INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zar ćete umrijeti ako pričekate koju godinu? čisto sumnjam da je ovo zadnji rast ove godine. pa kriza je tek završila. smiješne su mi dvojbe oko prodaje na 17 ili 18, a cijena je jednom bila 400 kuna. i opet će jednom biti 400 kuna.

...povijest se ponavlja...

Nedavno sam napisao jedan komentar još dok je Ingra počela rasti sa 12 kuna, a glasio je ovako:
"Isto kao što je besramno padala ova će dionica isto tako i besramno narasti, a mnogima će se tada doslovo "pušiti iz ušiju" jer su je prerano prodali.". Vidim da se nekima Već sada "puši iz ušiju", a rast još nije niti započeo. Početna cijena je 17 kuna, i mi smo tek tu negdje na početku. Ne vidim o kakvom rastu ovdje neki pričaju, tek smo 23 lipe odmakli od početne pozicije!
Pokrijte svoje uši, da nitko ne vidi da se iz njih puši! [yawn]


Nedavno sam napisao jedan komentar još dok je Ingra počela rasti sa 12 kuna, a glasio je ovako:
"Isto kao što je besramno padala ova će dionica isto tako i besramno narasti, a mnogima će se tada doslovo "pušiti iz ušiju" jer su je prerano prodali.". Vidim da se nekima Već sada "puši iz ušiju", a rast još nije niti započeo. Početna cijena je 17 kuna, i mi smo tek tu negdje na početku. Ne vidim o kakvom rastu ovdje neki pričaju, tek smo 23 lipe odmakli od početne pozicije!
Pokrijte svoje uši, da nitko ne vidi da se iz njih puši! [yawn]

Iskreno, previše pišeš za nekoga tko je toliko siguran u megalomanski rast. Sve super sa INGROM, ali ovaj vlakić je prošao … barem do izvješća o drugom kvartalu .

A zboč čega mislite da će mirovinci kupovat dionice, kao da ih već nemaju i previše?

Iako nemam Ingru, mogu vam reći da je lijepo gledati ovakav rast i promete.
Bila bi prava šteta da nema ovakvih dionica…
Za razliku od mrtvila u zadnje dvije godine, Ingra je vijesnik proljeća na ZSE. [thumbsup]


A zboč čega mislite da će mirovinci kupovat dionice, kao da ih već nemaju i previše?

Ime ti sve govori, odgovor je suvišan. Dobro došao !!! S obzirom da ti je prvi dan s nama nećemo ti ništa zamjerit, naučit ćeš već zašto ovo-zašto ono. Ime ti je stvarno savršeno za nekoga tko se uključuje nakon rasta od 50%. I ja bih se pojeo da mi se to dogodilo.


Iskreno, previše pišeš za nekoga tko je toliko siguran u megalomanski rast. Sve super sa INGROM, ali ovaj vlakić je prošao … barem do izvješća o drugom kvartalu .

Mislim da ste u pravu, kolega. U ovoj rundi tko je jamio, jamio je… Čekamo za slijedeći skok ili konkretnu objavu posla ili dobro 2Q izvješće…

Ako će u pad, imho, niže od 15-16 neće, tu bi trebala biti potpora. Ajde nek netko od tehničara nabaci koji grafić.



Nedavno sam napisao jedan komentar još dok je Ingra počela rasti sa 12 kuna, a glasio je ovako:
"Isto kao što je besramno padala ova će dionica isto tako i besramno narasti, a mnogima će se tada doslovo "pušiti iz ušiju" jer su je prerano prodali.". Vidim da se nekima Već sada "puši iz ušiju", a rast još nije niti započeo. Početna cijena je 17 kuna, i mi smo tek tu negdje na početku. Ne vidim o kakvom rastu ovdje neki pričaju, tek smo 23 lipe odmakli od početne pozicije!
Pokrijte svoje uši, da nitko ne vidi da se iz njih puši! [yawn]

Iskreno, previše pišeš za nekoga tko je toliko siguran u megalomanski rast. Sve super sa INGROM, ali ovaj vlakić je prošao … barem do izvješća o drugom kvartalu .
[/quote]
E moj Perilja, ti izašao sa nekom sićom od dobiti i odmah misliš da će dionica padati zbog tvoje odluke. Tući ćeš se po glavi, ili pusti druge da te po njoj tuku, pa drugi puta nećeš praviti slične greške. Neće dionica pasti zbog tvoga izlaska, niti će rasti zbog moga ostanke, nego zato što su Veliki tako odlučili, a mi se samo možemo "šlepati" uz njih. Ako to ne primjećuješ i sam, onda ti nema pomoći. Još ćeš ti sutra lupati po asku ili sam sebe po glavi. Sam izaberi što ti je manje bolno! [wink]




Nedavno sam napisao jedan komentar još dok je Ingra počela rasti sa 12 kuna, a glasio je ovako:
"Isto kao što je besramno padala ova će dionica isto tako i besramno narasti, a mnogima će se tada doslovo "pušiti iz ušiju" jer su je prerano prodali.". Vidim da se nekima Već sada "puši iz ušiju", a rast još nije niti započeo. Početna cijena je 17 kuna, i mi smo tek tu negdje na početku. Ne vidim o kakvom rastu ovdje neki pričaju, tek smo 23 lipe odmakli od početne pozicije!
Pokrijte svoje uši, da nitko ne vidi da se iz njih puši! [yawn]

Iskreno, previše pišeš za nekoga tko je toliko siguran u megalomanski rast. Sve super sa INGROM, ali ovaj vlakić je prošao … barem do izvješća o drugom kvartalu .
[/quote]
E moj Perilja, ti izašao sa nekom sićom od dobiti i odmah misliš da će dionica padati zbog tvoje odluke. Tući ćeš se po glavi, ili pusti druge da te po njoj tuku, pa drugi puta nećeš praviti slične greške. Neće dionica pasti zbog tvoga izlaska, niti će rasti zbog moga ostanke, nego zato što su Veliki tako odlučili, a mi se samo možemo "šlepati" uz njih. Ako to ne primjećuješ i sam, onda ti nema pomoći. Još ćeš ti sutra lupati po asku ili sam sebe po glavi. Sam izaberi što ti je manje bolno! [wink]
[/quote]
Kolega bananarama 100.tica za vas i optimizam ja čuvam do 100 kuna imam vremena .



Iskreno, previše pišeš za nekoga tko je toliko siguran u megalomanski rast. Sve super sa INGROM, ali ovaj vlakić je prošao … barem do izvješća o drugom kvartalu .

Mislim da ste u pravu, kolega. U ovoj rundi tko je jamio, jamio je… Čekamo za slijedeći skok ili konkretnu objavu posla ili dobro 2Q izvješće…

[/quote]
ili Omblu ili Alžir ili Rusiju…

Mene trenutno najviše zanima hoće li se napokon netko i službeno očitovati vezano uz članak na službenim stranicama minitarstva http://www.mvpei.hr a vezano uz posao Ingre.
Kako to nije neki trač portal već službena stranica ministarsva dužnost im je dati obrazloženje.
Posebno zato jer je članak izazvao nagli skok cijene dionice.

Ja nisam ušao na 11 kao neki nego na cca 13kn (iako mi je prosjek ulaza poprilično visoko), al ima onih koji su potaknuti tom vješću kupovali i na 18kn. Ispada da HANFA ne radi svoj posao.

New Report

Close