INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovdje više ne znaš tko pije – tko plaća…. isto kako se cijena pumpala na 18 kn, sad se ruši, samo je pitanje dokle…

Čuvajte hlače da ne odu i gaće!

Svaka čast kako je lagano oteo dionice paničarima a ja mislio da se količina isth smanjila.
Jeli Vi vidite koliko je opet dionica danas prošlo.Priča s o preuzimanju a Vi pi.darije radite i dajete im dionice mukte.

Pozdrav

Šta sada ako niste ušli, kada ćete?
Na 11 ponovo,rekao sam nekima da dođe na kunu nebi je uzeli jer to uvijek može niže.
Ovde jasno da će rasti samo je pitanje dana.

bit će bolje................


ovdje više ne znaš tko pije – tko plaća…. isto kako se cijena pumpala na 18 kn, sad se ruši, samo je pitanje dokle…

Znam ja ko pije i ko plaća.
Oni piju Vi plaćate.

bit će bolje................


izgleda ništa od ugovora,
možda je vijest bila plaćeni članak?

Ma sto posto,ajde da je članak osvanio na Indexu ili nekom sličnom portalu,ali baš da je neko došao kod ovih s tom idejom.Budimo ozbiljni,posao je tu.Objava slijedi uskoro.Pozdrav.

Hm a možda je cilj samo razbiti marginaše jer navodno neke brok kuće više nemaju likvidnosti koliko su margina izdale… Samo razmišljanje kolege ništa više [cool]

Mean people suck and nice people swallow!



Kome je Investor zakazao u ključnim trenucima na INGRI u zadnja 3 dana??? Ma nema problema-sve u službi šišanja. Sramota za Investor. KATASTROFA od usluge!!!

i meni, mamu im lopovsku PBZ-ovsku, promijenit ću brokera sad! [angry]
[/quote]

Hvala ti Bože na Complete line-u i njihovom E-tradeu. Fenomenalna stvar, a puno manje korisnika nego što je to na PBZ Investoru pa je samim time i broj ispada sveden na minimum minimuma.

P.S. Unaprijed se ispričavam Poslovnom.hr zbog ovog posta…ovo nije svojevrsna reklama (jer ja nisam vlasnik te firme) nego samo pohvala aplikaciji koja funkcionira odlično.

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.



izgleda ništa od ugovora,
možda je vijest bila plaćeni članak?

Ma sto posto,ajde da je članak osvanio na Indexu ili nekom sličnom portalu,ali baš da je neko došao kod ovih s tom idejom.Budimo ozbiljni,posao je tu.Objava slijedi uskoro.Pozdrav.
Normalno! Nije MVPEI trgovac na tržnici da laže kupce i blati si obraz… Ja još nadokupio dok je jeftino
[/quote]
[smiley]


Hm a možda je cilj samo razbiti marginaše jer navodno neke brok kuće više nemaju likvidnosti koliko su margina izdale… Samo razmišljanje kolege ništa više [cool]

Ja zvao jutros problemi s likvidnošću,javit će se(imaju prviše zahtjeva).Kada se to spusti na burzu na završetku pregovora.
22 000 komada prošlo od 16,50 prema gore zadnjih 20 minuta.

Pozdrav

bit će bolje................

o kakvom se to poslu priča, pa da se radi o nečem imalo ozbiljnom već bi to bilo na sva zvona objavljeno. kakve tajne, kakvi bakrači, kakvi tobože poslovi, pa bar se u današnje vrijeme sve zna .


o kakvom se to poslu priča, pa da se radi o nečem imalo ozbiljnom već bi to bilo na sva zvona objavljeno. kakve tajne, kakvi bakrači, kakvi tobože poslovi, pa bar se u današnje vrijeme sve zna .

Zato i kupuju zadnjih 10 dana jer se sve zna. [cool]

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Strpljen spasen

ali mi malo to smrdi jer navukli dosta malih na margine pa bi mogli ici jedan đir dole da im popucaju dok nisu objavili posao

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

New Report

Close