INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

burza bila i ostala najšpekulativnija na svijetu , obakvi padovi pojedinih dionica u sastavu crobexa i ceobexa 10 nisu zabilješeni ni u jednoj burzi normalnoj,
da se ovako trguje s i ingrom i još par njih ukazica na plitkost tk ai pojedinih tupoglavaca

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


burza bila i ostala najšpekulativnija na svijetu , obakvi padovi pojedinih dionica u sastavu crobexa i ceobexa 10 nisu zabilješeni ni u jednoj burzi normalnoj,
da se ovako trguje s i ingrom i još par njih ukazica na plitkost tk ai pojedinih tupoglavaca

Kolega, rekao bi da ste razočarani INGROM!

Ako kad budete kad trgovali u SAD-u shvatit ćete da ovakvi skokovi i padovi dionica su mila majka…

[proud]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Ingra je prenaglo narasla sa 11 na 18,50 kn i morala se malo korigirati. To je objašnjenje ovog pada cijene, ali sad očekivati ponovno cijenu od 11 kn kao kad su se ljudi bojali stečaja je – glupost.
Ako ovaj posao u Alžiru vrijedi min. 4-5 kuna po dionici, onda je to ova cijena gdje smo sada i dublje od toga ne bismo trebali padati. Toga su svjesni i špekulanti koji se danas tovare Ingrom pa je promet već prešao 2,5 milijuna kuna uz trgovanih 164.00 dionica.
Stoga vrlo brzo očekujem okret trenda, pa makar zato da se maheri opet iskrcaju na 18 kn [proud]

moji postovi osobno su mišljenje bez nagovaranja na kupnju ili prodaju dionica!

Izgleda kao da je tema HG spot a ne Ingra, koja bolest na ZSE.
Ja prakticiram zadnjih dana pola uđem u poziciju tijekom dana, s drugom polovinom čekam, pa mirno spavam i svaki trend mi odgovara.


Ingra je prenaglo narasla sa 11 na 18,50 kn i morala se malo korigirati. To je objašnjenje ovog pada cijene, ali sad očekivati ponovno cijenu od 11 kn kao kad su se ljudi bojali stečaja je – glupost.
Ako ovaj posao u Alžiru vrijedi min. 4-5 kuna po dionici, onda je to ova cijena gdje smo sada i dublje od toga ne bismo trebali padati. Toga su svjesni i špekulanti koji se danas tovare Ingrom pa je promet već prešao 2,5 milijuna kuna uz trgovanih 164.00 dionica.
Stoga vrlo brzo očekujem okret trenda, pa makar zato da se maheri opet iskrcaju na 18 kn [proud]

Potpisujem ! Ingra je rasla prebrzo i previše, ušlo je na tisuće malih koji su se nadali dobroj zaradi. Iskusni traderi su izašli, manje iskusni upravi izlaze. Oni koji kupuju dugoročno niti ne razmišljaju o prodaji. Samo je pitanje vremena (dan, tjedan ili mjesec ) koliko će trebati da se opet stvori kritična masa da se trend okrene i na kojoj će to cijeni biti.

Na ovoj burzi fali pravih investitora, nisam ni ja iznimka. Možda bi i bio investitor i čekao da cijena dostigne target da znam da će za pravi posao i dionica firme imati odgovarajuću cijenu. Cijena će početi rasti kad se veliki nakrcaju dionicama tj. kad mali više ne budu imali što za prodati. Na ovoj našoj burzi je najbolje jahati na valovima, prema gore 🙂

"Nastojimo se orijentirati na zemlje bivšeg Sovjetskog Saveza, Rusiju, Kazahstan, Gruziju i Azerbajdžan, gdje su hrvatski građevinari u prošlosti ostvarivali vrlo dobre poslovne rezultate i ondje ostali u dobrom sjećanju", zaključuje Rom.

Najslabije su ocijenjeni kolege koje su ovakav razvoj situacije i predviđali.
Tko je slušao mogao je itekako zaraditi .
Btw , mislim da još nije kasno izaći !!!

Na žalost Ingra je danas žrtva trejdera koji su ušli u druge dionice i sada prodaju ingru jer su na njoj u plusu. Po TA svakako je trebalo doći do odbijanca i rasta ali kada krdo krene u jednom smjeru više ništa nije normalno. Još uvijek stojim iza tvrdnje da jake ruke polako skupljaju i korist slabost malih investitora slabih živaca za skupljanje dionica.


"Nastojimo se orijentirati na zemlje bivšeg Sovjetskog Saveza, Rusiju, Kazahstan, Gruziju i Azerbajdžan, gdje su hrvatski građevinari u prošlosti ostvarivali vrlo dobre poslovne rezultate i ondje ostali u dobrom sjećanju", zaključuje Rom.

tko je taj Rom?

pisanje na forumu nije savjet za ulaganje ili K-P dionica!

Još jedan važna stvar , Ingra je prava penny share , i mali na kvadrat mogu kupiti 1000 dionica ( cca 15.000 kn ) i reći : " Ja sam kupio 1000 dionica i sada sam faca !!! " i tako njih mali milijun.

iznad 15,00 protrgovano 1,7mil. dionica [rolleyes]

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

New Report

Close