INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Najslabije su ocijenjeni kolege koje su ovakav razvoj situacije i predviđali.
Tko je slušao mogao je itekako zaraditi .
Btw , mislim da još nije kasno izaći !!!

A nije kasno ni ući.

neće uvijek biti ovako.


Najslabije su ocijenjeni kolege koje su ovakav razvoj situacije i predviđali.
Tko je slušao mogao je itekako zaraditi .
Btw , mislim da još nije kasno izaći !!!

jbg, a ja opet počeo pomalo ulaziti, što sad

nevjerojatno, veći minus ima INGRA koja je osvojila posao u inozemstvu od 400 milja kuna nego HGSP nad kojim je danas podnijet zahtev za stečaj! [lol]

moji postovi ne predstavljaju financijske savjete niti preporuke za kupnju ili prodaju dionica


nevjerojatno, veći minus ima INGRA koja je osvojila posao u inozemstvu od 400 milja kuna nego HGSP nad kojim je danas podnijet zahtev za stečaj! [lol]

BURZA-Špekulativno tržište. Nije ovo Crveni križ!

neće uvijek biti ovako.

pohlepa i strah
najavio sam ih prije 7 dana

Postanite Eu-robovi

spominjete li se one ‘kad svi prodaju, ti…a kad svi kupuju ti…

još malo, još malo…

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja



Najslabije su ocijenjeni kolege koje su ovakav razvoj situacije i predviđali.
Tko je slušao mogao je itekako zaraditi .
Btw , mislim da još nije kasno izaći !!!

jbg, a ja opet počeo pomalo ulaziti, što sad
[/quote]

svaka čast , ipak mislim da si malo pre rano stavio u petu .
Mislim da češ mi na 14 prodat te tvoje , ajd budemo vidjeli

Izgleda da se opet priprema "ražanj" za marginaše!

Na ingri ubrzo jednostavno mora doći do okreta trenda, da li danas ili sutra nije bitno. Dionica je ovaj puta srušena bez razloga, ponajprije zbog trejdera. Ovaj posao (56 mil.EUR) koji je dobiven čak ni ova bezvezna burza ne može za vazda ignorirati [yawn]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Izgleda da se opet priprema "ražanj" za marginaše!

Mislim da griješiš….nakon gadnih iskustava s marginima proteklih godina ne vjerujem da je itko zadnjih mjesec dana dizao margin na Ingru, a stari margini su odavna ispucani.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

…a jeste smiješni,posao od 56 mil eurića na 26 mjeseci…znači rastegni ga na više od dvije godine…a ne znamo čak ni gdje ni kako,ni s kime… [lol]

…al bit će da ovi što prodaju znaju… [lol]


slijedi odbijanac ali na dolje,još nije gotov iskrcaj

mislim da su je sad tek doveli na stanje od prije..ono oko 13.4-14,samo sto je sad na vecoj razini..i sad moze na dolje klizit kao i tada 🙁

New Report

Close