INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Izgleda da danas ispod 16 imamo problem, možda sutra ili do petka, treba ipak trejdati između [sealed]

Ispod 16 ćeš uvijek imati problem! I sam čekam ispod 16, a ako procijenim da doista ne ide, onda Vam je bolje da se držite visoko na asku. U protivnom bi mogli nepovratno ostati bez dionica i to sve do 16,50. I to prije nego mislite! Sekundica! [wink]

na dan 31.05. na prosječnoj cijeni 17,86 romf prodao 35 000 kom i IG 11 t kom. na dan 07.06. na prosijeku 15,27 IG kupila cca 64000, a na dan 10.06. prosijek 17,25 romf prodao 15000.imate dva treydera koji od početka godine, točnije drugog mjeseca rade sinhronizirano. imaju dionice, novce i mogu raditi i napraviti s dionicom što žele, doslovce vode čopor kako im odgovara i to će raditi i dalje. sad slijedi stand by do idućeg vrtuljka.

dobro jel može netko sa sigurnošću reći tko prati da li je RBA OMF prodavao ili kupovao po zadnjem stanju top10? to je izuzetno bitna informacija za daljnji tijek trgovanja s INGROM!

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje


dobro jel može netko sa sigurnošću reći tko prati da li je RBA OMF prodavao ili kupovao po zadnjem stanju top10? to je izuzetno bitna informacija za daljnji tijek trgovanja s INGROM!

I mene to zanima.
Btw danas kota 16 obrana, kota 17 otpor.


kolege kao što napisa retrospektivu tog dvojca, još zaboravim da romf uvijek izlazi zadnji up dan i po najvišim cijenama. pa sad vam puno stvari može biti jasnije.isto tako vam može biti jasno zašto je predzadnji up stopiran na 18,4 i bio bi ponovno stopiran da je kojim slučajem u drugom naletu došao do 18,5. dosta je tog predvidljivo, nemoguće sve, samo što se ciklusi ne ponavljaju često pa se zaboravi. ali za koji mjesec , bit će nešto

Evo ako nekom pomogne….na slici broj 2 se ne vidi datum ali je 04.06.2011.

Nema prometa. To je dokaz da će morati netko popustiti na bidu ili asku. Dax je na cca 1,5%, pa bi pred zatvaranje mogli i mi malo up.

neće uvijek biti ovako.


na dan 31.05. na prosječnoj cijeni 17,86 romf prodao 35 000 kom i IG 11 t kom. na dan 07.06. na prosijeku 15,27 IG kupila cca 64000, a na dan 10.06. prosijek 17,25 romf prodao 15000.imate dva treydera koji od početka godine, točnije drugog mjeseca rade sinhronizirano. imaju dionice, novce i mogu raditi i napraviti s dionicom što žele, doslovce vode čopor kako im odgovara i to će raditi i dalje. sad slijedi stand by do idućeg vrtuljka.

znači, mirovinac nije ništa kupovao, nego je u oba navrata prodavao Ingru? ponadao sam se da dolazi do preokreta, ali očito i dalje idemo po starome [cry]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

http://dulist.hr/content/view/13966/65/

http://www.dubrovacki.hr/clanak/29708/parkiranje-u-dvorima-lapad-5-kuna

skoro 8000 komada iskipano po kupnji [undecid]

Hjde hajde, pljunite još malo tih bagatelnih Ingrića, barem do 16kn, pa da se veselimo.

neće uvijek biti ovako.

Hm, hoće li izdržati potpora na 16 kn? [sealed]

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!

New Report

Close