INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.poslovni.hr/vijesti/talijanska-kraljica-plocica-preuzima-posedarje-rivijeru-180658.aspx

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Sigurno je ingra u prodajnom aranžmanu ugovorila i izvođenje projekta pa će i tu kapnuti neki dinar.



primjećujete li kako netko uredno pazi na održavanje cijene u željenom rasponu? i to na prometu od dosad cca. milijun kuna? i tako već treći dan. to mora biti netko moćan. bez obzira na tehniku izvođenja. e taj netko će odlučiti kad će cijena bitnije gore. vjerujem da će to biti kad u osciliranju u tom rasponu skupi dovoljno. zasad se dobrano ukrcao, ali čini se još ne i nakrcao. čekamo taj trenutak.

[thumbsup]

Tako je kolega!
"Ovo" nije djelo (samo) malih dionicara i spekulanata….
[/quote]

…koji, nadajući se boljoj zaradi, prelaze u ddjh, na radost i veselje Nekog. Čini mi se da akumulacija ingre ide svome kraju, svega cca. 200.000 kn u zadnjih 3,5 sati. To bi mogao biti znak da će Netko (brzo) zaključiti da je to to. A onda bi mogao biti salto mortale iz ddjh natrag…

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja

do kraja lipnja slijedi događaj koji će lansirati cijenu:

"U skladu s “Pravilima nabave” Europske banke za obnovu i razvoj (EBRD), Hrvatska elektroprivreda d.d. objavljuje Opću obavijest o nabavi roba, radova i usluga u svezi s izgradnjom hidroelektrane Ombla. Očekivani početak javnog nadmetanja za ugovaranje je u drugom tromjesečju 2011. godine. "


do kraja lipnja slijedi događaj koji će lansirati cijenu:

"U skladu s “Pravilima nabave” Europske banke za obnovu i razvoj (EBRD), Hrvatska elektroprivreda d.d. objavljuje Opću obavijest o nabavi roba, radova i usluga u svezi s izgradnjom hidroelektrane Ombla. Očekivani početak javnog nadmetanja za ugovaranje je u drugom tromjesečju 2011. godine. "

to je tek obavijest da će ići natječaj ….a tko će na njemu pobijediti, o tom-potom [yawn]

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju



do kraja lipnja slijedi događaj koji će lansirati cijenu:

"U skladu s “Pravilima nabave” Europske banke za obnovu i razvoj (EBRD), Hrvatska elektroprivreda d.d. objavljuje Opću obavijest o nabavi roba, radova i usluga u svezi s izgradnjom hidroelektrane Ombla. Očekivani početak javnog nadmetanja za ugovaranje je u drugom tromjesečju 2011. godine. "

to je tek obavijest da će ići natječaj ….a tko će na njemu pobijediti, o tom-potom [yawn]
[/quote]
varaš se, tržište će reagirati već na tu obavijest pozitivno (provjeren razvoj događaja do sada) [bye]

Nevjerovatno kakvih ljudi ima…prije bi povjerovali letku u poštanskom sandučiću na kojem piše da je Ingra dobila posao i ako kupe sad odmah dionice dobit će i 10% gratis…nego relevantnim stranama….a gledajući promet svaki put vas poklope na asku više nego na bidu pa u krug…

ajme meni brokera na business.hr.
Dionica Ingre je bila prejeftina jer je skok od samo 1 kune znacio rast od 10%.
Znaci d anaprave reverse split na 100 kuna i da maknu isti broj dionica onda bi bila preskupa jer je 100>10.

kaze broker i ostane ziv..i dalje upravlja portfeljem ljudi..

Nevezano za Ingru koja mozda i je prejeftina ali ne iz razloga jer je 10<100

ajme meni..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


http://www.poslovni.hr/vijesti/talijanska-kraljica-plocica-preuzima-posedarje-rivijeru-180658.aspx

Ovo je vijest-ODLIČNO. Ma do kraja 2011 smo i na više od 60. Samo ako sve vijesti dođu do tada. Nema zime za 2-3 godine smo na ATH [thumbsup]

neće uvijek biti ovako.


ajme meni brokera na business.hr.
Dionica Ingre je bila prejeftina jer je skok od samo 1 kune znacio rast od 10%.
Znaci d anaprave reverse split na 100 kuna i da maknu isti broj dionica onda bi bila preskupa jer je 100>10.

kaze broker i ostane ziv..i dalje upravlja portfeljem ljudi..

Nevezano za Ingru koja mozda i je prejeftina ali ne iz razloga jer je 10<100

ajme meni..

Šampionima rasta na Zagrebačkoj burzi postignute cjenovne razine neće biti lako održati, a Nagy kaže da će za to biti nužno održavanje prometa na trenutnim razinama.

Ovo mu je zadnja rečenica, po njemu, padne li promet past će i ove cijene na DDJH i Ingri.

Mene Ingra uopće više ne brine.

http://www.zadarskilist.hr/clanci/30092010/konacno-nastavak-posedarje-rivijere
Kad krene jedna dobra vijest, onda ide i druga i…………..lančana reakcija!


http://www.zadarskilist.hr/clanci/30092010/konacno-nastavak-posedarje-rivijere
Kad krene jedna dobra vijest, onda ide i druga i…………..lančana reakcija!

Samo je članak od prošle godine.

New Report

Close