INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


teško će ovo opet preko 18kn osim ako neko dođe sa 20-30 milja kuna i počne kupovat u što sumljam,previše dionica na prodajinestane 100000 sa prodaje pa se pojavi jos 100000 i tako bez kraja

Prodaja ima 245 000 kom, ali si zaboravio reći da se radi o nalozima do 413 kuna koji su već postavljeni.
Sutra opet UP a i danas smo u zelenilu.

neće uvijek biti ovako.



biti će interesantno vidjeti dokle ćemo se motati na ovim razinama likvidnosti

Na ovim razinama ne vjerujem da će dugo, sutra će ili jako gore ili jako dolje. Previše je ulagača nakrcano Ingrom da bi ostao status quo.
Jedino što me brine je da niti vijest o potpisu posla koji se čeka godinu dana danas nije uspjela probiti cijenu/branu na 17 kn, a što će biti od sutra na dalje kad se taj efekt raspline? [undecid]
[/quote]

Kupci su strpljivi i ne žele još jednu euforiju prije nego pokupe sve po ovim cijenama, a v idimo da klijenata ne fali. Kad se smanji promet opet idemo strelovito gore-i tako na valovima prema 50…

neće uvijek biti ovako.

ALŽIR – BOLNICA!!!

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

samo treba lijepo izračunati da je vrijednost posla preko 31 kunu po dionici a ona se sada trži na oko 17 kuna. a to je samo jedan posao. valjda će ih biti još u idućim mjesecima i godinama. doista ne razumijem ove što prodaju, ali ima nas svakakvih. u svakom slučaju nestrpljivima nije mjesto na burzi. ako si uložio 10.000 kuna (a većina ovih ovdje nije u životu vidjela u komadu 10.000 kuna), što možeš izgubiti? skoro pa ništa. a što možeš dobiti? za par godina možda i 100.000 kuna iz tog uloga. Tako ja razmišljam, ali što ja znam…

...povijest se ponavlja...

Pogled u budućnost! Mi gradimo jeftino i kvalitetno! Što nam kasnije plate, postaje skupo i više zaradimo!

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/107018/ZG-Arenu-cemo-platiti-izmedu-240-i-300-milijuna-eura.html [smiley]


ALŽIR – BOLNICA!!!

Vojna!


…vidim ja da je vama normalno da Društvo čiji ste dioničari na službenoj obavijesti o sklopljenom poslu ne objavi ni skim ga je sklopila ni gdje…

…pa bar su kontinent mogli reći… [lol]

…u ovakvim okolnostima kad je dionica neuobičajeno visoko odletjela ovakve poluinformacije su nedopustive…

…ako je normalno vama,meni nije,a ne bi trebalo ni službenim organima… [rolleyes]

Ovo mi izgleda kao kreativna inovacija . Kako to rade ostali , ne znam , ali mi dobro miriše . Čista poezija.



…vidim ja da je vama normalno da Društvo čiji ste dioničari na službenoj obavijesti o sklopljenom poslu ne objavi ni skim ga je sklopila ni gdje…

…pa bar su kontinent mogli reći… [lol]

…u ovakvim okolnostima kad je dionica neuobičajeno visoko odletjela ovakve poluinformacije su nedopustive…

…ako je normalno vama,meni nije,a ne bi trebalo ni službenim organima… [rolleyes]

Ovo mi izgleda kao kreativna inovacija . Kako to rade ostali , ne znam , ali mi dobro miriše . Čista poezija.
[/quote]

Što je čudno, Ministarstvo obrane i vojska naruče posao i ne žele da se o tome bali. Zato je onako hitno obrisana vijest na HGD, nisu znali za obvezu tajnosti, sutra ugovor počinje.

Ma dajte, pa kao da je bitno zašto je dionica rasla 40-50%. Svi su mogli malo zaraditi i to je ok. Bože daj više ovakvih situacija na burzi. Ja sam svoje prodao u ponedjeljak kako sam i napisao, ali ne mislim da će Ingra nešto posebno pasti nazad, kao što to neki ovdje predviđaju! Priznajte da ste zakasnili ući na 12 kuna i gotovo, tu razinu ćete teško više vidjeti ovdje! Barem ja tako mislim!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

tako je, poslovanje s vojskom se uvijek drži u ograničenom plasmanu informacija. i da, zato je obrisan post s HGD. ali novci će stići na račun.

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

ne znam čemu filozofiranje, posao se odnosi na Alžir, obzirom da je vojna bolnica, očito alžirci ne žele da se o tome govori. gradnja će trajati cca 2 godine, 56 mil.EUR cijena. dionica je odreagirala rastom s 11 na 17 kn i to je to. sad treba čekati novi posao, a do tada [yawn]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Kolege cijena Ingre od 12 kn je bila potpuna nerealnost, a puste želje o cijeni o 7 kn čista perverzija bahatih i pohlepnih brokerčića koji misle da su popili svu pamet ovog svijeta. Danas su isti naučili lekciju i takmičili su se drhtavnih ručica tko će prije kapitalizirati dobit i predati dionice u sigurne i jake ruke. Još malo će se prikupiti sve što ima po 17 kn jer znamo da još uvijek ima koperanata koji bi izašli van, a nakon toga ćemo biti pametniji.

New Report

Close