INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


baš je zanimljivo da dan-dva nego izađe vijest da su dobili veliki posao ,uvije netko osjeti "prosvijetljenje" i počme kupovati ingru kao lud.

stvarno je više vrijeme da se tome stane na kraj,mogao bi nabrojati 20 takvih" prosvijetljenja" u zadnjih recimo godinu dana na raznim dionicama.

hanfa se bavi mirovincima a ovo je postala uobičajna navika kod nas .

neki dan je u new yorku onaj indijac iz hedge fonda dobio 120 godina za insajderske informacije.


i dok taj prodaje što je skupio ovih 10dana jer je znao da lovu izgubiti neće,mali dioničari su nestrpljivo čekali,a sad kad je posao stigao, svi se ponadali rastu,a onaj tko je napravio 10miliona prometa na 13-14 proda na 17 i eto mu jako lijepe zarade. što se može..kad se kod nas sve može.

idući tjedan će bit bolje...

treba li i dalje gledati prosječnu cijenu da bi se shvatio trenutni trend ?


Oni koji su me poslušali i prodali kad sam im napisao da tehnička slika govori o mogućem padu,dobro su prošli.
Sad ponovo mogu kupovati ovu dionicu po nižim cjenama.
Sad je pitanje koliko će ovo pasti.Još nije vrijeme za ulazak.
Neću više pisati o targetima jer sam dobio dosta mailova ljutnje na mene zašto drukam da dolje i da nisam čovjek zato što stavljam svoje procjene na forum i to odmah pada kako na VLDS-u tako i na INGR-i.
Kao da ja mogu utjecati na cjenu,jednostavno profesionalni softwer mi daje signale i ja tu napišem.
Samo sam želio pomoći ljudima da ne izgube svoj krvavo stečen novac tj da ih ovi lovatori,veliki
šekulanti(a najbolje ih opisuje imenica koja počinje s m…)ne opelješe
P a sam odlučio više ne pisati o targetima i spašavati nikoga.
Jedino mogu reći da će ići niže nego što mnogi trenutno misle.
pozz

Jel se ti nekad posramiš svojih prognoza?



Oni koji su me poslušali i prodali kad sam im napisao da tehnička slika govori o mogućem padu,dobro su prošli.
Sad ponovo mogu kupovati ovu dionicu po nižim cjenama.
Sad je pitanje koliko će ovo pasti.Još nije vrijeme za ulazak.
Neću više pisati o targetima jer sam dobio dosta mailova ljutnje na mene zašto drukam da dolje i da nisam čovjek zato što stavljam svoje procjene na forum i to odmah pada kako na VLDS-u tako i na INGR-i.
Kao da ja mogu utjecati na cjenu,jednostavno profesionalni softwer mi daje signale i ja tu napišem.
Samo sam želio pomoći ljudima da ne izgube svoj krvavo stečen novac tj da ih ovi lovatori,veliki
šekulanti(a najbolje ih opisuje imenica koja počinje s m…)ne opelješe
P a sam odlučio više ne pisati o targetima i spašavati nikoga.
Jedino mogu reći da će ići niže nego što mnogi trenutno misle.
pozz

Jel se ti nekad posramiš svojih prognoza?

[/quote]

to ćemo tek vidjeti tko je u pravu bio


baš je zanimljivo da dan-dva nego izađe vijest da su dobili veliki posao ,uvije netko osjeti "prosvijetljenje" i počme kupovati ingru kao lud.

stvarno je više vrijeme da se tome stane na kraj,mogao bi nabrojati 20 takvih" prosvijetljenja" u zadnjih recimo godinu dana na raznim dionicama.

hanfa se bavi mirovincima a ovo je postala uobičajna navika kod nas .

neki dan je u new yorku onaj indijac iz hedge fonda dobio 120 godina za insajderske informacije.

da kad bi hanfa radila svoj posao kako treba.. tu napadnu nekog jadnika koji oče zaradit 100kn a u velike se ne diraju.. a i sami smo kroz godine vidili koliko ima čudnih transakcija.. dosta da se prisjetimo IGH i crne gore i ko je za to odgovarao…

idući tjedan će bit bolje...

imate sad 255.000 kom na asku
pa kupjujte ako vjerujete ovim m….-ima
neki dan bilo svega 120.000
dionica na prodaji na lopate,kako to ,a tako dobra vijest


Dobro sad imamo i službenu potvrdu da je stečaj definitivno izbjegnut, Irak, Alžir, pozitivno FI stiže, a tu je i natječaj za Omblu i obećavajući sporazumi s Rusima. Po prvi put u zadnje 3 godine potvrđeno je da Ingra ima budućnost.


Ljubitelji Ingre , evo vam najbolja vijest danas ;

http://www.vecernji.hr/vijesti/voda-libijske-pobune-hrvatska-nas-je-podrzala-nagradit-cemo-je-clanak-295259

evo ih, 2 drukera se nakrcala pa bi sad da naraste,jel? e pa zbog vas se nadam da cemo roknut pa da sve prodate s minusom [bye]

Vaš link


Vaš link

Zahvaljujuci mvpei-u mi znamo da se radi o izgradnji bolnice u Alziru.


Vaš link

…kako rekoh,sklopili su posao,ali ne zna se ni s kim ni kako…jel to vojna tajna? [lol] [lol]


Vaš link

Zar jr bitno gdje i sa kim??? Bitno je da je sklopljen a ako je objavljen onda je to gotova stvar. Kažu da je to tek prvi posao u inozemstvu-znači i novi su na pomolu. Ma znao sam ja to iako "NISAM" imao nikakav insajd. Idemo INGRAAAA. Cijena dionice će doći na svoje, bitno je da se dobiva poslove. Pozz svim investitorima-cca1-3 godine.

neće uvijek biti ovako.



Vaš link

…kako rekoh,sklopili su posao,ali ne zna se ni s kim ni kako…jel to vojna tajna? [lol] [lol]
[/quote]
Znamo da si jalna jer si prodala na 12 i sad računaš koliko si još mogla dobiti a ne samo za burek. No burza ti je takva za burekmajstore, nemoj se sada ljutiti na nas koji nismo prodali i pričati priče i obezvređivati miljunski posao u EURIMA. Ipak nisi fer jel daa?? [lol]

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close