INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ja bih stavio minimalni nalog 10000 kn pa ne bi bilo ni ovih od 100-200 komada. Ovako svi bi se igrali burze ali s lovom za cigarete.

pa imao si danas pred kraj dana na prodaji na 16,30 kn nalog od preko 14.000 komada,ali ga nitko nije ni taknuo….svi ste vi veliki ulagači, ali kad vidite veće naloge zbrišete kao zečevi [yawn]
[/quote]

Ja imam 5000 kom s prosjekom 16,63 koliko mi moj portfelj dozvoljava. Po eventualnom velikom padu cijene uzimam joiš par tisuća. A to je ipak puno više od onih 1000 kn što je kolega napisao. Uostalom nisam pisao o sebi kao nikakvom velikom ulagaču. Istu stvar se može reći i tebi, što ga ti nisi skinuo? Zečje srce također ili nedostatak love?



Ja bih stavio minimalni nalog 10000 kn pa ne bi bilo ni ovih od 100-200 komada. Ovako svi bi se igrali burze ali s lovom za cigarete.

pa imao si danas pred kraj dana na prodaji na 16,30 kn nalog od preko 14.000 komada,ali ga nitko nije ni taknuo….svi ste vi veliki ulagači, ali kad vidite veće naloge zbrišete kao zečevi [yawn]
[/quote]

Istina! Jer ovo šta se radi na ovoj burzi je skroz neozbiljno.

Nitko ne prodaje na 26 Kuna ?

Malo sam gledao graf i onako neupućen mi izgleda kao da je prvi target 15,25, a drugi 13,30 ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


hoće li ZABA poremetit planove nekome…. ili možda već prošli petak je? [undecid]

ogledalce, ogledalce… tko li je bio u pravu jučer… a tek sutra… [rolleyes]

RBA OMF danas kupio 15.000 komada

Vrsta računa Mjesto
1.
PBZ D.D.
909.974 6,72 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
2.
OPPENHEIM IGOR
773.908 5,71 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3.
HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND
603.877 4,46 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND
564.324 4,17 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
5.
HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND
550.149 4,06 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6.
DOM HOLDING D.D.
516.658 3,81 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
7.
TEHNIKA D.D.
451.800 3,34 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8.
ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D./KVARNER VIENNA INSURANCE GROUP D.D.
380.759 2,81 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
9.
INGRA-GRADNJA D.O.O.
344.459 2,54 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10.
LUDVIGER JASNA
338.850 2,50 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 40,12

čestitam na sinu!

a ingra? kupuju top10 dioničari, te ingragradnja, te rba omf, vjerojatno i drugi što ćemo vidjeti slijedećih dana u skdd… a i ja sam danas dokupio koliko sam mogao, a koliko vidim i mnogi drugi koji imaju gotovine. kako i ne bi kad je jeftino… prema TA prvi target 18,62 a drugi 22,25.

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja


čestitam na sinu!

a ingra? kupuju top10 dioničari, te ingragradnja, te rba omf, vjerojatno i drugi što ćemo vidjeti slijedećih dana u skdd… a i ja sam danas dokupio koliko sam mogao, a koliko vidim i mnogi drugi koji imaju gotovine. kako i ne bi kad je jeftino… prema TA prvi target 18,62 a drugi 22,25.

Hvala kolega!!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


RBA OMF danas kupio 15.000 komada

nije danas nego 08.06. kad je prosječna cijena bila 15,53 kn….

sve što pišem moje je mišljenje i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica...

ovdje se nešto opasno stvari zakomplicirale,rba prvo prodaje pa onda u roku od par dana opet kupi neznam ali mi nesto smrdi

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate


Nitko ne prodaje na 26 Kuna ?

Malo sam gledao graf i onako neupućen mi izgleda kao da je prvi target 15,25, a drugi 13,30 ?


otprilike 😉



Samo vi davajte jedinice, ja sam nakrcan sa Ingrom i sada čekam jeftinije da nadokupim jer imam vjere 🙂

i ja vjerujem, samo sam u petak sve prodao, u subotu okrenuo janjca, a za kupnju ima uvijek vremena


tak se to radi ! [cool]



Barem ćemo moći nadokupiti jeftinije

slažem se…pitanje je samo dokle će rušiti Ingru? opet na 14,80 kn ili još niže? završetak pregovora smo"odradilI", posao u Alžiru smo također "odradili" na ZSE…sad je pitanje što je sljedeće što bi kroz neko vrijeme moglo dići Ingru prema gore? [undecid]
[/quote]
nista,brijem da samo ima faktora da ju zrokaju jos nize od cca 14,7

New Report

Close