INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ova INGRA je u zadnje vrijeme postala vrlo ekstremna dionica, ili je samo po asku ili po bidu!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Tko je drži od početka godine nije ništa zaradio. Ja sam trejdao par puta i imam oko 45% zarade na njoj. Ispada da definitivno nije za long poziciju 🙂

Zar vam je softwear pukao, pa čekam već 12 minuta da napumpate bid i prodam, a rekao sam da neću biti niti 2 minute u Ingri ?

Što da sada radim s ovim dionicama, računao sam na vaš program [lol]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

ipak klizi na dolje lagano…bolje na vrijeme pobijeći…

Već sam nekoliko puta pisao o tome da će se glavni prekrcaj iz "drhtavih malih ručica" odvijati upravo na cijeni između 17 – 18. Ta cijena je prihvatljiva većini koperanata, naročito onima koji su preživjeli pad na 11 kuna. Na ovoj razini se odvija posljednje "čerupanje", a kada se istresu svi plašljivci, onda ide lagano preko 20. Ovaj puta nema povratka, uskoro će te to i sami zaključiti!
[wink]


Koliko je tu trtaroša, čim neko lupi po bidu odmah još 5 malih udre za njim sa svojom sićom [lol]
Pa budite malo ulagači, bar na mjesec-dva, a ne ovako uzmete svaki dan par bureka i onda pjevate borbene!
Zaradite napokon kao pametni ulagači, a ne kao burekđije! [bye]

Neznaju oni kako je biti investitor. Vidiš da izaze uglavnom sa 200-1200 kom. mali trtaroši se nadaju 11 kn. [lol]

neće uvijek biti ovako.

Ljudi ovo je solidno ulaganje sa PERSPEKTIVOM,dnevno trgovanje već danima prelazi Ht,a niko iz top deset ne izlazi,veze Mesića,fin znanje Perića,već ugovoreni poslovi,stabilizirano poslovanje,samo čekajte i uživajte,idete u prirodu,a ono hop dionica opet skočila,ovo mi liči na stampedo sa ATPL iz 2007,kad je sa 600 kn došla do 3600,sano uzivajte,no sikirik…pa veliki ljudi se bore i za svoj opstanak,prepustimo im brige..


Već sam nekoliko puta pisao o tome da će se glavni prekrcaj iz "drhtavih malih ručica" odvijati upravo na cijeni između 17 – 18. Ta cijena je prihvatljiva većini koperanata, naročito onima koji su preživjeli pad na 11 kuna. Na ovoj razini se odvija posljednje "čerupanje", a kada se istresu svi plašljivci, onda ide lagano preko 20. Ovaj puta nema povratka, uskoro će te to i sami zaključiti!
[wink]

On zna oraspoložit čovjeka!

netko je postavio obranu na 16,52 sa 11952 komada na kupnji…i druga obrana je na 16,20 sa 11160 komada.




ivana sedma, ivana i sedam patuljaka;

delux, tigrus ( kuruza) , compa, igrac, bestija, pozitiva, khmm, gismund naravno
fali tu i rezervna klupa, cacone, plavi……

evo nije vam uspio ni ovaj pokušaj obrane cijene, ali pitam se što će biti kada odlučite pretrpjeti gubitak i sve istresete na bid, hoćemo li stati ovaj put na 11 ??????

Ja nemam pojma o čemu pričaš , samo komentiram trgovanje , gledam šta se dešava , da netko zna gdje ćemo stati taj sigurno ne bi bio na ovom forumu !
[/quote]

brutalni kapital je opet demonstrirao moc.

poslije cu Vam pokazati sto znaci biti zbilja mocan mag burze…
[wink]
[/quote]

game over ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

pobježe ovaj sa obranom na 16,50

Koji pritisak na prodaji! Ekipa napada . Bježite sa bida, kad već hoće dati za 15 neka nam daju. [thumbsup]

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close