INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



za sve koji igraju dugoročno, ovo je koma….jedino burekđije zarađuju i to ne samo bureke nego lijepu lovu: kupe kad zvekne o dno, pa prodaju kad skoči 2 kune gore i tako u krug…a svi koji maštaju o kontinuiranom rastu mogu samo lupat glavom o zid. nema tu pomoći dok nema jakog kupca u top 10, nego štoviše OMF rasprodaje dionice Ingre i to s velikim minusom [embarass]

kako da ne zarađuju. SVI kupe na dnu a SVI prodaju na vrhu. Hmmm, objasni mi kako je to moguće??? Tko onda kupuje na vrhu a prodaje na dnu. Bureke zarađuje samo 10%, cca 30% je na nuli a cca 50 % gubi u trejdanju.
[/quote]
burekdjije tuku vase godisnje plaće na ovim valovima….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Uglavnom se dogodi suprotno od onog što pišeš ali što znači "bonaca"?

Kolega, uvijek se dogodi suprotno od onoga što pišem. Zato u zadnje vrijeme i djelujem suprotno od onoga što zaista mislim. Uglavnom djelom pobijam svoje mišljenje, i zanimljivo je da mi ide bolje. Kada mislim da će još rasti, odmah prodam, a kada mislim da će još padati odmah kupim. Nisam samo ja zbunjen, nego to zbuni i pokojeg trejdera. Naprimjer, danas sam mislio i sam da će još padati, i odmah sam kupio! [wink]


Uglavnom se dogodi suprotno od onog što pišeš ali što znači "bonaca"?

bonaca je mirno more, more kao ogledalo, bez vjetra i valova. Tada te obično lovi fjaka !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Dobro i reci kad onda ne očekuješ ingru na barem 25 kn ?


Eto momci,tko ima drugi stup u OmfRba,povucite udjel vidite kako su sposobni,prodaju po deset puta nižoj cijeni,treba ih javno stavit na stup srama..treba podržati Hanfinu incijativu o preuzimanju vlasništva nad upravljanjem fondovima od strane članstva,njihov dosadašnji prinos je manji od oročene štednje..

Srušit će fondovi na 11 pa onda kupovati što i nije tako loše čak naprotiv .




za sve koji igraju dugoročno, ovo je koma….jedino burekđije zarađuju i to ne samo bureke nego lijepu lovu: kupe kad zvekne o dno, pa prodaju kad skoči 2 kune gore i tako u krug…a svi koji maštaju o kontinuiranom rastu mogu samo lupat glavom o zid. nema tu pomoći dok nema jakog kupca u top 10, nego štoviše OMF rasprodaje dionice Ingre i to s velikim minusom [embarass]

kako da ne zarađuju. SVI kupe na dnu a SVI prodaju na vrhu. Hmmm, objasni mi kako je to moguće??? Tko onda kupuje na vrhu a prodaje na dnu. Bureke zarađuje samo 10%, cca 30% je na nuli a cca 50 % gubi u trejdanju.
[/quote]
burekdjije tuku vase godisnje plaće na ovim valovima….
[/quote]

Kao što rekoh, njih najviše 10%. To su oni koji barataju sa 20-30 tisućica dionica. Par njih ima sreće da jedan tjedan dobiju ali drugi možda izgube, i tako okolo. Ostali gube ili su na nuli uz plaćanje članarine.

neće uvijek biti ovako.



Eto momci,tko ima drugi stup u OmfRba,povucite udjel vidite kako su sposobni,prodaju po deset puta nižoj cijeni,treba ih javno stavit na stup srama..treba podržati Hanfinu incijativu o preuzimanju vlasništva nad upravljanjem fondovima od strane članstva,njihov dosadašnji prinos je manji od oročene štednje..

Srušit će fondovi na 11 pa onda kupovati što i nije tako loše čak naprotiv .
[/quote]

Jel to pricas o onim istim fondovima koji "ne smiju" kupovati ispod nominale od 20kn odnosno 22kn koliko se uvijek u recenici s fondovima spominjalo?? [proud]

MEGIDO1 @ tako je …a dugorocni dokupljivaci gube njih 100% iliti SVI ! ali ostaje im nada [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Dobro i reci kad onda ne očekuješ ingru na barem 25 kn ?

Poštu sam sada unutra, odgovor je "sutra"! [smiley]


Dobro i reci kad onda ne očekuješ ingru na barem 25 kn ?

ja sam vam samo pojasnio što je bonaca.

Kada očekujem Ingru na 25, ne očekujem !
Jučer sam i ja kupio ispod 16, ali i danas prodao ispod 16, znači nula Ingre na računu.

E sada kuda će Ingra ?
Ako intezivno raste evo me unutra, a spurotnom čekam.
Znači svejedno mi je dali pada ili raste !

Zanimljivo je objašnjenje mnogih ovdje na foruma da mi koji smo prodali čekamo da padne ?

Pa to bi bilo točno kada slijedeči dan nebi pala još i više itd…
Zato je puno interesantnije kada nastupi bonaca, pa uzlet, a ovo mrcvarenje u izlazu čak njih 3 iz prvih 10 , nitkome ne odgovara.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Dobro i reci kad onda ne očekuješ ingru na barem 25 kn ?

Poštu sam sada unutra, odgovor je "sutra"! [smiley]
[/quote]
Vidiš vidiš sa 16,03 na 16,18 [lol]
Daj još!

Kao sto rekoh neki dan da ce past na 15,40-15,80, sad rast do 17-17,20 pa ponovni blagi pad. Sta je meni Zaba trebala. Od sad pratim samo ovu dionicu (kao da je i prije nisam pratio ^_^), tu se dnevno moze zaraditi za burek, a ne gubiti dnevno po 500 kuna bezveze na drugim smecima od dionica, cak i kad crobi pada tu se mozhe lijepo zaraditi na dnevoj bazi [wink].

Rusitelj vlade ^_^.

New Report

Close