INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





@klisko

eto – konstruktivan komentar, hvale vrijedan
kada vlasnička struktura daje ispod nominale, sigurno slijedi zaplet…
osobno, nadam se ne i rasplet

rasplet će biti i to pozitivan, samo ti s takvim negativnim stavom opet nećeš ući na vrijeme [rolleyes]
[/quote]

ne bih hvala ulaz, niti zlatom inrgu da optočite
prije bih lobotomiju izabrao
[/quote]

Što onda radiš na temi INGRA??? Lobotomija…

neće uvijek biti ovako.





4-i dioničar ili ROMF je do petka prodao oko 35.000 dionica.

5-1 dioničar ili AZ OMF se olakšao za oko 50.000 dionica i pao kao 6-i dioničar.
10-i ili Ingragradnja i dalje prodaje.

Ovo su već neugodne poruke gdje 3 od prvih 10 prodaje i otvara pitanje stečeja !!!!!!!!!!!!

Ajde ti fino c/p tog smanjenja az-a, jer ja ga u top 10 nevidim.
[/quote]

ovo što loris piše je teška laž! AZ nije prodao niti jednu dionicu i loris to zna pa namjerno iznosi lažne podatke!
nadam se da će HANFA na ovo reagirati jer ovo nije prvi puta da loris svjesno i namjerno lažima manipulira na ovoj dionici!!!!
[/quote]

OK, evo precizno pa onda prijavi ;

1. RBAOMF prodao 88.800 dionica do prošlog petka
2. Ingragradnja prodala 62.000 do prošlog petka
3. Neće stati na tome !!!!!!!!!!!!!!!!

vidimo da se i dalje prodaje, tu i tamo malo napumpaju da mogu izači na višim cijenama.

P.S. Zar je problem vidjeti koliko vas muljaju ; na bidu je stalno nalog u komadu ili usitnjen oko 6000 dionica, vi ga preskačete, a on se istrese. Onda malo kupi po asku uglavnom 64 ili 65 ili 66 dionica pa vi opet pumpanje , a oni se istresu. BRAVO KOLEGE BRAVO
[/quote]

Ma moš mislit! Svi odma krenu u šoping kad vide da je netko potegao 67 komada po asku. Ja evo priznajem, ja prvi nakon toga kupim 1000-2000 komada. A što ne, netko je sa 67 ocijenio da ide rast pa ja za njim. [lol]

hm, ovo slaganje na 16 kn izgleda mi kao nagovaranje drugih da skidaju s prodaje?
pazite samo da vas mirovinac ne nakiti [rolleyes]





4-i dioničar ili ROMF je do petka prodao oko 35.000 dionica.

5-1 dioničar ili AZ OMF se olakšao za oko 50.000 dionica i pao kao 6-i dioničar.
10-i ili Ingragradnja i dalje prodaje.

Ovo su već neugodne poruke gdje 3 od prvih 10 prodaje i otvara pitanje stečeja !!!!!!!!!!!!

Ajde ti fino c/p tog smanjenja az-a, jer ja ga u top 10 nevidim.
[/quote]

ovo što loris piše je teška laž! AZ nije prodao niti jednu dionicu i loris to zna pa namjerno iznosi lažne podatke!
nadam se da će HANFA na ovo reagirati jer ovo nije prvi puta da loris svjesno i namjerno lažima manipulira na ovoj dionici!!!!
[/quote]

OK, evo precizno pa onda prijavi ;

1. RBAOMF prodao 88.800 dionica do prošlog petka
2. Ingragradnja prodala 62.000 do prošlog petka
3. Neće stati na tome !!!!!!!!!!!!!!!!

[/quote]

Odakle vama takve informacije?

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

KONTRANAPAD! Pa stanje je ovako: ako ne ide na 15 onda dižemo na 19 pa spuštamo na 17, to će ići zar ne?

neće uvijek biti ovako.


hm, ovo slaganje na 16 kn izgleda mi kao nagovaranje drugih da skidaju s prodaje?
pazite samo da vas mirovinac ne nakiti [rolleyes]

Evo vidite sada ste svi zadovoljni, mirovinci su podigli ljestvicu jer niste surađivali na nižim razinama !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


hm, ovo slaganje na 16 kn izgleda mi kao nagovaranje drugih da skidaju s prodaje?
pazite samo da vas mirovinac ne nakiti [rolleyes]

Evo nakitili su se sami skidajući s aska. Valjda znaju što rade. Ili je Loris odlučio zatrejdati 20-30 lipa po komadu.



Danas bi bilo lijepo gledat blokadu

U pravu si danas idemo u negativnu blokadu i to više nego sigurno .
[/quote]

Ja sam mislio na pozitivnu :)))

Normalno da nebi htio negativnu blokadu kad sam sa 46% portfelja u Ingri



OK, evo precizno pa onda prijavi ;

1. RBAOMF prodao 88.800 dionica do prošlog petka
2. Ingragradnja prodala 62.000 do prošlog petka
3. Neće stati na tome !!!!!!!!!!!!!!!

Odakle vama takve informacije?

[/quote]

najbolje da to zanemarite u udarite po asku sa svim što imate, a mene stavite na ignore kao pola foruma

[wink]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

čim je malo poraslo, odmah istresanje po kupnji. mirovinac? [embarass]




OK, evo precizno pa onda prijavi ;

1. RBAOMF prodao 88.800 dionica do prošlog petka
2. Ingragradnja prodala 62.000 do prošlog petka
3. Neće stati na tome !!!!!!!!!!!!!!!

Odakle vama takve informacije?

[/quote]

najbolje da to zanemarite u udarite po asku sa svim što imate, a mene stavite na ignore kao pola foruma

[wink]
[/quote]
Pa ne mogu zanemariti..
Zanima me odakle vam te informacije i ako može link gdje mi ostali možemo to pročitati.
Necu vas staviti na ignore.
Dajte nam molim vas pojasnite odakle vam gore navedene tvrdnje.

Hvala lijepo!

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

New Report

Close