INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Bolje je sad prodat nego sutra u 10.05. Ja sam, priznajem, prodao jučer s ne malim gubuitkom i to je ispao dobar potez. Razmišljao sam taj potez povuć na 18, al sve sam mislio, neće to… oće i to kako i kako se događa.

Sad moraš kupiti da bi ispao dobar potez.
[/quote]

Još je puuuno rano. Ovo s IGH nije dobar znak. Mogli bi ove godine građevinari i svi iz tog sektora leć ko nikad do sada.
[/quote]

Ne laprdaj Pinokio, kakve veze je imala cijena IGH sa Ingrom dok je bila u problemima.
Svih, osim Ingre i Tehnike, tek čekaju restruktuiranja i dokapi, Ingra je svoje napravila i poslovi su već stigli. I korekcija je odrađena, samo preglupi danas nisu kupovali.

@compa

…a kako ne bi imala…odražava stanje u jednoj privrednoj grani,a to je građevina…ako takve postupke restruktuiranja čeka i Dalekovod i ine…jasno da ima refleksije i na Ingru…

…to da je Ingra napravila restruktuiranje objesi još mačku o rep…dok se ne vide prvi vidljivi rezultati u vidu smanjenja gubitka,odnosno povećanja prihoda,onda tek možeš nekom reći da laprda…

…ispada da sad kod Ingre cvatu ruže…,i teče med i mlijeko kako bi rekao gosn Lopina… [lol]





Bolje je sad prodat nego sutra u 10.05. Ja sam, priznajem, prodao jučer s ne malim gubuitkom i to je ispao dobar potez. Razmišljao sam taj potez povuć na 18, al sve sam mislio, neće to… oće i to kako i kako se događa.

Sad moraš kupiti da bi ispao dobar potez.
[/quote]
Još je puuuno rano. Ovo s IGH nije dobar znak. Mogli bi ove godine građevinari i svi iz tog sektora leć ko nikad do sada.
[/quote]
Ne laprdaj Pinokio, kakve veze je imala cijena IGH sa Ingrom dok je bila u problemima.
Svih, osim Ingre i Tehnike, tek čekaju restruktuiranja i dokapi, Ingra je svoje napravila i poslovi su već stigli. I korekcija je odrađena, samo preglupi danas nisu kupovali.
[/quote]
Dug/kapital 236,24% , a ništa ne zarađuje. Ako to nije dokaz da je firma u debelim problemima onda ne znam šta je. Misliš da su svi koji su danas prodali preglupi. Niti su to oni od jučer niti ovi od danas. Buš videl sjutra.






Bolje je sad prodat nego sutra u 10.05. Ja sam, priznajem, prodao jučer s ne malim gubuitkom i to je ispao dobar potez. Razmišljao sam taj potez povuć na 18, al sve sam mislio, neće to… oće i to kako i kako se događa.

Sad moraš kupiti da bi ispao dobar potez.
[/quote]
Još je puuuno rano. Ovo s IGH nije dobar znak. Mogli bi ove godine građevinari i svi iz tog sektora leć ko nikad do sada.
[/quote]
Ne laprdaj Pinokio, kakve veze je imala cijena IGH sa Ingrom dok je bila u problemima.
Svih, osim Ingre i Tehnike, tek čekaju restruktuiranja i dokapi, Ingra je svoje napravila i poslovi su već stigli. I korekcija je odrađena, samo preglupi danas nisu kupovali.
[/quote]
Dug/kapital 236,24% , a ništa ne zarađuje. Ako to nije dokaz da je firma u debelim problemima onda ne znam šta je. Misliš da su svi koji su danas prodali preglupi. Niti su to oni od jučer niti ovi od danas. Buš videl sjutra.

[/quote]
A kako točno to računaš sa tvrtkom koja ima imovinu u vrijednosti od cca 1mlrd kn? Čisto onako, informativno.






Bolje je sad prodat nego sutra u 10.05. Ja sam, priznajem, prodao jučer s ne malim gubuitkom i to je ispao dobar potez. Razmišljao sam taj potez povuć na 18, al sve sam mislio, neće to… oće i to kako i kako se događa.

Sad moraš kupiti da bi ispao dobar potez.
[/quote]
Još je puuuno rano. Ovo s IGH nije dobar znak. Mogli bi ove godine građevinari i svi iz tog sektora leć ko nikad do sada.
[/quote]
Ne laprdaj Pinokio, kakve veze je imala cijena IGH sa Ingrom dok je bila u problemima.
Svih, osim Ingre i Tehnike, tek čekaju restruktuiranja i dokapi, Ingra je svoje napravila i poslovi su već stigli. I korekcija je odrađena, samo preglupi danas nisu kupovali.
[/quote]
Dug/kapital 236,24% , a ništa ne zarađuje. Ako to nije dokaz da je firma u debelim problemima onda ne znam šta je. Misliš da su svi koji su danas prodali preglupi. Niti su to oni od jučer niti ovi od danas. Buš videl sjutra.

