INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Barem ćemo moći nadokupiti jeftinije

slažem se…pitanje je samo dokle će rušiti Ingru? opet na 14,80 kn ili još niže? završetak pregovora smo"odradilI", posao u Alžiru smo također "odradili" na ZSE…sad je pitanje što je sljedeće što bi kroz neko vrijeme moglo dići Ingru prema gore? [undecid]
[/quote]
nista,brijem da samo ima faktora da ju zrokaju jos nize od cca 14,7



hmm..jedinice na optimisticne postove…zar su svi izisli u ocekivanju potopa? [shocked] onda bi mogao biti veci od onog neki dan… pogotovo s obz na danasnji tmurni dan na zse-samo dan nakon "velike vijesti" i na situaciju vani

Dobro je što ih je više vani, jer kad počne stampedo biti će kao sa 11-18. Samo ovaj put ide sa 16-17 pa do cca 25.
[/quote]
mislim da je vjerojatniji za sad stampedo nizbrdo,a za onaj gore ce ipak trebati vremena ,kao sto je trebalo polako da se makne sa 11,5 do 13 pa do 18


Nitko ne prodaje na 26 Kuna ?

Malo sam gledao graf i onako neupućen mi izgleda kao da je prvi target 15,25, a drugi 13,30 ?

Jesi se ti to već predbilježio za kupnju na 26? Ok, prodati ću ti ja nešto ako ti drugi već nisu dovoljno ponudili.

Eto je ispalo tijekom noći da se jako prevario tko je jučer prodao, a umalo da sam i ja pogriješio.
Bit će trke za povratak, a još i novosti u prvih 10.

kako će skoro uvođenje shortanja utjecati na INGR obzirom na vrlo veliki free float i puno malih ulagača u ovoj dionici? moglo bi ovdje biti vrlo vatreno? [huh]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjeti za ulaganja

[ovdje se nešto opasno stvari zakomplicirale,rba prvo prodaje pa onda u roku od par dana opet kupi neznam ali mi nesto smrdi][/quote]

kako kupuju kad su prodali, bolje pogledajte, sada imaju 550.000 kom


čestitam na sinu!

a ingra? kupuju top10 dioničari, te ingragradnja, te rba omf, vjerojatno i drugi što ćemo vidjeti slijedećih dana u skdd… a i ja sam danas dokupio koliko sam mogao, a koliko vidim i mnogi drugi koji imaju gotovine. kako i ne bi kad je jeftino… prema TA prvi target 18,62 a drugi 22,25.

I moje čestitke za SINA a i čestitke na današnjem povećanju cijene portfelja na INGRI. Što mislite do kuda ćemo dabas? 18,19??

neće uvijek biti ovako.


Eto je ispalo tijekom noći da se jako prevario tko je jučer prodao, a umalo da sam i ja pogriješio.
Bit će trke za povratak, a još i novosti u prvih 10.

Da, ali trke za povratak u keš! Ja se jučer brusio za prodaju a ono cijena dolje, prestrašno. [sealed]

miriše mi da ovo hre navolje osladiti čemo se

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Kolege, čini mi se da je netko pomiješao brojeve?
Koliko ja vidim, RBA OMF 10.06.2011. imao je 564.324 dionice, a sad ima 550.149?
Znači da nije kupio nego prodao?

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste



čestitam na sinu!

a ingra? kupuju top10 dioničari, te ingragradnja, te rba omf, vjerojatno i drugi što ćemo vidjeti slijedećih dana u skdd… a i ja sam danas dokupio koliko sam mogao, a koliko vidim i mnogi drugi koji imaju gotovine. kako i ne bi kad je jeftino… prema TA prvi target 18,62 a drugi 22,25.

I moje čestitke za SINA a i čestitke na današnjem povećanju cijene portfelja na INGRI. Što mislite do kuda ćemo dabas? 18,19??
[/quote]

do kuda? ne znam, ali znam da ja svoje ne dam jeftino. ispod prvog targeta niti slučajno, a možda kod drugog. možda. dionica ovako podcijenjena kad-tad mora gore. a vjerujem i jako gore.

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja

Izgleda da danas ispod 16 imamo problem, možda sutra ili do petka, treba ipak trejdati između [sealed]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Stvarno nevolje, kolege, po 6000 – 7000 se skida s prodaje, ne bude dobro ak ose nastavi 🙂

New Report

Close