INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Europske dionice u plusu.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

OVAJ JUČERAŠNJI RAST PODSJEČA NA NEDAVNU EUFORIJU PRED OBJAVU POSLA U ALŽIRU, TAKO DA NEBI BILO ZA ČUDITI AKO JE JOŠ NEŠTO U POSTUPKU POTPISIVANJA (MOŽDA RUSIJA) [pray]

…ZA ULAZAK U EU NEVJERUJEM DA TO INGRI NEŠTO PUNO ZNAČI (AKO JE TO RAZLOG RASTA)

Kupnja je debelo iznad 16 kn, čini se da će biti rasturanja po prodaji danas [wink]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Danas trebaju kupiti i svi oni što su juče prodali. Čini mi se tako!

Gornja blokada 17,09? Još danas prijepodne?

Onako odokativno… kako se čini da je iskrcavanje velikog prodavača još jučer završilo, ćini mi se danas da je izvjesna blokada, po ovome što vidim na monitoru.

Blokada je na 17,09.

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ispod 17 kn trenutno nema na prodaji niti jedan nalog veći od 6000 komada [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

plavi@ Bogme dobro vidiš! [thumbsup]

ide blokada

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Ljudi, odakle Vam tolike pare? [rolleyes]

Hebali vas bureci, dajte dignite naloge na +18 kn [proud]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

vi vjerujete plavom
upravo se iskrcao

New Report

Close