INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidi se velika promjena u odnosu kupnje i prodaje, još neki dan je bilo na 100 kom na kupnji a 150 na prodaji, a danas 94 na kupnji i 55 na prodaji 🙂
Nadam se samo da neće pobjeć predaleko jer sam prodao par kom zbog HT-a, a izgleda baš da će odradit još jedan rast za to vrijeme, tamo negdje do početka 10. mjeseca
Izgleda da ćemo ju kupovati skuplje nego što smo ju prodavali [smiley2]


Vidi se velika promjena u odnosu kupnje i prodaje, još neki dan je bilo na 100 kom na kupnji a 150 na prodaji, a danas 94 na kupnji i 55 na prodaji 🙂 Nadam se samo da neće pobjeć predaleko jer sam prodao par kom zbog HT-a, a izgleda baš da će odradit još jedan rast za to vrijeme, tamo negdje do početka 10. mjeseca Izgleda da ćemo ju kupovati skuplje nego što smo ju prodavali [smiley2]

Odradit će najveće promjene poslije javne ponude, a ne za vrijeme.
Slijedećeg tjedna mogla bi uhvatiti 48-49k viđeno prema k/p, a onda poslije T-ht-a preko 50k.

marin_:

Vidi se velika promjena u odnosu kupnje i prodaje, još neki dan je bilo na 100 kom na kupnji a 150 na prodaji, a danas 94 na kupnji i 55 na prodaji 🙂 Nadam se samo da neće pobjeć predaleko jer sam prodao par kom zbog HT-a, a izgleda baš da će odradit još jedan rast za to vrijeme, tamo negdje do početka 10. mjeseca Izgleda da ćemo ju kupovati skuplje nego što smo ju prodavali [smiley2]

Odradit će najveće promjene poslije javne ponude, a ne za vrijeme.
Slijedećeg tjedna mogla bi uhvatiti 48-49k viđeno prema k/p, a onda poslije T-ht-a preko 50k.

Pa tome se i ja nadam da neće preći 50k tamo negdje do 10.10. to bi bilo povoljno za kupnju ponovo


matrix90: ” marin_: ” Vidi se velika promjena u odnosu kupnje i prodaje, još neki dan je bilo na 100 kom na kupnji a 150 na prodaji, a danas 94 na kupnji i 55 na prodaji 🙂 Nadam se samo da neće pobjeć predaleko jer sam prodao par kom zbog HT-a, a izgleda baš da će odradit još jedan rast za to vrijeme, tamo negdje do početka 10. mjeseca Izgleda da ćemo ju kupovati skuplje nego što smo ju prodavali [smiley2] ” Odradit će najveće promjene poslije javne ponude, a ne za vrijeme. Slijedećeg tjedna mogla bi uhvatiti 48-49k viđeno prema k/p, a onda poslije T-ht-a preko 50k. ” Pa tome se i ja nadam da neće preći 50k tamo negdje do 10.10. to bi bilo povoljno za kupnju ponovo

Kolega mislim da će do 10.10 biti oko 50-ak, a onda bi mogla potegnuti…

Kroz godinu dana će biti minimalno stotka, ne znam koja je bolja i sigurnija dionica sad za uložit!


Kroz godinu dana će biti minimalno stotka, ne znam koja je bolja i sigurnija dionica sad za uložit!

Uzimajući u obzit sadašnje , ali i buduće poslove, mogla bi se opasno približiti pbrojci od 100k, osim ako ne bude bio stock-split….


Kroz godinu dana će biti minimalno stotka, ne znam koja je bolja i sigurnija dionica sad za uložit!

Ja sam mislio da si ti to prodao, pa ništa se ne javljaš…
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


ides: ” Kroz godinu dana će biti minimalno stotka, ne znam koja je bolja i sigurnija dionica sad za uložit!” Ja sam mislio da si ti to prodao, pa ništa se ne javljaš… [smiley2]

Mnogi se sada javljaju kolega…

Javio bih se i ja sa pitanjem nekoga tko ne prati previse ovu dionicu. Moze li mi netko ukratko objasniti cemu ova firma moze zahvaliti tako zavidan ROE? Cuo sam da je to bilo zbog nekakvih proslogodisnjih investicija, a sad mozda sam krivo cuo pa ako nije problem da mi netko objasni.tnx

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

Kad će biti uvrštenje i 1. kotaciju? Je li ima netko info?

Pozdrav


Kad će biti uvrštenje i 1. kotaciju? Je li ima netko info? Pozdrav

Uvjete za uključenje u Crobex zadovoljile su pritom četiri dionice prema redovnim kriterijima (Croatia osiguranje d.d. redovne dionice, Hidroelektra niskogradnja d.d., Ingra d.d. i Zagrebačka banka d.d. redovne dionice) te jedna dionica prema kriterijima za ubrzani ulazak (Magma d.d.). Promjena sastava Crobexa dogoditi će se nakon završetka trgovine 21. rujna ove godine, a od 24. rujna će nove dionice biti uključene u Crobex, navodi se u priopćenju Zagrebačke burze. ”

matovilka:

Kad će biti uvrštenje i 1. kotaciju? Je li ima netko info? Pozdrav

Uvjete za uključenje u Crobex zadovoljile su pritom četiri dionice prema redovnim kriterijima (Croatia osiguranje d.d. redovne dionice, Hidroelektra niskogradnja d.d., Ingra d.d. i Zagrebačka banka d.d. redovne dionice) te jedna dionica prema kriterijima za ubrzani ulazak (Magma d.d.). Promjena sastava Crobexa dogoditi će se nakon završetka trgovine 21. rujna ove godine, a od 24. rujna će nove dionice biti uključene u Crobex, navodi se u priopćenju Zagrebačke burze. ”

To ti nije isto[smiley2]

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go

New Report

Close