INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne znam jel vam ovo nešto znači. [smiley1]

http://www.hanfa.hr/uploads/49-07-17.pdf

Nemojte se ljutiti kolega, ali meni treba objasniti. To je znači potvrda HANFE za 1. kotaciju.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Da, upravo tako, kao što je govorio Matrix. Možete sad plakati svi pljuvači INGRE,… od malog krokodilčića pa na dalje[smiley16]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


SLK: ” Ne znam jel vam ovo nešto znači. [smiley1] http://www.hanfa.hr/uploads/49-07-17.pdf ” Nemojte se ljutiti kolega, ali meni treba objasniti. To je znači potvrda HANFE za 1. kotaciju.

Da kolega, to je potvrda za 1. kotaciju.

Nadamo se da ćete je svi primiti s zadovoljstvom, a pogotovo dioničari ( sadašnji, ali i budući).

He,he rekli bi u narodu,- mi o vuku, a vuk na vrata[smiley1].Usudi li se netko malo prognozirat buduća događanja glede cijene dionice?[smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. KOSTRENČIĆ MARIJAN – ANTUN 5.797 11,59 Osnovni račun
2. OPPENHEIM IGOR 5.697 11,39 Osnovni račun
3. TEHNIKA D.D. 3.753 7,51 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 3.337 6,67 Skrb. račun
5. LUDVIGER JASNA 3.323 6,65 Osnovni račun
6. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 1.405 2,81 Skrb. račun
7. ELEKTROPROJEKT D.D. 1.383 2,77 Osnovni račun
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.315 2,63 Skrb. račun
9. INGRA D.D. 1.279 2,56 Osnovni račun
10. REŽEK DANIJEL 1.193 2,39 Osnovni račun -100
Ukupno: 56,96

Heaven or Las Vegas


He,he rekli bi u narodu,- mi o vuku, a vuk na vrata[smiley1].Usudi li se netko malo prognozirat buduća događanja glede cijene dionice?[smiley2][smiley2][smiley2]

Očekujem pozitivan trend, odnosno rast ove dionice u skorije vrijeme, te se nadam da će to prepoznati i mnoštvo drugih, malih investitora…

Iskrcavanje za HT je gotovo završeno, nalog PBZ od 100 komada na 46000 čeka na kupnju i pomaknut će se polako gore, INGRA ušla u prvu kotaciju, općenito kreće pozitivan trend na burzi u Hrvata, dakle tendencija rasta, koji očekujem posebno tijekom i nakon 05.10. nakon iskrcavanja iz THT. Onda bismo trebali značajnije gore, preko 50k, do tada ćemo se vrzmati na ovim razinama do 50k.

@Karoje
Malo se bojim za ovu dionicu.

Karoje ak’ se bojiš za ovu dionicu prodaj te dvije i kupi u ponedjeljak ATPL po 3700.[smiley11]

Pessimism Is Your Friend

Opet se režu pozicije po pravilima. Najgori su mi ovi što reklamiraju sami sebe na forumu i blogeri. Bolje da odu u grad i objese natpise oko vrata. ( http://WWW.INGRA.HR ). Problem ove dionice leži u tome što svemu dođe kraj.
Bojim se da bi se onda mogao očekivati USKOK i neka akcija, možda BURA ili MAESTRAL.

S poštovanjem

Karoje

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]


Meni nije samo jasno zašto Uprava prodaje. Možda imaju neke druge planove ??? A što će biti s dionicama iz trezora. Jer opet idu upravi kao nagrada ili ???? Malo se bojim za ovu dionicu. Karoje

društvo, čini se da nitko nije odgovorio kolegi Karoju (boldani dio njegovog posta). Iskreno, ni meni nije jasan potez prodaje…[smiley8] molim kolegu matrixa, plavog, von brauna da pomognu ? tks![smiley2]

[color=blue][/color]GO ON, MAKE MY DAY ![color=blue][/color] -molim moderatora da me liši moderiranja, hvala-


Da, upravo tako, kao što je govorio Matrix. Možete sad plakati svi pljuvači INGRE,… od malog krokodilčića pa na dalje[smiley16]

Kolega vodoinst, istina, kolega Matrix rijetko griješi.
A valjda zato jer se drži jedne dionice, i zna ju “u dušu”.
Zanimljivo je da pljuvači INgre se pojave kad je dionica u stagnaciji, ili kad je u korekciji, a nikad ih nema
kad raste ili kad su dobre vijesti, kao ove za 1. kotaciju.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Pa jeste li kolega karoje, fifi razmišljali da su se ljudi zadužili kako bi kupili dionice na javnoj ponudi, te su prodavanjem određene svote htjeli vratiti posuđeni novac, ali i pritom pokriti sve ostale troškove života.
Nadalje većinu tih dionica prigrabili su skrbnički računi Pbz i Erstea, što ukazuje na veliko povjerenje za ovu dionicu.
Naravno kolege ne sumnjam da nećete biti zadovoljni ovim odgovorom, pa željno isčekujem repliku…

Najgore je kad na temu dođu bombaši tu više nema argumentirane rasprave.
A mene recimo zanima da li vi ingraši znate da je posao, koji ste svojevremeno hvalili, oko izgradnje HE Ličko Lešće dobila ingra po pola sa Končarom.
A postignutim dogovorom Končar dobiva isporuku generatora, isporuku turbina slovenski Litostroj, a radove na izgradnji brane. Što je ostalo Ingri? Hidromontažni radovi i ostali građevinski radovi.
Drugim riječima vrlo malo, a vi ste cijelu HE ugradili u cijenu.
Malo neobično i u suprotnosti sa činjenicama.

Možda bi stvarno bilo dobro da ulažete više i znanje i proširujete vidike umjesto što dežurate na temi poput žandara.

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

New Report

Close