INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

u samo pet mjeseci na ingri je četiri puta plesan rock;n roll, od skoka, pada,potonuća i ponovnog dizanja.
samo za digresiju , ksst, firma koja ne vridi k.rca,ne bi niko za nju da ni 1 kn da nema vrijednost u procijenjenom zemljištu. i za nju država i mali dioničari očekuju da se trži na 2,8xBVP.dionica koja je u 10 dana odradila 500%rasta.
zašto bi bilo nemoguće očekivati da se to desi na ingri, da i ona odradi 500% rast i da se trži na 2,8xBVP? 100kn!
možda i rock spin i ingru do kraja god. u tom smjeru.


http://www.zadarskilist.hr/clanci/30092010/konacno-nastavak-posedarje-rivijere
Kad krene jedna dobra vijest, onda ide i druga i…………..lančana reakcija!

Pa članak je iz prošle godine! Kolega, kolega…. [undecid]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Na strani prije kolega Megido je stavio pravi link iako tamo piše da bi oni to prepustili talijanima

nemam komentara. Imam samo ? Zašto ljudi jednostavno ne kupuju? Pa vidite da ingra ide up!



http://www.zadarskilist.hr/clanci/30092010/konacno-nastavak-posedarje-rivijere
Kad krene jedna dobra vijest, onda ide i druga i…………..lančana reakcija!

Samo je članak od prošle godine.
[/quote]
Tema je ponovno aktualna. Ima sličnih članaka i iz pretprošle i iz predpredprošle godine. Došlo je vrijeme da se nešto od toga i realizira.

što nije u redu s mojim pitanjem?? Ne razumijem..ili pak nemam razumijevanja..to je isto, zar ne? i sad ni ovo neće biti objavljeno..a jest neki sadržaj..samo sam napisala da dionica ide gore i čudno mi je da ljudi toliko ..a sve jasno ko pekmez! [smiley]

nema koristi od ovakvog silovanja teme kakvo radi bananarama, samo napravi kontraefekt. Ingra je odradila lijep rast sa 11 na 17 kn i treba biti s time zadovoljan do neke nove jake vijesti kakva je bila ova s polsom od 56 milja EUR

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Dobili smo rezultate;

Ingra gradnja rasprodala gotovo pola portfelja i kako stvari stoje ide do kraja
Sada prodaje i 4 dioničar ili RBA mirovinski fond, a njima je još ostalo 565.000 dionica

Drugim riječima iz prvih 10 se samo prodaje i prodaje [bye]

Znači ovo pumpanje s 11 na 18 je napravio RBA OMF da vam može skuplje uvaljati .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Dobili smo rezultate;

Ingra gradnja rasprodala gotovo pola portfelja i kako stvari stoje ide do kraja
Sada prodaje i 4 dioničar ili RBA mirovinski fond, a njima je još ostalo 565.000 dionica

Drugim riječima iz prvih 10 se samo prodaje i prodaje [bye]

Znači ovo pumpanje s 11 na 18 je napravio RBA OMF da vam može skuplje uvaljati .


I ja bi malo prodao da imam toliku količinu! Nek ima malo zalihe za ćevape. Krizna su vremena.
Ingragradnja prodaje još od 11 kuna, a RBA je i prije prodao jedan dio na ovoj cijeni.
Da oni ne prodaju ovo bi već bilo preko 20 kuna!

Samo to je kupio sa druge strane te silne milje

nismo valjda mi puka sirotinja

Nego veci nvestitori i možda i ekipa preko skrbnicih racuna..

Neko je znao dobro unaprjed da INGRA ide gore i kupovao milijune

dok smo mi svi ovdje bljedo gledali

nije ovo rasprodaja već ulazak u dionicu…

Uostalom tako svejedno INGRA je sredila svoje probleme vratila dugove povećala poslovne prihode

i na kraju dobila veliki posao

Meni to dovoljno…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

ingra je odradila svoje a kao i obično, mnogi ste ostali zarobljeni…
prije ili kasnije prodat ćete sa gubitkom – neki, a ostali zarobljeni…
da slijedi raketa , već bi je vidjeli ali slijedi stagnacija i mrljavljenje malo gore malo dolje… [bye]

neki jos uvijek ne shvacaju da svi razlozi radi kojih je cijena dionice ovako katastrofalno nisko nestaju,jedan po jedan

New Report

Close