INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@many gdje na bidu cekas?

Ako je netko pratio KORF, cijena mu je bila srušena na 18 ili 19 kuna, a pogledajte ga sada gdje je. Da INGRA vrijedi ili ne vrijedi vrijeme će pokazati a sada smo tu gdje jesmo. Bitno je da su počeli stizati novi poslovi…
Pozdrav imaocima Ingrice

imate još 10minuta za prognoze. danas + ili – ??

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

ček da bacim grah
oblačno s kišom i suncem mjestimično

ovaj forum se srozao isto kao i ingra

Postanite Eu-robovi

@ arijan, sad cu dobiti 1 jer drukam (a imam svoj paket ingre i cekam), ali kao sto su ti rekli, lako se uzme vise skrbova da se ne zavrsi u top10, a osim toga ko ti kaze da tih 380000 dionica nije 150000 na bubnju buy sell buy sell???



Ne sekiraj se, stigneš i ujutro na otvaranju kupiti, ako večeras prebaciš keš na brokerski račun.

nije problem u kešu, imam ga ja na računu, samo što ne vidim razloga da po 17 kn kupujem Ingru:
dugo očekivana vijest jučer je objavljena, cijena je skočila s 15,80 na 17 kn i što će sad dalje dizati Ingru? vidimo da u top 10 nema promjena u smislu vlasničkog preslagivanja koje smo očekivali nakon velikih prometa (osim što Ingra gradnja rasprodaje i dalje)….
a ti, ako ti je ovo povoljno – kupuj, založi kuću, ženu djecu, uzmi margin i kupuj, nitko ti ne brani …ja ću ipak sačekati jer puuuuno je sitnih burek majstora ovdje ušlo, a bez ulaska strateških igrača u top10 nema tu snage za nastavak rasta [bye]
[/quote]

Kolega, Vi izgleda stvarno ne razumijete…

Cijena nije otisla sa 15,80 na 17 kn, vec sa 11,00 na 17,00 kn
u ovom slucaju su profitirali oni koji su imali informaciju davnih dana.. Ova objava posla nije ni mogla dalje gurati dionicu…

Nekima živci popuštaju pa tuku po bidu [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

…joj,joj…objave veliki tajni posao,obavijen mističnim velom…tko zna gdje i tko zna s kim i pošto…a vi odmah krenete u rasprodaju…

…pa kaj ne znate da je petak… [lol] [lol]

odlična prilika za dokup

samo da ne pukne potpora na 16,50 kn jer onda će biti nagli pad, vjerojatno ispod 16 kn [undecid]

Talijanska kraljica pločica preuzima Posedarje Rivijeru

Vaš link

@ arijan, reko sam ti da pogledas top 10 od spomenutih dionica pa ce ti se ukljuciti zaruljica 🙂

New Report

Close