INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

BAKICA nemoj biti tužna, ubaci se dok je korekcija pa ćeš biti vesela preko 20. Druk ti je očajan i samo si srozavaš rwputaciju. INGRA je sklopila posao od 55 MIL EURAAAA, aloooo, zvoni li ti što u ušima???

neće uvijek biti ovako.





Ja nebih čekao sutra…

Pa nemoj..
[/quote]

Ne pada mi na pamet, lijepe vijesti su tu
[/quote]

Pa kolega nismo se razumijeli. Ja sam mislio reći da ne čekate na bidu nego da opletete po asku!
[/quote]

To sam obavio već prije 4 dana [wink]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

šteta da ova vijest nije došla u neko bolje vrijeme na burzi….ovako – sell on news

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje



Mislim da se i sami kupci smiju ovoj cijeni i da ne mogu povjerovati koliko su Vam straha uspjeli uterati u kosti. Predugo je trajala ova "sprdnja" sa trejdanjem i rušenjem, tako da neki i dalje sanjaju o padu i kupnji po prošlim cijenama. Znam da je teško "priznati poraz", ali poučno je u svakom slučaju.
Danas imate još rijetku priliku kupiti ispod koperantske cijene, odnosno 17 kuna. Od sutra pa nadalje to će biti samo neostvareni san!
[smiley]

Možda si u pravu?
No, ako će CROBI sutra do 2235 a što je izgledno, mogla bi i ingra sa njim.
Ma tko to više zna.
[/quote]

Crobex bi se mogao odbiti od gornje stranice trokuta šta iznosi 2246.

Pozdrav

biti će interesantno vidjeti dokle ćemo se motati na ovim razinama likvidnosti

ja ne razumjem ove lipare . kada postoci budu u kunama onda ću trejdati ne pada mi na pamet profavati pri ovim smješnim cijenama kad sam ćekao korfej na 70 kuna mogu i ingru

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


biti će interesantno vidjeti dokle ćemo se motati na ovim razinama likvidnosti

Na ovim razinama ne vjerujem da će dugo, sutra će ili jako gore ili jako dolje. Previše je ulagača nakrcano Ingrom da bi ostao status quo.
Jedino što me brine je da niti vijest o potpisu posla koji se čeka godinu dana danas nije uspjela probiti cijenu/branu na 17 kn, a što će biti od sutra na dalje kad se taj efekt raspline? [undecid]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

po prometu i po načinu trgovanja očito je da su nestali oni misteriozni kupci koji su nas digli do ove razine,oni vam vjeroatno sad prodaju

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

šteta da vijest nije objavljena u srijedu, pa da nam se i pobjeda oglasi.

ovo je jako dobra vijest za tvrtku ingru (definitivno izbjegnut stečaj), ali koliko to vrijedi za dionicu?
ako uzmemo da su glasine o stečaju počele negdje oko 30-ak kuna, onda bi se i cijena trebala vratit tamo. međutim, mnogi zaboravljaju da je u međuvremenu izdano 40 i kusur posto novih dionica (bez naknade postojećim dioničarima), tako da svaku prijašnju vrijednost treba smanjivat za taj postotak.
za nekakav jači daljni rast trebat će neke konkretnije službene obavijesti od strane uprave, a ne hrpa neprovjerljivih najava, kojima su dosad nebrojeno puta nasadili male dioničare.


po prometu i po načinu trgovanja očito je da su nestali oni misteriozni kupci koji su nas digli do ove razine,oni vam vjeroatno sad prodaju

prodaju i oni ali i svi ostali..


šteta da vijest nije objavljena u srijedu, pa da nam se i pobjeda oglasi.

ovo je jako dobra vijest za tvrtku ingru (definitivno izbjegnut stečaj), ali koliko to vrijedi za dionicu?
ako uzmemo da su glasine o stečaju počele negdje oko 30-ak kuna, onda bi se i cijena trebala vratit tamo. međutim, mnogi zaboravljaju da je u međuvremenu izdano 40 i kusur posto novih dionica (bez naknade postojećim dioničarima), tako da svaku prijašnju vrijednost treba smanjivat za taj postotak.
za nekakav jači daljni rast trebat će neke konkretnije službene obavijesti od strane uprave, a ne hrpa neprovjerljivih najava, kojima su dosad nebrojeno puta nasadili male dioničare.


stock split kaže kolega inverter lp



Jedino što me brine je da niti vijest o potpisu posla koji se čeka godinu dana danas nije uspjela probiti cijenu/branu na 17 kn, a što će biti od sutra na dalje kad se taj efekt raspline? [undecid]

…ma ne brini!
O ovoj vijesti ima tek da se govori i pise, kako u novinama tako i na televiziji… [wink]

New Report

Close