INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zapamtite na burzi se kupuje budućnost a ne sadašnjost i zbog tih budućih pokazatelja je INGRA kvalitetna za ulaganje a MNDS nije jer bi mogao ostati na svojim sadašnjim pokazateljima jako dugo

Slažem se kolega, uvijek treba gledati kakvi su planovi za budućnost, te na temelju prošlih iskustava zaključiti isplati li se ulagati u xy dionicu ili ne.
Nadalje također treba razmišljati do kada će biti prisutan rast poslovanja određene kompanije, te naravno kojim ga metodama održati na visoko-profitabilnoj razini.
I naravno odnos prem dioničarima je najvažniji jer su oni srce kompanije, kada se jednom izgubi povjerenje, srce ne kuca više.( metaforično kazano)
U Ingru imam veliko povjerenje i poznajem ljude koji rade u njoj,te mogu samo reći da imaju riječi hvale za ovu kompaniju, a naravno to je i bit svega, da vlastiti ljudski resursi budu zadovoljni poslom koji obavljaju, jer su na taj način prisutno bolji poslovni rezultati.


Kod INGRE eventualno možemo raspravljati o tome dali će i koliko povećavati svoje rezultate koje su najavili i to će određivati njihovu cijenu u sledećem budućem razdoblju.

Kolega bez brige, doći će novi poslovi, bolje poslovanje i još veći prihodi.


Pa jeste li kolega karoje, fifi razmišljali da su se ljudi zadužili kako bi kupili dionice na javnoj ponudi, te su prodavanjem određene svote htjeli vratiti posuđeni novac, ali i pritom pokriti sve ostale troškove života. Nadalje većinu tih dionica prigrabili su skrbnički računi Pbz i Erstea, što ukazuje na veliko povjerenje za ovu dionicu. Naravno kolege ne sumnjam da nećete biti zadovoljni ovim odgovorom, pa željno isčekujem repliku…

zahvaljujem kolega, iskreno nijem i palo napamet, jer od kamatara nikada ne bih posudio[smiley1] šalim se, naravno…dok mi podižemo margine, oni imaju prijatelje koji im pomažu, shvatio sam. Hvala još jednom. Respect. LP, fifi[smiley2]

[color=blue][/color]GO ON, MAKE MY DAY ![color=blue][/color] -molim moderatora da me liši moderiranja, hvala-

Kolega bez brige, doći će novi poslovi, bolje poslovanje i još veći prihodi.

Hvala kolegi Matrixu na čitavoj stranici opsežnih INGR-inih sadašnjih i budućih poslova.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Update…
Čuva nas netko PBZ na 46k, kako što i vidite. 100kom.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Update… Čuva nas netko PBZ na 46k, kako što i vidite. 100kom.

I to se baš trude / nadaju da će kupiti po 46 000, jer u petak je ovaj nalog od 30 komada bio ispred ove stotke.
Nego..nisu kupili u petak, teško da će i danas po tome, mogli bi malo polupati, do 50 000 imaju samo 30 komada.
Kolega Von braun, do nedavno ste pisali protiv kupnje na tim cijenama Ingre, što se u međuvremenu promijenilo?
Pročitali temu od početka do kraja?
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

1 kotacija u srijedu.
TAko rekla teta Marica.

Ako Motusic ne promijeni nesto,.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


1 kotacija u srijedu. TAko rekla teta Marica. Ako Motusic ne promijeni nesto,.

Vidiš moja teta Barica nešto kaska po tom pitanju, u srijedu kažeš?
Taman se potrefilo pred rast tržišta, ajme..
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

I to se baš trude / nadaju da će kupiti po 46 000, jer u petak je ovaj nalog od 30 komada bio ispred ove stotke.
Nego..nisu kupili u petak, teško da će i danas po tome, mogli bi malo polupati, do 50 000 imaju samo 30 komada.
Kolega Von braun, do nedavno ste pisali protiv kupnje na tim cijenama Ingre, što se u međuvremenu promijenilo?
Pročitali temu od početka do kraja?
[smiley2]

Kolega Plavi, shvatio sam vrijednost ove dionice, i sve ostale stvari koje vežu uz upravu i poslovanje.
Kolega Buffet ima malo prste u tome.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

dobro je dok nije buffet “mrzla piva” imao prst u otvaranju vidika

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka

Kolege, pa nećemo li valjda u jednom danu do 49k….???

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Plavi, hoćeš li ti pisat ili se zafrkavati? Još 3 dionice do 49000. [smiley1]

A, gle kupnje i prodaje. Ajde, Plavi piši nešto.

Pessimism Is Your Friend

New Report

Close