INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sad je već jasno da ne ide Ingra ispod 16,vrlo vjerovatno RBAOMF vraća dionice nazad,kako bi opravdali gubitak od 87 posto..

Sadašnja cijena 0d 15.xx je tebi veća od 16 kuna , možda u budizmu ali inače cijena je ispod tvojih 16 kuna . Do zatvaranja može roniti još dosta nitko to nezna sa sigurnošću gdje je dno osim fondova koji prodaju i odlučuju o cijeni .


Sad je već jasno da ne ide Ingra ispod 16,vrlo vjerovatno RBAOMF vraća dionice nazad,kako bi opravdali gubitak od 87 posto..

za koji su ih hurac onda prodavali…

idući tjedan će bit bolje...

vidim da me netko tražio,al ne mogu nać post..
jest da sam pisao da će to ispod 14 i pri tome ostajem,
istina da sam špekulativno uletio na 17,30 i izletio s minusom isti dan kad sam vidio da vijest o Ulasku U eu neće biti dovoljno jaka da probije tehnički otpor koji se tamo nalazio
dakle ostaje sad čekati da dođe do tehničke potore a ona je sad trenutnona oko 13,80do 14,00kn
ali treba pratit situaciju,jer ovaj mjesec ističu američke potore i moguće je jače urušavanje svjetskih tržišta ako s e ništa ne poduzme,
a ne pitate gdje je plavi i khmm koji su drukali danima
prodali




4-i dioničar ili ROMF je do petka prodao oko 35.000 dionica.

5-1 dioničar ili AZ OMF se olakšao za oko 50.000 dionica i pao kao 6-i dioničar.
10-i ili Ingragradnja i dalje prodaje.

Ovo su već neugodne poruke gdje 3 od prvih 10 prodaje i otvara pitanje stečeja !!!!!!!!!!!!

Ajde ti fino c/p tog smanjenja az-a, jer ja ga u top 10 nevidim.
[/quote]

ovo što loris piše je teška laž! AZ nije prodao niti jednu dionicu i loris to zna pa namjerno iznosi lažne podatke!
nadam se da će HANFA na ovo reagirati jer ovo nije prvi puta da loris svjesno i namjerno lažima manipulira na ovoj dionici!!!!
[/quote]

OK, evo precizno pa onda prijavi ;

1. RBAOMF prodao 88.800 dionica do prošlog petka
2. Ingragradnja prodala 62.000 do prošlog petka
3. Neće stati na tome !!!!!!!!!!!!!!!!

vidimo da se i dalje prodaje, tu i tamo malo napumpaju da mogu izači na višim cijenama.

P.S. Zar je problem vidjeti koliko vas muljaju ; na bidu je stalno nalog u komadu ili usitnjen oko 6000 dionica, vi ga preskačete, a on se istrese. Onda malo kupi po asku uglavnom 64 ili 65 ili 66 dionica pa vi opet pumpanje , a oni se istresu. BRAVO KOLEGE BRAVO

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


http://liderpress.hr/Default.aspx?sid=131181

Može li netko K-P cijeli članak. Hvala.

neće uvijek biti ovako.

Nije li Ingragradnja nedavno kupila oko 60 000 komada INGRE???

neće uvijek biti ovako.


OK, evo precizno pa onda prijavi ;

1. RBAOMF prodao 88.800 dionica do prošlog petka
2. Ingragradnja prodala 62.000 do prošlog petka
3. Neće stati na tome !!!!!!!!!!!!!!!!

vidimo da se i dalje prodaje, tu i tamo malo napumpaju da mogu izači na višim cijenama.

A gdje je minus AZ fonda o kojemu si pisao, gdje je to vidljivo?

od zadnje promjene romf je prodao 39000 kom i IG 1000.u drugom mjesecu sličan scenarij isti akteri su cijenu 16,5 srušili na 13.

Ok, recimo da je Loris u pravu, da fond samo prodaje i prodaje. Tko onda kupuje te iste dionice u tim kolicinama? Samo molim da ne govorite o malima jer bi to bila uvreda intelekta 🙂

Cuore Sportivo


od zadnje promjene romf je prodao 39000 kom i IG 1000.u drugom mjesecu sličan scenarij isti akteri su cijenu 16,5 srušili na 13.

Molim Boga da sruše nazad na 11 kuna neka bude par dana pad kao na Industrogradnji po – 10 % i eto panike i rušenja cijene . Uglavnom ja sad nebih kupovala nikako i nikome ne preporučam taj rizik .


od zadnje promjene romf je prodao 39000 kom i IG 1000.u drugom mjesecu sličan scenarij isti akteri su cijenu 16,5 srušili na 13.

Napiši nam molim te koliko je I.G. kupila prije prodaje od čak 1000 kom.

neće uvijek biti ovako.




@klisko

eto – konstruktivan komentar, hvale vrijedan
kada vlasnička struktura daje ispod nominale, sigurno slijedi zaplet…
osobno, nadam se ne i rasplet

rasplet će biti i to pozitivan, samo ti s takvim negativnim stavom opet nećeš ući na vrijeme [rolleyes]
[/quote]

ne bih hvala ulaz, niti zlatom inrgu da optočite
prije bih lobotomiju izabrao

I POŠTENOG čovjeka možete potkupiti, samo morate POŠTENO i platiti...

New Report

Close