INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo stanja da imamo

1. KOSTRENČIĆ MARIJAN – ANTUN 5.827 11,65 Osnovni račun
2. OPPENHEIM IGOR 5.697 11,39 Osnovni račun
3. TEHNIKA D.D. 3.753 7,51 Osnovni račun
4. LUDVIGER JASNA 3.323 6,65 Osnovni račun
5. PBZ D.D. 3.219 6,44 Skrb. račun
6. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 1.405 2,81 Skrb. račun
7. ELEKTROPROJEKT D.D. 1.383 2,77 Osnovni račun
8. REŽEK DANIJEL 1.293 2,59 Osnovni račun
9. INGRA D.D. 1.279 2,56 Osnovni račun
10. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.268 2,54 Skrb. račun
Ukupno: 56,89

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ


ententinis čini mi se da si uletio kao ovca među vukove.Ako ti smetaju tzv kapitalisti,tko te tjera da se baviš dioničarstvom,skupi se s svojim drugovima i razmjenjujte si bonove [smiley1]!Pokušao sam biti što kraći u odg.jer u suštini podržavam post kolege matrixa90..red,rad,disciplina..[smiley2][smiley2][smiley2]

Kolega možda ne tim redoslijedom…

NGRA d.d. – stjecanje dionica
(2007-09-17)

Igor Oppenheim, predsjednik Uprave INGRA d.d. obavijestio je o stjecanju 1.139 dionica Izdavatelja.

Nakon stjecanja navedenih dionica posjeduje ukupno 5.697 dionica Izdavatelja koje čine 11,39% temeljnog kapitala Izdavatelja, kao i isto toliko glasova na Glavnoj skupštini Izdavatelja.

Plavi…

No respect


NGRA d.d. – stjecanje dionica
(2007-09-17)

Igor Oppenheim, predsjednik Uprave INGRA d.d. obavijestio je o stjecanju 1.139 dionica Izdavatelja.

Nakon stjecanja navedenih dionica posjeduje ukupno 5.697 dionica Izdavatelja koje čine 11,39% temeljnog kapitala Izdavatelja, kao i isto toliko glasova na Glavnoj skupštini Izdavatelja.

Plavi…

Ubi me ak ja kuzim to setanje dionica… Pa nije ovaj valjda iskesirao 50 mil kn za te dionice?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


SLK:

NGRA d.d. – stjecanje dionica
(2007-09-17)

Igor Oppenheim, predsjednik Uprave INGRA d.d. obavijestio je o stjecanju 1.139 dionica Izdavatelja.

Nakon stjecanja navedenih dionica posjeduje ukupno 5.697 dionica Izdavatelja koje čine 11,39% temeljnog kapitala Izdavatelja, kao i isto toliko glasova na Glavnoj skupštini Izdavatelja.

Plavi…

Ubi me ak ja kuzim to setanje dionica… Pa nije ovaj valjda iskesirao 50 mil kn za te dionice?

A kad ja baš ne pratim skoz Ingru, pa ne znam: da nema u tome i onih dionica od dokapa? Čini mi se da su nekidan sjele u posjed dioničarima, da sam čitao tu na forumu. Ali opet, i one su onda išle po tržišnoj cijeni, ne nekoj nominali, jer Ingra ni nema nominale.

No respect


SLK: ” NGRA d.d. – stjecanje dionica (2007-09-17) Igor Oppenheim, predsjednik Uprave INGRA d.d. obavijestio je o stjecanju 1.139 dionica Izdavatelja. Nakon stjecanja navedenih dionica posjeduje ukupno 5.697 dionica Izdavatelja koje čine 11,39% temeljnog kapitala Izdavatelja, kao i isto toliko glasova na Glavnoj skupštini Izdavatelja. Plavi… ” Ubi me ak ja kuzim to setanje dionica… Pa nije ovaj valjda iskesirao 50 mil kn za te dionice?

Kolega ne mora iskesirati 50 mil kn, postoje i druge opcije…

možda je čovjek prijavio ono što je ubo u dokapitalizaciji
sad će prodat dio toga nekome s kim se dogovorio i zaradit 10k kuna (minus kamate,troškovi i diskont) po jednoj
svaka čast

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka


možda je čovjek prijavio ono što je ubo u dokapitalizaciji sad će prodat dio toga nekome s kim se dogovorio i zaradit 10k kuna (minus kamate,troškovi i diskont) po jednoj svaka čast

A možda neće kolega…jeste li o tome razmišljali…

Betonizacija na 45 i sitno.
Samo neka tako i ostane….vidjet ćemo šta nam donosi post T-ht-ovo razdoblje…naravno za očekivati je lijepe vijesti…

ako ima toliko casha ili može plaćat toliki kredit onda mu svaka dala

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka

Idemo dalje…

NGRA d.d. – stjecanje dionica
(2007-09-17)

Marijan Antun Kostrenčić, član Nadzornog odbora INGRA d.d. stekao je 1.242 dionica Društva korištenjem prava sudjelovanja kao postojećeg dioničara u 1. krugu upisa u procesu dokapitalizacije.

Nakon navedenog stjecanja posjeduje 5.443 dionica što čini 10,89% temeljnog kapitala.

No respect

Može li bolje?

( Kada Uprava stječe dionice.. )[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close