INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a gdje su sad oni “pametni” tipovi koji su ovdje buncali o trezoru???

nadam se da će se javiti i lijepo reči: oprostite, nisam bio u pravu, blatio sam ljude bez razloga 🙂


a gdje su sad oni “pametni” tipovi koji su ovdje buncali o trezoru??? nadam se da će se javiti i lijepo reči: oprostite, nisam bio u pravu, blatio sam ljude bez razloga 🙂

Kolegice nema potrebe, oni su sami toga svjesni…

Nemojte me krivo shvatiti ali ja ne vidim ništa spektakularno u činjenici da Uprava dobiva dionice po 2.000 kuna dok smo svi mi ostali upisivali po 35.000 kuna.
I ja bih rado upisao po 2.000 kuna 750 komada.
NHF
A što se tiče trezora još uvijek se ne zna tko je kupio onu razliku od 1.214 – 230 kom ( koje je kupio trezor )??
Nije dobro praviti ražanj dok je zec u šumi.
Netransparentan je to plan.[smiley1]

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go


Nemojte me krivo shvatiti ali ja ne vidim ništa spektakularno u činjenici da Uprava dobiva dionice po 2.000 kuna dok smo svi mi ostali upisivali po 35.000 kuna. I ja bih rado upisao po 2.000 kuna 750 komada. NHF A što se tiče trezora još uvijek se ne zna tko je kupio onu razliku od 1.214 – 230 kom ( koje je kupio trezor )?? Nije dobro praviti ražanj dok je zec u šumi. Netransparentan je to plan.[smiley1]

Kolega odkud Vam ta inf? Možete li nam pokazati ili bar navesti izvor ili su to vaše špekulacije?

Kad čovjek ima kvalitetnu bazu podataka, onda to nije problem. [smiley2]

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go

i jos…..

INGRA d.d. – stjecanje dionica
(2007-09-17)

INGRA d.d. obavještava da je tijekom dana 17. rujna 2007. godine primila obavijest od gđe Jasne Ludviger, članice Uprave, o stjecanju 764 dionica Izdavatelja.

Nakon stjecanja navedenih dionica posjeduje ukupno 3.323 dionica Izdavatelja koje čine 6,65% temeljnog kapitala Izdavatelja, kao i isto toliko glasova na Glavnoj skupštini Izdavatelja.

DOKUP!


Kad čovjek ima kvalitetnu bazu podataka, onda to nije problem. [smiley2]

Pa navedite nam kolega, ovo je sve demagogija što ste do sada kazali.
Dajte nam čvrst dokaz da su članovi uprave i Tehnika kupovali po 2000kn.
Hvala unaprijed.

http://www.poslovni.hr/54286.aspx

Teks je sročen na način da ispada da je Oppenheim kupio dionice na tržištu, povrh onih u dokapitalizaciji??
Vidjet ćemo uskoro u top 10.

Aerodrom?[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

pa kaj vi niste dokapitalizirali po 2000 kuna ?
dajte pročitajte prospekt koji je btw odobrili hanfa, pa pričajte o cijenama dokapitalizacije
Nisu to nagradne dionice pa da ih kupuju po cijeni koju odredi uprava
Opet ljudu ili ne znaju ili su zločesti
Kako bilo, njima je na sramotu

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka

MIslim da ipak nije uzimao na burzi.
Od koga???
PBZ mu nece prodati, jedino da mu Ludwigerica i Marijan nisu dali.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


MIslim da ipak nije uzimao na burzi. Od koga??? PBZ mu nece prodati, jedino da mu Ludwigerica i Marijan nisu dali.

Kolega nisu mu dali članovi uprave…


pa kaj vi niste dokapitalizirali po 2000 kuna ? dajte pročitajte prospekt koji je btw odobrili hanfa, pa pričajte o cijenama dokapitalizacije Nisu to nagradne dionice pa da ih kupuju po cijeni koju odredi uprava Opet ljudu ili ne znaju ili su zločesti Kako bilo, njima je na sramotu

Kolega ovo drugo…

New Report

Close