INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kolega jesam Vam rekao da danas bude i po 15-16 ! [rolleyes]

Neznam što mi je sa vidom ali gdje vidiš tu cijenu, ako nisi ušao u ovom valu na 16,50 …. [bye]


kolega jesam Vam rekao da danas bude i po 15-16 ! [rolleyes]

Jesi, i naravno pogriješio si! Ingra je okrenula i ide UP! [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Ko je prodo po 16,5

jesu te žednog preko vode malo trznu prema dole pa ribice ulete i hop
u par minuta si već u lijepom gubitku

treba njima još puno puno vaših dionica pa samo navalite prodajte budete se smijali
samom sebi za koj dan

drhtave rućice koje su jeftino kupile ajmo istresi što imaš….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

krenule je prema negativnoj blokadi…. sad će biti drž-nedaj jaukanja

gdje li su loris i steel, i ostali dežurni pljuvači??

ajde, vi što odbijate zahtjeve (iz tko zna kojih ego razloga) ili ih držite na čekanju, prihvatite zahtjeve jer ako smo "prijatelji", onda vas možemo odmah i čitati. u protivnom moramo čekati odmoderiranje. a vama je u interesu da vas se čita. zato i pišete, jel tako?
hvala

Prevelike su ovo igre, dosta mi je ja odlazim van….
Vama koji ostajete sve najbolje u budućoj cijeni ingre, samo se nadam da će onaj koji se ovako igra sa cijenom kad tad dobit po tamburi.

Mali možda i koji veliki ne budite naivni.
Otimaju Vam dionice za siću strpite se malo pa ovo će tako brzo otići u nebo da toga niste svjesni.
Vidimo se danas na 19 možda i 20 ako nas odblokiraju.

Pričam pi.darije,gledajte i plačite.

Pozdrav INGRAŠIMA

bit će bolje................


http://www.poslovni.hr/vijesti/glasine-o-preslagivanju-dionicara-digle-ingru-30-180482.aspx

" U Ingri zasad o spomenutom alžirskom poslu govore u terminima ‘visoke faze dogovora’, no za burzovne je ulagače projekt vojne bolnice vrijedan oko 55 milijuna eura očito gotova stvar. "

[thumbsup]

lp

OVO JE DOBRa vijest!!! A i Hanfino promatranje i obavijest zašto, ustvari je dobra vijest.

No od jedne stvari mi se POVRAĆA. Svjestan sam da ima ljigavih ljudi ali toliko pokvarenosti kao na forumu ovdje , ne vidjeh odavno. Prekjučer su hvalili INGRU na sva usta a već danas pljuju. Pa ako ste prodali ćutite, nemojte se pljuvati jer sve vam se vraća. FUUJ!

neće uvijek biti ovako.

Ovde će neko samo pokupit do 18 kuna ,kako i rekoh Vi ste totalno slijepi pored zdravi očiju.

bit će bolje................

ne ide baš rušenje previše sve po planu…drži se ingra…

nakon brzinskog iskrcavanja svih ovih trejdera, ovo ide up.. još malo pa u zeleno.. 🙂
netko se je pošteno nakupio sada po povoljnim cijenama..

New Report

Close