INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne znam o čemu pričate gospon, u životu nisam kupio nijednu slaščaru, pa neću ni sada. Imam PTKM s velikim gubitkom zahvaljujući navlakušama s forumu, ili čađara boysima, sada vidim da čađara Ingraši žele i druge navući, pa nastojim pomoći budućim naivcima kao recimo dobre kupnje na ADPL iznad 250 kuna i bijeg. INGRA je daleko naprecijenjenija dionica na tržištu, ali dok je glavni tu nema straha, barem ne
još.

Joj Tihi pa kaj si zaboravio šta si kupovao, što li je ovo ljudi moji??
Pogledaj Tihi:

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=1129&pg=15%5B/b%5D

04.06.07. od tada si drukao na ovoj dionici svaki dan po nekoliko puta.
Imao si i samnom par rasprava, lijepo sam ti rekao da ne bu dobro.Malo si izlistaj od tog datuma tvoje postove.

A gle tada je cijena bila 1 300 i slijedečih dana kada si počeo drukati bez argumanata 1 400 kuna i više.
A koliko je danas i nedugo nakon toga?
1180 ( danas ) . Ne znaš, ne kužiš spiku.

Vidiš da si trgovao i da si izgubio novčeke na IPKK, pa kak onda nisi, kada sada cijeli svijet i okolica vidi da jesi?

I daj molim te analizu Ingre na 45 000 da je skupo, hočeš molim te??
Btw. lijepo se danas netko “navukao” na Ingri na 45 100 je kupio za 4 milje kuna..mora da i fondovi gutaju ” navlakuše “.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Btw. lijepo se danas netko “navukao” na Ingri na 45 100 je kupio za 4 milje kuna..mora da i fondovi gutaju ” navlakuše “.

Pa moderan fond menađer čita forum i ima povjerenje u njega…[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

plavi:

Btw. lijepo se danas netko “navukao” na Ingri na 45 100 je kupio za 4 milje kuna..mora da i fondovi gutaju ” navlakuše “. ”

Pa moderan fond menađer čita forum i ima povjerenje u njega…[smiley2]

Pa eto onaj piratski fond izgubio 80% vrijednosti. Bit ce da su njega navukli. Da li treba vjerovati da su ovi u fondovima strasno pametni i ne mogu pogrijesiti? Da li takvo uvjerenje ima los efekt (tkzv. follow the leader) u konacnici? I sto je uopce covjek?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Inaće vrlo važan dio iz članka u Lideru:

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=9876

” Od inozemnih projekata trenutačno je zanimljiva gradnja marine u Alžiru, a radi se i u Iraku, Libiji, Sudanu… Svi poslovi, rekao je Oppenheim osigurani su kod HBOR-a. ”

Sve svoje vrijedne ugovorene poslove Ingra je osigurala policom osiguranja![smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Oppenheim je nesumnjivo svjetski čovjek i menadžer br. 1 u RH

Hell is Empty and all the Devils are Here

Stara vijest..preko godinu dana…29.11.2006.

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Stara vijest..preko godinu dana…29.11.2006.

U jučerašnjem Manageru.hr je bio članak o HBOR-u, gdje je predsjednik Uprave Ingre rekao da su poslovi vani osigurani u 100 % , kako nema toga na netu, našao sam ovo iz Lidera.
Mislim da je jako bitno, to još nije postano na forumu.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ne znam o čemu pričate gospon, u životu nisam kupio nijednu slaščaru, pa neću ni sada. Imam PTKM s velikim gubitkom zahvaljujući navlakušama s forumu, ili čađara boysima, sada vidim da čađara Ingraši žele i druge navući, pa nastojim pomoći budućim naivcima kao recimo dobre kupnje na ADPL iznad 250 kuna i bijeg. INGRA je daleko naprecijenjenija dionica na tržištu, ali dok je glavni tu nema straha, barem ne još.

sad ce ispast da te svi napadaju ovdje…..ali ne mogu ne doc do zakljucka da ako ti kupujes dionice na osnovu navlacenja i ostalih navijanja na forumu onda jao si ga tebi….malo bolje razmisli kakav si ti onda investitor….bolje baci sve u investicijski fond…..
a to tvoje fantaziranje da je ingra precijenjena to samo potvrđuje moje misljenje o tebi…..

DOKUP!


Inaće vrlo važan dio iz članka u Lideru: http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=9876 ” Od inozemnih projekata trenutačno je zanimljiva gradnja marine u Alžiru, a radi se i u Iraku, Libiji, Sudanu… Svi poslovi, rekao je Oppenheim osigurani su kod HBOR-a. ” Sve svoje vrijedne ugovorene poslove Ingra je osigurala policom osiguranja![smiley2]

Više informacija na : http://ingra.hr

INGRA D.D./REDOVNA DIONICA INGR-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. KOSTRENČIĆ MARIJAN – ANTUN 5.827 11,65 Osnovni račun
2. OPPENHEIM IGOR 5.697 11,39 Osnovni račun
3. TEHNIKA D.D. 3.753 7,51 Osnovni račun
4. LUDVIGER JASNA 3.323 6,65 Osnovni račun
5. PBZ D.D. 3.219 6,44 Skrb. račun
6. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 1.405 2,81 Skrb. račun
7. ELEKTROPROJEKT D.D. 1.383 2,77 Osnovni račun
8. REŽEK DANIJEL 1.293 2,59 Osnovni račun
9. INGRA D.D. 1.279 2,56 Osnovni račun
10. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.268 2,54 Skrb. račun

Ukupno: 56,89

U obavijesti koju sam dobila od SDA o prijenosu dionica INGRE u dokap., vjerojatno ste primjetili, stoji da je temeljni kapital po vrijednosnom papiru 14.000,00 kn. Inače pratim visinu kapitala, ja računala poslije dokapit. cca 11,3 tis. kn, kako onda 14 tis. kn.
Molim odgovor.

ententinis čini mi se da si uletio kao ovca među vukove.Ako ti smetaju tzv kapitalisti,tko te tjera da se baviš dioničarstvom,skupi se s svojim drugovima i razmjenjujte si bonove [smiley1]!Pokušao sam biti što kraći u odg.jer u suštini podržavam post kolege matrixa90..red,rad,disciplina..[smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA

New Report

Close