[/quote]

Ta brojka je 2006. iznosila 357,98% kad je firma bila na vrhuncu i uspjesno obavljala gigantske poslove, a evo vidimo jos zvijek je ziva i aktivna? Kazes da nista ne zaradjuje, a u mjesec dana je sklopila dva posla od pola miljarde kuna!

Sljedece FI ce biti pozitivno zbog prodaje dvora Lapad u 4. mjesecu, ne zaboravite tu informaciju.


spominjete li se one ‘kad svi prodaju, ti…a kad svi kupuju ti…

još malo, još malo…


apsolutno,samo,ovo je dionica INGR 🙁


Svih, osim Ingre i Tehnike, tek čekaju restruktuiranja i dokapi, Ingra je svoje napravila i poslovi su već stigli. I korekcija je odrađena, samo preglupi danas nisu kupovali.

i ne samo to, Ingra je počela dobivati poslove vani gdje ima para, ostali građevinci to mogu samo sanjati! najprije Irak, onda Alžir, tko zna što je sljedeće? [proud]
a vi na čelu sa "šefom" samo prodajte i dalje.
ovo danas bila je klasična akumulacija gdje su dionice pobrane neiskusnim ulagačima, još kad se pokupi ostatak kod raznih pinokija i modrobradih i kreće nova raketa, ovaj puta preko 20 kn [thumbsup]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


spominjete li se one ‘kad svi prodaju, ti…a kad svi kupuju ti…

još malo, još malo…


apsolutno,samo,ovo je dionica INGR :(


Izgleda da se opet priprema "ražanj" za marginaše!

Mislim da griješiš….nakon gadnih iskustava s marginima proteklih godina ne vjerujem da je itko zadnjih mjesec dana dizao margin na Ingru, a stari margini su odavna ispucani.
[/quote]
ne dize se margin na 1 dionicu nego na neku vrijednost kesa ili dionica..i onda se time trguje kak se hoce.. [bye]

vidim da je muka da li je više onih koji su se već ukrcali u ovoj korekciji ili onih koji bi se ukrcali još niže. pa se sad galami jedni na druge. tko će koga uvjeriti. no, mislim da se ovaj put i s mjeseca vidi da je prvih (ukrcanih) daaaaleko više, a da se drugi očajnički trude još rušiti cijenu. sve na to ukazuje, pa i ocjene poruka na ovom forumu. a to onda znači da nam ne gine vlakić prema gore.

pa vi drugi, neukrcani, sad vidite isplati vam se i dalje pjeniti ili se možda pokušati pridružiti prvima.

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja


…je,je…bolje je prodat i sa minusom na 15,nego sa minusom na 12… [tongue]

Zašto prodavati na bilo kojoj cijeni sa minusom?
Ubrzo će cijena narasti, a svi koji nisu bili strpljivi izgubiti pare.
Na ovoj burzi nema strpljivih ulagača.
Kako bi rekao Peter Lynch: ne smije se Obazirati nagubitke na mjesečnoj kao ni na godišnjoj bazi.
Strpljivi ne gube kao prestrašeni špekulanti.

ja gricnuh malo danas na 15,2 bureka radi.
čini mi se da je otpor na 15 prilično jak. vidjet ćemo sutra dal će opet izdržat.



Svih, osim Ingre i Tehnike, tek čekaju restruktuiranja i dokapi, Ingra je svoje napravila i poslovi su već stigli. I korekcija je odrađena, samo preglupi danas nisu kupovali.

i ne samo to, Ingra je počela dobivati poslove vani gdje ima para, ostali građevinci to mogu samo sanjati! najprije Irak, onda Alžir, tko zna što je sljedeće? [proud]
a vi na čelu sa "šefom" samo prodajte i dalje.
ovo danas bila je klasična akumulacija gdje su dionice pobrane neiskusnim ulagačima, još kad se pokupi ostatak kod raznih pinokija i modrobradih i kreće nova raketa, ovaj puta preko 20 kn [thumbsup]
[/quote]

Moj mimo, da nisam prodavao ostao bih bez gaća. Nisi valjda od onih koji misle da ako nisu prodali ništa nisu ni izgubili.
Moj fajrunte, znaš li ti koiko Ingra ima dionica? Na ovoj burzi nema veze ni koliko si iskusan, ni koliko novca imaš ni dionica, imaš li kakvu hrvatsku "diplomu", korsitiš li gel za kosu ili te predstavljaju na TV kao ekonomskog analitičara. Ili trend postoji ili ne postoji. A tko ga je kreirao i u koju svrhu nikad nećeš saznati.

New Report

Close