INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Update. na kupnji se pojavila jako velika količina…

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Danas se još pecaju posljednje T-HT ribice, a onda idemo brutalno prema gore…Samo se bojim da budu ovi na kupnji sutra-prekosutra morali dublje zavući ruke u džepove. Dakle dečki…kupite ovu siću do 50k danas da ne bi morali vrlo brzo kupovati po 60k-70k….A mirovinci samo što nisu startali….[smiley2]


Danas se još pecaju posljednje T-HT ribice, a onda idemo brutalno prema gore…Samo se bojim da budu ovi na kupnji sutra-prekosutra morali dublje zavući ruke u džepove. Dakle dečki…kupite ovu siću do 50k danas da ne bi morali vrlo brzo kupovati po 60k-70k….A mirovinci samo što nisu startali….[smiley2]

Kolega pa evo vidim da je na forumu nazočno napokon pozitivno mišljenje oko ove dionice, stoga ne vidim razloga, zašto ne bi otišla 60k-70k, nadam se što prije…

…Ja imam pozitivno mišljenje o ovoj dionici još od stoljeća sedmog…samo mi pojedinci nisu vjerovali. A gle čuda…sad ih nigdje nema da malo komentiraju….[smiley2]

Koji to looser prodaje po diskontnoj cijeni INGR-u. I to 1 (jedan) komad!!!???[smiley7]

Dođite i hurdite....


…Ja imam pozitivno mišljenje o ovoj dionici još od stoljeća sedmog…samo mi pojedinci nisu vjerovali. A gle čuda…sad ih nigdje nema da malo komentiraju….[smiley2]

Ima ih komentiraju Tehniku, no dobro njihov problem ,jer ionako se zna tko stoji iza tih silnih multinickova…
A komentirati nešto negativno u ovo vrijeme na ovoj dionici, sasvim je besmisleno…

Evo još malo o Ingri:

Danas smo vidjeli kakav je interes za dionice Ingre.Ogroman.
Prodaje jednostavno nema. indikativno može biti što se veća prodaja naslagala na 80 000 kuna.
Toliko projekata, toliko najava novih projekata, dokapitalizacija, odlična izvješća, konzervativna procijena poslovanja do 2009., prva kotacija, sve to mora dovesti do nekog pomaka u cijeni, mislim da nas slijedećih dana konačno očekuje malo veći rast.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ima li netko omjer K/P?[smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA


Prodaje jednostavno nema. indikativno može biti što se veća prodaja naslagala na 80 000 kuna.
Toliko projekata, toliko najava novih projekata, dokapitalizacija, odlična izvješća, konzervativna procijena poslovanja do 2009., prva kotacija, sve to mora dovesti do nekog pomaka u cijeni, mislim da nas slijedećih dana konačno očekuje malo veći rast.

Slažem se kolega. Vidimo da nema granice rastu ovaj tjedan.
A za kolegu Alfonsa…………….

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

ksafaric:

Danas se još pecaju posljednje T-HT ribice, a onda idemo brutalno prema gore…Samo se bojim da budu ovi na kupnji sutra-prekosutra morali dublje zavući ruke u džepove. Dakle dečki…kupite ovu siću do 50k danas da ne bi morali vrlo brzo kupovati po 60k-70k….A mirovinci samo što nisu startali….[smiley2]

Kolega pa evo vidim da je na forumu nazočno napokon pozitivno mišljenje oko ove dionice, stoga ne vidim razloga, zašto ne bi otišla 60k-70k, nadam se što prije…

Kolega da li još uvijek vjerujete da će značajniji rast ići tek nakon iskrcavanja iz HT-a? [smiley2]

Sad bumo vidli kaj bu bilo….. Tko se iskrco radi TH-teja iskrco se, a sutra prva kotacija ili kako bi jedan moj kolega rekao: kotizacija!!!

Dođite i hurdite....

New Report

Close