INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zanimljiv raspored kupnje na bidu, kao špageti! [rolleyes]


Jučer sam i ja kupio ispod 16, ali i danas prodao ispod 16, znači nula Ingre na računu.

jučer si tvrdio da nisi kupio Ingru jer si čekao na 15,5 pa te nije poklopilo, sad pišeš da si jučer ipak kupio i danas prodao, pa ti lažeš čim zineš! [bye]

p.s. ako si danas prodao, to je dobar znak za kupnju Ingre jer slijedi rast!

Sve što pišem je osobno mišljenje, ne invest. savjet!

Eto neka mi sada netko odgovori, zašto Ingra nije valjala na 15,50 a sada valja? Mislim stvarno je ovo postala prava "enigma" od dionice! [huh]



Dobro i reci kad onda ne očekuješ ingru na barem 25 kn ?

Poštu sam sada unutra, odgovor je "sutra"! [smiley]
[/quote]

I pretpostavio sam da si ti kupio onih 18 000 komada.

bit će bolje................

upravo vam je rba iskrcao 10000 komada

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate



Je sve si reko,treba uhvatit dno i vrh i ništa više. u rasponu od 2kune. Da nije bilo tih igrača ,nebi ingra nikad došla na 11kn,a po objavi ovakvog posla trebala je odraditi kud i kamo veći rast. al dobro,kako je padala 3godine,neka postepeno i raste 3 godine,puno bolje nego da skoči u 7dana,pa krene iskrcaj trajdera.a opet ponavljam svi se hvale kako su protrajdali i zaradili,nikad nitko nije pogriješio.

tak je! ja bum na njoj za 3 godine zaradil penziju. isplati se čekati te 3… [yawn]
[/quote]

za 3 godine ćeš držati pravo bogatstvo u dionicama ingre i pitati se što ti je to trebalo
poznat ti je pojam insolventan?
e, pa ingra ti je insolventna i cijena od 14 kuna je krasan mamac – al za diletante
ljudi, naučite čitati FS i ostav’te se građevinskog sektora, njima nema pomoći..
ko je heba, heba je.. prošla su vremena akumulacije, a vidimo što su drugovi građevinci akumulirali – goleme dugove. no zato imaju mirovince sa našom lovom da se pokrivaju neko vrijeme. i još im dajete gušta da vas zvaraju i u daytrade-u. svima po zaslugama

I POŠTENOG čovjeka možete potkupiti, samo morate POŠTENO i platiti...


Vidite kako je jednostavno napraviti 4% dole-gore. I što će sada burekdžije koje su prodale po 15,5x??? Naravno drukat na 14,11…a drugi na 17,18 da prodaju… I ŠTO SAD??? Tko je u pravu? Jači pobjeđuje, mali uglavnom stradaju.

I ŠTO SAD???

neće uvijek biti ovako.


upravo vam je rba iskrcao 10000 komada

nije, bila su 4 zasebaan naloga na prodaji na 16,20 kn….

Kolege, što mislite, ide odbijanac na 17-17,20 ili će ovaj puta otići do 18,10 kn?

Sve što pišem je osobno mišljenje, ne invest. savjet!


upravo vam je rba iskrcao 10000 komada

dobro još samo 550.000 dionica i riješili smo ga se [thumbsup]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Jeste vi normalni, nema šanse da sve proda.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Pa kuda ste navalili sa kupnjom, mora biti još jedan pokušaj rušenja do 15,50. Rano je! [huh]

neznam ko će mu zabranit da proda,ako je odlučio prodat na ovim razinama onda ce i prodat

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

New Report

Close