INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a ja čekam na 100

Evo ih opet prodaju. Budale.

Oni što su prodavali juček kaju se što nisu prodali danas, a ovi danas kajati će se što nisu sačekali sutra i td…

neće uvijek biti ovako.


ovo je smijeh
nemam ovu akciju vec dugo vremena ali se čudim naivnosti i pohlepi drugova
pa kaj ste mislili da će ići sa 11,50 na 25 u roku keks za 5 dana
po mojem sudu ovo je sada dno i tko ima viška para i vremena nek sad ulazi pa nek prodaje na 20 kuna
hvala na čitanju

javit ću vam kad da idete van
možda na 24

Postanite Eu-robovi

potrosena razina….ispretumbalo se u pol sata…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

iza podneva to ide na 17 [cool]


potrosena razina….ispretumbalo se u pol sata…

ne nego je crknuo PBZ investor [lol] a pola malih na njemu u ludilu [lol]

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)


potrosena razina….ispretumbalo se u pol sata…

Momče momče, znaš ti šta se čeka ali se praviš …!

bit će bolje................

bilo bi iluzorno očekivati da dionica odradi dva puta isti rast na isti info. pa zar nije narasla s 11-18 .sve je ovo viđeno i lkri , ddjh…
najveći problem ingre je post od dvije god bez posla i sad se stvara vakum bez konkretnih priljeva novca,osim što kapne nešto od arene i prodaje stanova, koji će pokrenuti fundamente i cijenu.sve ovo što se sklapa doći će tak za nekoliko godina , povećati prihode i rashode, a kolika će biti dobit? ovako sve ostaje samo na špekulacijama.a ode svak druka za sebe,oni koji su visoko hoće raketu drugi hoće da pada kako mogu šibicariti , a ko pokuša biti realan opet ispada druker zavisi što piše. a svi zaboravljaju što se tu dešavalo zadnjih mjeseci i misle da je to gotova priča.

djia14164 @ ja vas ne kuzim sa tim PBZ inv. pa to godinama vec steka…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Kupit će si drveni volan i borić za kockicu

u kombinaciji sa disko kuglom za retrovizor i crvenim ledicama

Nema više plavog,jučer kupio danas prodao
Rekao ujutro ide to up i očistio se ,a mali navalili ko stado pa brsta li ga brste
I što sad ,kad to opali nizbrdo

New Report

Close