INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@zzidak

kod mene ste upravo završili na ignore-u..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Nemoš vjerovati koliko ljudi voli SAMO bureke. Jooooj kako ću im se slatko smijati.

neće uvijek biti ovako.

jesmo brzi na bidu……..samo mogu reći dsa čestitan onima koji su jučer kupili,i danas utopili

nikako ovčice da se nauče pameti


vi vjerujete plavom
upravo se iskrcao

stvarno ste vaška dosadna, koga briga za tebe ili plavog

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

koje privilegije ima ta ignor grupa

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

ZANIMLJIVO je da investor gledALICA ŠTEKA SAMO KAD INGRA raste, a kad pada, uredno radi!!!!!!!!!????????? Do kad tako. Stvarno ću se prebciti drugima. DOSTA!!!

neće uvijek biti ovako.


jesmo brzi na bidu……..samo mogu reći dsa čestitan onima koji su jučer kupili,i danas utopili

I šta će sada sa tom "silnom lovom"? Ponovno kupiti INGRu, ali sada iznad 16!

kolege, pustite strašljivce neka izađu sa svojom zaradicom. pa to je i bilo za očekivati. i oni znaju da je dionica potcijenjena, ali nemaju petlje. čak i kad znaju da nas sutra čeka dobra, za tržište kapitala fantastična vijest iz EU.

dobro je, razboritih ima daleko više, pa ćemo danas gledati povratak cijene prema realnijim razinama. a one su bitno više od trenutnih. bitno, bitno više…

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja



jesmo brzi na bidu……..samo mogu reći dsa čestitan onima koji su jučer kupili,i danas utopili

I šta će sada sa tom "silnom lovom"? Ponovno kupiti INGRu, ali sada iznad 16!
[/quote]
Kupit će si drveni volan i borić za kockicu


koje privilegije ima ta ignor grupa

kad su na ignore ne moraš čitati budalaštine jednog lorisa, zzidaka itd.
ali mislim da im onda ne možeš lupiti niti 1 za post
najbolje je ne stavljati ih na ignore nego jednostavno preskočiš njihovo drukanje, a opališ im 1 za post [thumbsup]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi

a ja čekao na 14,5 . Izgleda da ću morat u drugom krugu za par dana

New Report

Close