INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


igrač-kako su sve tvoje poruke vidljive dok od mnogih drugih još nisu moderirane-a nisi mi prijatelj??? Kakva je to protekcija???

Nemam pojma !

Valjda su vrijedila neka druga pravila kada sam se ja prijavljivao na forum.

Ili tako pametno pišem da imam protekciju , HA-HA-HA !!!



Ingrin misteriozni posao

Zbog naravi projekta i statusa investitora, informacije o sklopljenom poslu ne mogu se učiniti dostupnim javnosti već ostaju poznate samo ugovornim stranama

Svašta koji muljatori,pitanje je uopće o čemu se uopće tu radi.
Da li će uopće biti išta od toga
Osim što se neki trebaju iskrcati to se zna.

Ništa misteriozno i sumnjivo – radi se o vojnom projektu, koliko se meni čini:
[/quote]

A i s naplatom posla u tom slučaju nema frke!

Dobro sad imamo i službenu potvrdu da je stečaj definitivno izbjegnut, Irak, Alžir, pozitivno FI stiže, a tu je i natječaj za Omblu i obećavajući sporazumi s Rusima. Po prvi put u zadnje 3 godine potvrđeno je da Ingra ima budućnost.

Zbog naravi projekta i statusa investitora, informacije o sklopljenom poslu ne mogu se učiniti dostupnim javnosti već ostaju poznate samo ugovornim stranama, kaže se u priopćenju Ingre, te se izvještava da kumulativni uvjeti ugovora stupaju na snagu sutra.

Malo sam pokušao iz ovih 420 000 000 kn budućih prihoda izvući dobiti prije oporezovanja. U izračunu sam uzeo materijalne troškove i troškove osoblja koji su najviše vezani uz prihode. Ovaj projekt traje dvi godine tako da će se i prihodi razvući na 2 godine. Okvirno ispada da bi ingra iz ovog projekta mogla ostvariti 20 000 000 kn EBIT-a po godini. Financijski su se malo konsolidirali tako da će i financijski troškovi biti nešto niži. U svakom slučaju dobar posao za ingru, ali mi se čini da će još malo morati poraditi na prihodima da bi se dokopali pozitivnog poslovanja. U svakom slučaju pozitivne vijesti za INGR-u i Ingraše.


Zbog naravi projekta i statusa investitora, informacije o sklopljenom poslu ne mogu se učiniti dostupnim javnosti već ostaju poznate samo ugovornim stranama, kaže se u priopćenju Ingre, te se izvještava da kumulativni uvjeti ugovora stupaju na snagu sutra.

…vidjeli su oni kako to izgleda na Dalekovodu kad objave o kakvom poslu i aranžmanu se radi…

…fikus firma sa fikus firmom,sa sestrinskom zapetljanom otpetljanom…jedni dobivaju kredit,drugi vraćaju…pa su se radije napravili zagonetnim… [rolleyes]


Dogovara se transakcija za pomest sve do 20, samo malo strpljenja.

kako se može učlaniti u taj dogovor ?
Vidim da preko Skype komunicirate, ali nemam broj ?

Bilo bi lijepo da Ingra ode na 20 ili više !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

HANF-a će to razriješiti moš mislit
jedino ima preostaje blokirati dionicu
ako ne potvrde vijest opet smo na 11 kn

Ljubitelji Ingre , evo vam najbolja vijest danas ;

http://www.vecernji.hr/vijesti/voda-libijske-pobune-hrvatska-nas-je-podrzala-nagradit-cemo-je-clanak-295259

baš je zanimljivo da dan-dva nego izađe vijest da su dobili veliki posao ,uvije netko osjeti "prosvijetljenje" i počme kupovati ingru kao lud.

stvarno je više vrijeme da se tome stane na kraj,mogao bi nabrojati 20 takvih" prosvijetljenja" u zadnjih recimo godinu dana na raznim dionicama.

hanfa se bavi mirovincima a ovo je postala uobičajna navika kod nas .

neki dan je u new yorku onaj indijac iz hedge fonda dobio 120 godina za insajderske informacije.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


Ljubitelji Ingre , evo vam najbolja vijest danas ;

http://www.vecernji.hr/vijesti/voda-libijske-pobune-hrvatska-nas-je-podrzala-nagradit-cemo-je-clanak-295259


To je prije za VDKT

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

…moš mislit Ameri sa Evropljanima gađaju Gadafija,i troše grdne pare…a buduća vlast će nama dati posao…

…možda i koju bušotinu nafte…

…a što je s onim propalim poslovima koje smo dobili za vrijeme Gadafija dok rat još nije počeo… [lol] [lol]

New Report

Close