INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kao da se optimizam s Europskih burzi odražava i na našu,INGR ide lagano prema gore[smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA


kao da se optimizam s Europskih burzi odražava i na našu,INGR ide lagano prema gore[smiley2][smiley2][smiley2]

Vrijeme će pokazati svoje pravo lice…


Alfon: ” kao da se optimizam s Europskih burzi odražava i na našu,INGR ide lagano prema gore[smiley2][smiley2][smiley2] ” Vrijeme će pokazati svoje pravo lice…

a bas da ide gore….nadam se da hoce

DOKUP!


matrix90: ” Alfon: ” kao da se optimizam s Europskih burzi odražava i na našu,INGR ide lagano prema gore[smiley2][smiley2][smiley2] ” Vrijeme će pokazati svoje pravo lice… ” a bas da ide gore….nadam se da hoce

Ubrzo ćemo vidjeti…

Ubrzo ćemo vidjeti…

Dal mislis sutra navecer i sto ce FED rec ili je neki drugi faktor u igri.


maaya: ” a gdje su sad oni “pametni” tipovi koji su ovdje buncali o trezoru??? nadam se da će se javiti i lijepo reči: oprostite, nisam bio u pravu, blatio sam ljude bez razloga 🙂 ” Kolegice nema potrebe, oni su sami toga svjesni…

Ja sam prošli ili pretprošli tjedan pisao da je nemoralno ako su članovi uprave prodavali dionice trezoru.
Naglasak je na ako.
I dalje stojim iza toga kao i većina ljudi koji kupuju dionice.

Trezor je nešto kupovao od članova uprave na početku, ali ne značajnu količinu.

matrix90:
“Ubrzo ćemo vidjeti…”

Dal mislis sutra navecer i sto ce FED rec ili je neki drugi faktor u igri.

Kolega vidjet ćemo…

vidim plavi se ne hvali kad prodaje top 10, samo kad kupuje, evo nekom sfalilo za đeparac:

1. KOSTRENČIĆ MARIJAN – ANTUN 5.797 11,59 Osnovni račun [color=blue]-30[/color]

Heaven or Las Vegas


vidim plavi se ne hvali kad prodaje top 10, samo kad kupuje, evo nekom sfalilo za đeparac: 1. KOSTRENČIĆ MARIJAN – ANTUN 5.797 11,59 Osnovni račun [color=blue]-30[/color]

Kolega pa morao je gospodin Kostrenčić prodati malo jer ako je uzimao kakav kredit za javnu ponudu morao je vratiti jedan dio.
Ali ne vidim u tome ništa loše, jer ionako su jedan dio kupili mali, što je važno za ovu dionicu.

ne vidim niti ja ništa loše, kao što sam i napisao čovjek je malo prodao za đeparac, ja bi prodao puno više da sam na njegovom mjestu i zum na Karibe[smiley1]

Heaven or Las Vegas


ne vidim niti ja ništa loše, kao što sam i napisao čovjek je malo prodao za đeparac, ja bi prodao puno više da sam na njegovom mjestu i zum na Karibe[smiley1]

U interesu mu je još veća zarada stoga će i dalje ostati kao jedan od najvećih dioničara u komapaniji, a time i povećati vrijednost dionica s vremenom.
A za Karibe uvijek ima vremena…

http://www.poslovni.hr/54436.aspx

” Kirkwood planira tako izgraditi sve potrebno za prihvat mega jahti, a u opskrbu mega jahti njihov je plan progurati što veći broj zainteresiranih hrvatskih tvrtki koje bi mogle obavljati jedan tako zahtjevan i opsežan posao ”

” Tako će uz spomenuto naselje biti izgrađen i cijeli zabavni kompleks za noćne provode, a koji će se lokacijski nadovezivati uz lučki hotel Sidro, a tamo planiraju izgradnju marine za mega jahte. ”

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close