INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

promjena u top 10: Ingragradnja prodala 3571 dionicu na dan kad je trgovano s čak 381.620 dionica i to je jedina promjena. bojim se da nema ništa od preuzimanja i preslagivanja velikih igrača u top 10. obzirom na minorne promjene, znači da su to malo veći igrači istrejdali 380.000 dionica, vjerojatno onih koje su kupovali na 11-13 kn [embarass]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


promjena u top 10: Ingragradnja prodala 3571 dionicu na dan kad je trgovano s čak 381.620 dionica i to je jedina promjena. bojim se da nema ništa od preuzimanja i preslagivanja velikih igrača u top 10. obzirom na minorne promjene, znači da su to malo veći igrači istrejdali 380.000 dionica, vjerojatno onih koje su kupovali na 11-13 kn [embarass]

Kao da je velika umjetnost raspodijeliti kupljeno na tri četiri skrbnička računa, tako obično rade profesionalci. Baš će Vam se oni "slikati" u top 10, nisu "veslo sisali"!



promjena u top 10: Ingragradnja prodala 3571 dionicu na dan kad je trgovano s čak 381.620 dionica i to je jedina promjena. bojim se da nema ništa od preuzimanja i preslagivanja velikih igrača u top 10. obzirom na minorne promjene, znači da su to malo veći igrači istrejdali 380.000 dionica, vjerojatno onih koje su kupovali na 11-13 kn [embarass]

Kao da je velika umjetnost raspodijeliti kupljeno na tri četiri skrbnička računa, tako obično rade profesionalci. Baš će Vam se oni "slikati" u top 10, nisu "veslo sisali"!
[/quote]

kolega, ne razumijete…ja i kažem da te dionice kupuju/prodaju/kupuju/prodaju profesionalci koji ih vrte na burzi, a ne institucionalni igrači kakve smo se nadali vidjeli večeras u top 10 i koji su trebali donijeti nove ideje, kontakte i novac u firmu…ili vi mislite da bi se netko igrao i na ovaj način kokošario preko 4-5 skrbničkih računa ako mu je cilj postati jedan od ozbiljnih suvlasnika firme?
na žalost, ništa nova ovdje. posao je danas došao, vijest je očito uračunata u cijenu, vlasničkih promjena kave smo željeli nema, znači od sutra sve po starom. [embarass]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Latinska poslovica kaže "per aspera ad astra", a kako smo mi pravi dioničari INGRE prošli kroz trnje red bi bio da se dokopamo zvijezda i na tom putu nas neće zaustaviti pokvareni komentari i sitni špekulanti s ovog foruma. Pozdrav svim iskrenim ljudima.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.




promjena u top 10: Ingragradnja prodala 3571 dionicu na dan kad je trgovano s čak 381.620 dionica i to je jedina promjena. bojim se da nema ništa od preuzimanja i preslagivanja velikih igrača u top 10. obzirom na minorne promjene, znači da su to malo veći igrači istrejdali 380.000 dionica, vjerojatno onih koje su kupovali na 11-13 kn [embarass]

Kao da je velika umjetnost raspodijeliti kupljeno na tri četiri skrbnička računa, tako obično rade profesionalci. Baš će Vam se oni "slikati" u top 10, nisu "veslo sisali"!
[/quote]

kolega, ne razumijete…ja i kažem da te dionice kupuju/prodaju/kupuju/prodaju profesionalci koji ih vrte na burzi, a ne institucionalni igrači kakve smo se nadali vidjeli večeras u top 10 i koji su trebali donijeti nove ideje, kontakte i novac u firmu…ili vi mislite da bi se netko igrao i na ovaj način kokošario preko 4-5 skrbničkih računa ako mu je cilj postati jedan od ozbiljnih suvlasnika firme?
na žalost, ništa nova ovdje. posao je danas došao, vijest je očito uračunata u cijenu, vlasničkih promjena kave smo željeli nema, znači od sutra sve po starom. [embarass]
[/quote]
Ne sekiraj se, stigneš i ujutro na otvaranju kupiti, ako večeras prebaciš keš na brokerski račun. Kada malo odspavaš stvari ti postanu jasnije. Treba ovo tek da legne na "plodno isplašeno tlo", pa će onda narasti. [wink]

nije burza crkva
ovo je korida
cilj opravdava sredstvo
nema tu milosti
samo neki zarađuju
većina gubi
pogotovo na ingri
nje se plaše i najveći igrači


nije burza crkva
ovo je korida
cilj opravdava sredstvo
nema tu milosti
samo neki zarađuju
većina gubi
pogotovo na ingri
nje se plaše i najveći igrači

…ova INGRA postaje sve interesantnija… [proud]

Malo je čudno kako se odjednom kada ingra raste pojavljuju nekakvi likovi koji onako bez ikakvih argumenata lupaju postove tipa "prodajte dok imate kome" i sl.
Baš materijal za mokre novine.

Pa , zar nije vrijeme da se malo poprave stvari nam našoj burzi , uključujući i građevinare…?
Optimizam …….!

PS.Ovo nije nagovor na k/p Miami nema pojma o trgovanju .

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Bogami puno forumaša je izašlo iz ingre,gledajući ocjene na postovima,i do 60-70% , ne pamtim kad su se pozitivni postovi ovako loše ocjenjivali.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Ne sekiraj se, stigneš i ujutro na otvaranju kupiti, ako večeras prebaciš keš na brokerski račun.

nije problem u kešu, imam ga ja na računu, samo što ne vidim razloga da po 17 kn kupujem Ingru:
dugo očekivana vijest jučer je objavljena, cijena je skočila s 15,80 na 17 kn i što će sad dalje dizati Ingru? vidimo da u top 10 nema promjena u smislu vlasničkog preslagivanja koje smo očekivali nakon velikih prometa (osim što Ingra gradnja rasprodaje i dalje)….
a ti, ako ti je ovo povoljno – kupuj, založi kuću, ženu djecu, uzmi margin i kupuj, nitko ti ne brani …ja ću ipak sačekati jer puuuuno je sitnih burek majstora ovdje ušlo, a bez ulaska strateških igrača u top10 nema tu snage za nastavak rasta [bye]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Danas će neki platiti školu investiranja,prvo Vas navuku ide to up,postotci rastu
a onda bum tras,suze i gnjev,prizivanje HANFE i slično.
Ova situacija je identična onoj s Validusom VLDS-R-A kad se pojavio kontroverzni Mitković (ili tako nekako)koji je na našoj banana burzici objavio da preuzima Validus ,sve njegove dugove i ulaže 100 mil.eura u razvoj.
Pogađate ,cjena skočila s 17 kn na 29.
Nakon toga tajac ispitavnje tko ,što ,gdje ,nema tog uopće.
Cjena pala u par dana na 5kn.

Najgore u svemu ,sve službeno objavljeno na Zagrebačkoj burzi,
Netko odgovarao za pljačku malih dioničara,čitaj ovčica?
Pogađajte :Nitko

New Report

Close