-corluka-bili-na-otvaranju-Papaye.html

Do ranih jutarnjih sati u Papayi su se odlično proveli i direktor INGRA Grupe Igor Oppenheim, odbojkašica Vesna Jelić, rukometni trener Nenad Kljajić, modni znalac Neven Ciganović, manekenka Adrijana Dejanović i brojni drugi gosti.


Ma frajer…
Jel rundu okrenuo na korporativnu karticu? Plati ce nowim swapom, to im dobro ide..

[/quote]

A čime se ti zamaraš, pomoz bog.

Ili je dignite ili spustite, naoružan sam za oba dvije strane

Au što li će sada biti, Uprava kaže da ne razmišlja o restruktruiranju kakvo bi nekima na Forumu odgovaralo, taj direktor banči tamo u Papayi do jutra, a možda je platio “rundu” INGR-inom karticom ?… Ovaj zadnji podatak me baca u depresiju i razmišljam odmah prodat sve dionice INGR-e, ako mi istog trena netko ne napiše koliko je koštala “runda”, da mogu procjenit da li je to možda čak umanjilo temeljni kapital i kako će se to odrazit na vrijednost dionica… 🙂 Pa vidite ja mislim da se ništa bitnoga neće desiti, ništa od euforične kupovine ni panične rasprodaje, dionica INGR-e će se držati tu na relacijama između 15,00 i 17,00 kuna sve do jeseni, prodavat će se dnevno između 5 i 15 000 komada i to je to, tko je želio na brzinu zaraditi veliku lovu imao je priliku koja je prošla, tko je spreman čekati mogu mu se desiti dva scenarija, da zaradi ili da izgubi, al zato smo tu … :))

... ja se samo igram i uživam ...


Au što li će sada biti, Uprava kaže da ne razmišlja o restruktruiranju kakvo bi nekima na Forumu odgovaralo, taj direktor banči tamo u Papayi do jutra, a možda je platio "rundu" INGR-inom karticom ?… Ovaj zadnji podatak me baca u depresiju i razmišljam odmah prodat sve dionice INGR-e, ako mi istog trena netko ne napiše koliko je koštala "runda", da mogu procjenit da li je to možda čak umanjilo temeljni kapital i kako će se to odrazit na vrijednost dionica… 🙂 Pa vidite ja mislim da se ništa bitnoga neće desiti, ništa od euforične kupovine ni panične rasprodaje, dionica INGR-e će se držati tu na relacijama između 15,00 i 17,00 kuna sve do jeseni, prodavat će se dnevno između 5 i 15 000 komada i to je to, tko je želio na brzinu zaraditi veliku lovu imao je priliku koja je prošla, tko je spreman čekati mogu mu se desiti dva scenarija, da zaradi ili da izgubi, al zato smo tu … :))

Jesi nepismen, nema vlasničkog restruktuiranja, ima financijskog – dokapitalizacija, i to za određene, ne za svih.

Pritisak na asku je veliki, bez želje za prodajom već sa željom za kupnjom, (klasičan pritisak) no produkt je veoma mali. Interes je salab. Kada krene lupanje po asku prometi će biti puno veći. Pozz svima.

neće uvijek biti ovako.


Ili je dignite ili spustite, naoružan sam za oba dvije strane

Kuda se tebi žuri,što ne vidiš da je lagano ušla u negativni sentiment i da će se to nastaviti,prema nižim razinama.


Pritisak na asku je veliki, bez želje za prodajom već sa željom za kupnjom, (klasičan pritisak) no produkt je veoma mali. Interes je salab. Kada krene lupanje po asku prometi će biti puno veći. Pozz svima.

Ajde ask, riskirajte malo više, možda se isplati pred kraj?

neće uvijek biti ovako.



Pritisak na asku je veliki, bez želje za prodajom već sa željom za kupnjom, (klasičan pritisak) no produkt je veoma mali. Interes je salab. Kada krene lupanje po asku prometi će biti puno veći. Pozz svima.

Ajde ask, riskirajte malo više, možda se isplati pred kraj?
[/quote]

Ee, vidite da je prošlo. Na kraju rezultat pritiska i nije tako loš. Čestitam kupcima, moja sućut prodavačima. Bute vidli, ništa me ne pitajte.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close