INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ZANIMLJIVO je da investor gledALICA ŠTEKA SAMO KAD INGRA raste, a kad pada, uredno radi!!!!!!!!!????????? Do kad tako. Stvarno ću se prebciti drugima. DOSTA!!!

Zaba E-trade radi savršeno kolega !



jesmo brzi na bidu……..samo mogu reći dsa čestitan onima koji su jučer kupili,i danas utopili

I šta će sada sa tom "silnom lovom"? Ponovno kupiti INGRu, ali sada iznad 16!
[/quote]

Možda on misli na one koji su i jučer kupili iznad 16…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Ovi sto prodaju nisi svjesni da sisaju sami sebe jer da pustu da raste (kad je vec trend rasta!) bi kasnije mogli osisati puno vise vune.

izgleda ništa od poslova,
objavili da će u roku 24 sata obavijstiti burzu o točnim podacima u vezi posla ,
i gdje su sad
popapala maca jezik
istovarili se i baš ih briga za male ovčice

steel @ ovdje su samo dugorocni dokupljivaci osisani [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@many

o čemu ti to? O kojem poslu pričaš?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

PROCJENA: Samo 10% burekmajstora je zaradilo za burek, cca 30% ih je na istoj poziciji a preko 50% je u gubicima. Pa vi prodajite i daalje. Majstori koji su kupovali ispod 15 od vas, danas su vam prodali iznad 16,50 a sada vas stiskaju askom da im prospete po bidu gdje vas uredno čekaju, i tako svakih par dana a ponekad i u istom danu po istom scenariju. Pozdrav investitorima. Mi smo bezbrižni u ovim danima, …ide o UP.

neće uvijek biti ovako.

Ima jedan šta nakon većeg iskrcavanja odma opali po asku sa 66 a koji puti sa 67 dionica da ne bi ispalo da ide nizbrdo. Zna on da je ovo brod pun luđaka. 🙂

@many upravo sam tvoje postove uputio hanfi zbog konstantnog iznosenja netocnih informacija.


izgleda ništa od poslova,
objavili da će u roku 24 sata obavijstiti burzu o točnim podacima u vezi posla ,
i gdje su sad
popapala maca jezik
istovarili se i baš ih briga za male ovčice

Može li link na tu objavu, ili samo laprdaš, pa ako prođe ???

Inače prodao sam na 16,80 na otvaranju i sada čekam dnevno dno, prosjek dana 16,50, tu smo negdje za ponovni ulaz, jer sutra je VELIKI PETAK.

Ovo danas je preslika onoga jučer,ponovo su se napunili na drhtavim ručicama.

Vidimo se na 17 kuna vrlo brzo.

Pozdrav

bit će bolje................


PROCJENA: Samo 10% burekmajstora je zaradilo za burek, cca 30% ih je na istoj poziciji a preko 50% je u gubicima. Pa vi prodajite i daalje. Majstori koji su kupovali ispod 15 od vas, danas su vam prodali iznad 16,50 a sada vas stiskaju askom da im prospete po bidu gdje vas uredno čekaju, i tako svakih par dana a ponekad i u istom danu po istom scenariju. Pozdrav investitorima. Mi smo bezbrižni u ovim danima, …ide o UP.

jos bih dodao…dugorocni holderi 99.9%njih u minusu…citaj preko 3000 dionicara [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close