INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

FANTASTIČNO, POSAO OD 55 MILIJUNA EUR – SLUŽBENO POTVRĐENO IZ INGRE!!!! [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Biti će još prilike po 16,5 možda i po 16 kn !!! Bez brige !


Ćudi me da se ne miću nalozi sa prodaje, čak se stave i novi.
Dokaz koliko je needuciranih " ulagača " u ovoj dionici.

lp

nisu u pitanju ne educirani ulagači,
nego špekulacije ide to dolje
ovo je jedinstvena prilika za izlaz dok imate kome prodati
vidimo s e ispod 14

kupnja je enormno narasla, trebao bi uskoro uslijediti žestoko čišćenje prema gore [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

moje pisanje je osobno mišljenje te nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Hmm.. Nakon ovakvih vijesti se ne ide dolje.. Samo vi čekajte..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Istog sam misljenja da je ovaj job već ukalkuriran u cijenu. Gore teško da može, a dolje uvijek ide. 15-16 je optimala a onda opet vlakic po Omblu na kraju mjeseca

up up up

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

sve mi se čini da je onaj koji je znao za ovaj posao, i kupaovao zadnjih 10dana, od 11 do 17kn. sad odlučio sve prodati na 17. i okrenuti finu lovu.. i sutra će otići papi da ga blagoslovi [lol]

idući tjedan će bit bolje...


Hmm.. Nakon ovakvih vijesti se ne ide dolje.. Samo vi čekajte..

skažem se, nakon dobivanja posla u inozemstvu od blizu 400 milijuna kuna slijedi rast, mogu oni probati štopati, ali ostat će bez dionica

moji poruke nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

idemo danas na 18-19
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/wssPYlG7RzfgbWpYmygHug==.pdf


Očito je ovaj posao uračunat u cijenu , na kraju krajeva , zato je i raslo od 11 kn kroz zadnjih dva tjedna.

Majstore, ako ovakav posao vrijedi 6kn po tvojoj logici, što je sve vrijedilo sveukupnog pada Ingre od početka. Po toj matematici Ingri kao da su "uračunati" gubici tisuću poslova ove vrijednosti.

Samo špekulanti i sitne duše. I drugi (ne bih upotrebljavao riječ, ali pretpostavlja se na kakve ljude mislim)..


Hmm.. Nakon ovakvih vijesti se ne ide dolje.. Samo vi čekajte..

Izgleda da oni koji prodaju malo drukčije misle , ima od 16,91 kn do 17,08 skoro pa 20000 dionica na prodaji.

New Report

Close