INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Danas je školski primjer kako se iskipati iz Ingre na višim razinama.

Mislim da su danas mnogi ovdje puno toga naučili ? [wink]


imati ćeš šansu kupiti iznad 16.umalo prošla već…kao što kažeš..
[/quote]

ono što kažem to i napravim, ali sada već polako i izlazim

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

poslije 16,30 nema zastoja ide vlakić prema 17…

Ovo je bila fora, iskipuje 10-tak tisuća komada na 16 kn ,a onda kupi 66 kom. po 16.21 kn!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Valja uzeti ovoga malo da vlakić zvan EU ne otputuje [thumbsup]

nevjerojatno! kako se možeš pogledati u ogledalo, neki dan si pisao da ide pad na 11-13 kn,a sad kad si kupio pišeš o vlakiću za EU!?!?! [bye]
[/quote]

Korisnika zzidaka bi trebalo isključiti sa ovoga foruma.
Tjednima druka konstantno da bi kupio jeftinije.Sramota.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




Danas je školski primjer kako se iskipati iz Ingre na višim razinama.

Mislim da su danas mnogi ovdje puno toga naučili ? [wink]


imati ćeš šansu kupiti iznad 16.umalo prošla već…kao što kažeš..
[/quote]

ono što kažem to i napravim, ali sada već polako i izlazim
[/quote]

Brutalna zarada, kupuješ na 16,x a prodaješ na 16,10-16,20

@minuteman

i to sa dionicama ispod 3000 kom, a vi mislite da sam faca [lol]

Kolege : danas sam očito promašio trend, bio sam siguran da neće iznd 15, a evo je na 16,30 skoro, zato pamet u glavu svaki za sebe. TA koliko ja vidim, gori za korekcijom, ali RSI se drži ili ga drže neznam, ali ponavljam činjenice govore da sam promašio trend i molim za [pray]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Opet burekdžije nastradali. EEj, nikad se nećete opametiti. INGRA-HIT ljeta.Pozdrav investitorima koji su iskoristili situaciju i pokupili "bureke".

neće uvijek biti ovako.



@minuteman

i to sa dionicama ispod 3000 kom, a vi mislite da sam faca [lol]

Kolege : danas sam očito promašio trend, bio sam siguran da neće iznd 15, a evo je na 16,30 skoro, zato pamet u glavu svaki za sebe. TA koliko ja vidim, gori za korekcijom, ali RSI se drži ili ga drže neznam, ali ponavljam činjenice govore da sam promašio trend i molim za [pray]


Što ovo zadnjih dana nije bila korekcija?

E da, ono da si faca…, to malo tko misli ovdje, možda ti i par rezervnih nickova.




@minuteman

i to sa dionicama ispod 3000 kom, a vi mislite da sam faca [lol]

Kolege : danas sam očito promašio trend, bio sam siguran da neće iznd 15, a evo je na 16,30 skoro, zato pamet u glavu svaki za sebe. TA koliko ja vidim, gori za korekcijom, ali RSI se drži ili ga drže neznam, ali ponavljam činjenice govore da sam promašio trend i molim za [pray]


Što ovo zadnjih dana nije bila korekcija?

E da, ono da si faca…, to malo tko misli ovdje, možda ti i par rezervnih nickova.
[/quote]

Je, bila je korekcija ali nije dohvatila njegov target od 9 kuna

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Evo kako je Hanfa našla rješenje za Ingru i ostale;

od 24.06.11. uvodi se skriveni nalozi tako da veliki mogu lakše trejdati, a ne da se muče kao danas [lol]

Lijepa naša RH


Pa kad budete htjeli kupiti prodati,recite brokeru da želite skriveni nalog, tako da će hrvatska burza biti nevidljiva. treba da svi stavljamo skrivene naloge.

idući tjedan će bit bolje...

Ovakvo licemjerje nije viđeno ni na jednoj dionici na ZSE, kako se ljudima ne gadi po cijele dane lagat i mjenjat mišljenja, nije ni čudo da je država propala kad vidiš kakve su moralne vrijednosti na ovom forumu koji je preslika stanja u državi.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.



Evo kako je Hanfa našla rješenje za Ingru i ostale;

od 24.06.11. uvodi se skriveni nalozi tako da veliki mogu lakše trejdati, a ne da se muče kao danas [lol]

Lijepa naša RH


Pa kad budete htjeli kupiti prodati,recite brokeru da želite skriveni nalog, tako da će hrvatska burza biti nevidljiva. treba da svi stavljamo skrivene naloge.
[/quote]

ima kvaka,
skriveni nalog košta od 10 do 90 Kuna znači nalog mora biti veći da se isplati .
Onda kome su pogodovali velikima ili malim ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close