INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja sam uzeo u ovom valu i na 17, i na 16, i na 15, i sitno ispod 15 u ovom valu. bit će ovdje još svega. evo za kolegu S400 nalog na dnu, ništa veliko ali upecano. naravno riješio sam ga na 13 i ostao bez 18-13 = 5 kn zarade po dionici u par dana. kupovao sam i kasnije na 14 i 15 i dio rješio opet na 16. i tu dvije kune izgubio. ali tada je bilo neizvjesno tko i zašto pumpa pa je valjalo biti oprezan. sada je tu dugoročnija igra vidljiva, stotine milijuna dolaze, a ono najglavnije tek dolazi! OMBLA, ljudi pa tu nema tko konkurirati ozbiljnije osim INGRE, HEP je ove godine miljardu u plusu i kreće početak investicije na ljeto. pa što ćete kada to dobiju, kada tu zarade desetke milijuna eura čiste dobiti?! mislim da sada treba skupljati i ne nervirati se ako padne za kunu ispod ulaza i odmah rezati. BUY ON DIP!! ovo je sada nešto sasvim drugo u odnosu na INGRU prije par mjeseci. vidi se izlaz. ne budite ovce, ovo jučer i danas vam je najbolji primjer. pozdrav!

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)


neka mi netko objasni ove igre na ingri,moram priznati da ništa mi nije jasno

A to vam je tu normalno, isto kak ste i vi jučer prodali dionica u vrijednosti od 3 mil kuna na prometu od 1,5 mil. Kak ste ih vi uspjeli u to ugurati nikak mi nije jasno…kaj ste ih zazippali? [huh]

Mean people suck and nice people swallow!



neka mi netko objasni ove igre na ingri,moram priznati da ništa mi nije jasno

A to vam je tu normalno, isto kak ste i vi jučer prodali dionica u vrijednosti od 3 mil kuna na prometu od 1,5 mil. Kak ste ih vi uspjeli u to ugurati nikak mi nije jasno…kaj ste ih zazippali? [huh]
[/quote]
[thumbsup]


Ne govoriš istinu, prije par dana si napisao "prodajte dok još imate kome", znači sve što si napisao gore je laž od riječi do riječi.
Ali nisi sam jedan je pisao "ni štapom je ne bi dirao"
Čudno uvijek se javite ingra raste.

To je bilo čisto drukanje priznam,ali si ne udvaram što bi rekao Ćiro da je to zbog mog ili bilo čijeg drukanja palo koliko je palo.
Nek prvi baci kamen onaj tko tu u nekom trenutku nije drukao bilo gore ili dolje .
Palo je:
1.Jer se morao tehnički popuniti gap koji je bio na 14,90
2.Palo je točno na 50% rasta s 11 na 18,50 kn i tu sam čekao i pogodio.

Po mojoj TA gotovo sigurno da će u ići ispod 14,00.
Naravno ne mora biti tako ,ovo je dionica na kojoj teško možeš biti siguran u nešto.
Zato je izbjegavaju i najači igrači,likvidna je i s njom se manipulira velikom lovom.
Kad udaraju udaraju ispod pojasa,nema tu morala.
I kao što sam napisao prije nije ovo crkva nego korida,samo najbolji i najači bobjeđuju.
Naši poznati špekulanti tipa xy zato ne ulažu u ovakvu dionicu,njima se idealne nelikviduše koje sami ili udruženi lako napumpaju kud god žele.
Na INGR-i bi brzo pogubili novce,tj bili ošišani kako jedna kolegica vole reći.
Kao što ste već većina Vas ošišani ili ćete uskoro biti.
Znam teško je to prihvatiti,ali govorim Vam istinu a vi lupajte jedinice koliko hoćete.
Istina je ponekad bolna,a da nije takvih igrača ne bi ni bilo burze.

Ovjde kolo vode veliki igrači koji su ispod top 10.

Zato tu treba biti jako oprezan.To neki znaju tipa ivana 7,ušla na 11 i pobjegla na 11,90.
Ne bez razloga.


ja sam uzeo u ovom valu i na 17, i na 16, i na 15, i sitno ispod 15 u ovom valu. bit će ovdje još svega. evo za kolegu S400 nalog na dnu, ništa veliko ali upecano. naravno riješio sam ga na 13 i ostao bez 18-13 = 5 kn zarade po dionici u par dana. kupovao sam i kasnije na 14 i 15 i dio rješio opet na 16. i tu dvije kune izgubio. ali tada je bilo neizvjesno tko i zašto pumpa pa je valjalo biti oprezan. sada je tu dugoročnija igra vidljiva, stotine milijuna dolaze, a ono najglavnije tek dolazi! OMBLA, ljudi pa tu nema tko konkurirati ozbiljnije osim INGRE, HEP je ove godine miljardu u plusu i kreće početak investicije na ljeto. pa što ćete kada to dobiju, kada tu zarade desetke milijuna eura čiste dobiti?! mislim da sada treba skupljati i ne nervirati se ako padne za kunu ispod ulaza i odmah rezati. BUY ON DIP!! ovo je sada nešto sasvim drugo u odnosu na INGRU prije par mjeseci. vidi se izlaz. ne budite ovce, ovo jučer i danas vam je najbolji primjer. pozdrav!

slažem se kolega! bit će INGRA hit ovog ljeta, a mnogi će ubrzo kosu čupati jer je sada prodaju za par bureka!

