INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jutro kolege……..

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Sad bumo vidli kaj bu bilo….. Tko se iskrco radi TH-teja iskrco se, a sutra prva kotacija ili kako bi jedan moj kolega rekao: kotizacija!!!

…Pa moraš prvo uplatiti kotizaciju (trenutno 49k) da bi poslije mogao učestvovati u podijeli dobiti…hi..hi..hi[smiley2]


egipchanin: ” Sad bumo vidli kaj bu bilo….. Tko se iskrco radi TH-teja iskrco se, a sutra prva kotacija ili kako bi jedan moj kolega rekao: kotizacija!!! ” …Pa moraš prvo uplatiti kotizaciju (trenutno 49k) da bi poslije mogao učestvovati u podijeli dobiti…hi..hi..hi[smiley2]

Imate pravo mnogoštovani kolega![smiley7]

Dođite i hurdite....

1. kotacija u svom svojem sjaju……….
Evo nas na 50k

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

he,he,krenulo je[smiley1].Ima li netko K/P?[smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA

Za kolegu Alfona…….

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

50,000 [smiley2][smiley2][smiley2]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

slijedeća kupnja 53000.[smiley1]

Pessimism Is Your Friend

Cestitke imaocima INGR-e,i meni samome[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


slijedeća kupnja 53000.[smiley1]

Pa naravno da može, ovih 50 000 je bilo vidljivo iz aviona, bilo je pitanje samo trenutka.
Možemo mi puno bolje.
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Danas se još pecaju posljednje T-HT ribice, a onda idemo brutalno prema gore…Samo se bojim da budu ovi na kupnji sutra-prekosutra morali dublje zavući ruke u džepove. Dakle dečki…kupite ovu siću do 50k danas da ne bi morali vrlo brzo kupovati po 60k-70k….A mirovinci samo što nisu startali….[smiley2]

Nije da volim sam sebe citirati, ali ne mogu odoliti…[smiley2]

Inaće samo da se zna, netko je kupio 125 komada po 49 500.
To je 6,1 milijun kuna.
Taj vjerojatno neće prodavati prije 80 000.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close