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

Uđite u dionicu, nemojte prodavati kad padne 1 kunu, čekajte Omblu i nećete biti ošišani, vrlo jednostavno…

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Ovo je totalno "nepredvidiva" dionica. TA ovdje nikada nije palila. Čisto špekulantska dionica, jer nema nikoga jačega koji bi ovo držao na uzdi. Bilo bi dobro da imaju market mejkera kao na ULPL, bila bi manje manipulacija. Mirovinci su se odmakli od ove dionice i gledaju iz prikrajka. Kada oni počnu sa kupnjom ili neki drugi jači OIF onda je kraj trejdanja.
Dobra je stvar što se ovdje pojavilo još nekoliko grupa špekulanata, pa se sada ne mogu dogovoriti, da li da ruše ili da dižu, pa su i oni postali oprezniji. A i vidljivo je danas da se počelo tući iz "zasjede", odnosno koliko god si visoko ili nisko postavljen, može ti se desiti da u sekundi ostaneš bez dionica.
Ako i sutra nastavi uzlazno, onda će mnogi koji su danas prodali ponovno u kupnju, jer propušteni gubitak "boli". To je svatko od nas već puno puta osjetio na vlastitoj koži. Ako gubiš na padu dionice onda se možeš nadati da će se cijena nekad u budućnosti vratiti, ali ako propuštaš rast cijene to se nikada više ne može nadoknaditi. Prohujalo s vihorom! [smiley]


Ovo je totalno "nepredvidiva" dionica. TA ovdje nikada nije palila. Čisto špekulantska dionica, jer nema nikoga jačega koji bi ovo držao na uzdi. Bilo bi dobro da imaju market mejkera kao na ULPL, bila bi manje manipulacija. Mirovinci su se odmakli od ove dionice i gledaju iz prikrajka. Kada oni počnu sa kupnjom ili neki drugi jači OIF onda je kraj trejdanja.
Dobra je stvar što se ovdje pojavilo još nekoliko grupa špekulanata, pa se sada ne mogu dogovoriti, da li da ruše ili da dižu, pa su i oni postali oprezniji. A i vidljivo je danas da se počelo tući iz "zasjede", odnosno koliko god si visoko ili nisko postavljen, može ti se desiti da u sekundi ostaneš bez dionica.
Ako i sutra nastavi uzlazno, onda će mnogi koji su danas prodali ponovno u kupnju, jer propušteni gubitak "boli". To je svatko od nas već puno puta osjetio na vlastitoj koži. Ako gubiš na padu dionice onda se možeš nadati da će se cijena nekad u budućnosti vratiti, ali ako propuštaš rast cijene to se nikada više ne može nadoknaditi. Prohujalo s vihorom! [smiley]

Evo 100-ja od mene [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Po ocjenama se vidi da li ima materijala za šišanje ili ne.
Očigledno da ima.
Pametnom dovoljno.


Ovo je totalno "nepredvidiva" dionica. TA ovdje nikada nije palila. Čisto špekulantska dionica, jer nema nikoga jačega koji bi ovo držao na uzdi. Bilo bi dobro da imaju market mejkera kao na ULPL, bila bi manje manipulacija. Mirovinci su se odmakli od ove dionice i gledaju iz prikrajka. Kada oni počnu sa kupnjom ili neki drugi jači OIF onda je kraj trejdanja.
Dobra je stvar što se ovdje pojavilo još nekoliko grupa špekulanata, pa se sada ne mogu dogovoriti, da li da ruše ili da dižu, pa su i oni postali oprezniji. A i vidljivo je danas da se počelo tući iz "zasjede", odnosno koliko god si visoko ili nisko postavljen, može ti se desiti da u sekundi ostaneš bez dionica.
Ako i sutra nastavi uzlazno, onda će mnogi koji su danas prodali ponovno u kupnju, jer propušteni gubitak "boli". To je svatko od nas već puno puta osjetio na vlastitoj koži. Ako gubiš na padu dionice onda se možeš nadati da će se cijena nekad u budućnosti vratiti, ali ako propuštaš rast cijene to se nikada više ne može nadoknaditi. Prohujalo s vihorom! [smiley]

hehe e kolega kolega a vaš margin 14,50kn lp STFACA

STFACA@
izračunaj kolika je razlika do 16, a sutra Vam još nešto u privitku postam


Ovo je totalno "nepredvidiva" dionica. TA ovdje nikada nije palila. Čisto špekulantska dionica, jer nema nikoga jačega koji bi ovo držao na uzdi. Bilo bi dobro da imaju market mejkera kao na ULPL, bila bi manje manipulacija. Mirovinci su se odmakli od ove dionice i gledaju iz prikrajka. Kada oni počnu sa kupnjom ili neki drugi jači OIF onda je kraj trejdanja.
Dobra je stvar što se ovdje pojavilo još nekoliko grupa špekulanata, pa se sada ne mogu dogovoriti, da li da ruše ili da dižu, pa su i oni postali oprezniji. A i vidljivo je danas da se počelo tući iz "zasjede", odnosno koliko god si visoko ili nisko postavljen, može ti se desiti da u sekundi ostaneš bez dionica.
Ako i sutra nastavi uzlazno, onda će mnogi koji su danas prodali ponovno u kupnju, jer propušteni gubitak "boli". To je svatko od nas već puno puta osjetio na vlastitoj koži. Ako gubiš na padu dionice onda se možeš nadati da će se cijena nekad u budućnosti vratiti, ali ako propuštaš rast cijene to se nikada više ne može nadoknaditi. Prohujalo s vihorom! [smiley]

naravno da se moze nadoknaditi-kad opet padne

New Report

Close