INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@pancho66

Kad se vidi da netko preuzima bit će kasno za povratak po ovoj cijeni. Večeras će se vidit namira od četvrtka.



@pancho66

Kad se vidi da netko preuzima bit će kasno za povratak po ovoj cijeni. Večeras će se vidit namira od četvrtka.


Ma kakvo preuzimanje… ima ovdje dosta papirića,a i novi dolaze….
Od 12milja na INGRI u ovih par dana stvarne je love 2-3 milje, ostalo je trejdanje.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

šta čeka uprava, kao da se njihova dionica trži na albanskoj burzi, koja je prknula. jedino konkretna objava navedenog posla na zse će održat dionicu.
u zadnjem priopćenju su rekli da rade sve u korist malih dioničara. pa hvala im, mislim da šišanje , mnoge , jeftinije dođe u frizera nego kod njih.
dva nika na forumu su mi pokazatelji kužine na ovoj dionici i oni neće u ignore dok sam još in.



Samo danas protrgovano skoro 4% čitave Ingre, a u zadnjih 10 dana preko 15%, a sad vi vidite o čemu se tu radi dok se još čeka na službenu objavu posla.
Gap na 17 je popunjen, prosječna 17,86, znači sutra bi 17 bilo -5%, prodavatelji će nemirno spavat.
Ja sam prodao na 18 i pola kupio na 17,14, sa ostalim čekam sutra.

da niste malo uranili sa ponovnom kupnjom ? [undecid]
moglo bi sutra biti i po 16-15 !
[/quote]

Zašto ne kupit po 17,14 u danu sa prosjekom 17,86 i najvećom 18,49, plus još pola portfelja u kešu, to se zove win-win za miran san.
Mislite da će vam netko tko je sprašio 20 milijuna priuštit još jednu šansu, ja ne mislim.


a jesu udrili po prodaji u zadnjim sekundama ajde sacuvali su da ne zavrsi ispod 17kuna

a sta nas sutra ceka [undecid]

Tebe ništa, ti je ionako nemaš…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

a di je link o tome poslu??? scenarij igh-a lp STFACA

Rast prosječne cijene od 1,83 kune uz promet od gotovo 9 milijuna kuna je pokazatelj ulaska fondića u ovu dionicu i jačih pojedinačnih igrača. Njima i idu na ruku ovi trejderi koji s vremena na vrijeme iz straha od veće zarade navale na bid. Danas je bio dobar dan za nove kupce, omogućen im je jeftiniji ulaz kroz poslijepodnevnu korekciju. Sutra napad na 19! A bilo vam je skupo juče po 16,50! [smiley]
Nemojte se zamarati donjom i gornjom cijenom, bitna je jedino prosječna i ona je stvarni pokazatelj rasta ili pada, a ona i dalje raste na velikom prometu. [smiley]





čestitke lorisu,i još nekim stručnjacima. mogu se sami potpisat.. bolje ti je nekad šutit – ispadneš pametniji

Hvala kolega, ali nemojte sada zaboraviti poslati poruku i onima koji su kupovali po 18 i više [tongue]
[/quote]

Evo i njima čestitke!!

[/quote]

Da, lako je biti bezobrazan, a vidim i pametan [tongue]

Da li ste bar danas naučili što je ŠIŠANJE ?
[/quote]

Nije Loris ovo šišanje,svi šta kupu u ovom padu za 10 dana će biti u debelom plusu.

bit će bolje................



a jesu udrili po prodaji u zadnjim sekundama ajde sacuvali su da ne zavrsi ispod 17kuna

a sta nas sutra ceka [undecid]

Tebe ništa, ti je ionako nemaš…
[/quote]
Nas i sve ostale očekuje fini rast samo lagano .




@pancho66

Kad se vidi da netko preuzima bit će kasno za povratak po ovoj cijeni. Večeras će se vidit namira od četvrtka.


Ma kakvo preuzimanje… ima ovdje dosta papirića,a i novi dolaze….
Od 12milja na INGRI u ovih par dana stvarne je love 2-3 milje, ostalo je trejdanje.
[/quote]

Nije 12 milijuna, nego 20 milijuna od četvrtka, znači skoro duplo, a u zadnjih 15 dana priko 35 milijuna kuna. A još objava posla (koji je već odrukan na HGD), tko ulazi znat ćemo do prekosutra najkasnije, netko je tu pojačan za 10-15% u broju dionica.




Samo danas protrgovano skoro 4% čitave Ingre, a u zadnjih 10 dana preko 15%, a sad vi vidite o čemu se tu radi dok se još čeka na službenu objavu posla.
Gap na 17 je popunjen, prosječna 17,86, znači sutra bi 17 bilo -5%, prodavatelji će nemirno spavat.
Ja sam prodao na 18 i pola kupio na 17,14, sa ostalim čekam sutra.

da niste malo uranili sa ponovnom kupnjom ? [undecid]
moglo bi sutra biti i po 16-15 !
[/quote]

Ovo će poletit još jednom kao raketa naravno u visine a vi ćete ostati raširenih usta.

Zašto ne kupit po 17,14 u danu sa prosjekom 17,86 i najvećom 18,49, plus još pola portfelja u kešu, to se zove win-win za miran san.
Mislite da će vam netko tko je sprašio 20 milijuna priuštit još jednu šansu, ja ne mislim.
[/quote]

Čudi me da je ovaj šta kupuje uopće pustio da pada ali kad je ekipa navalila neka izađu


Rast prosječne cijene od 1,83 kune uz promet od gotovo 9 milijuna kuna je pokazatelj ulaska fondića u ovu dionicu i jačih pojedinačnih igrača. Njima i idu na ruku ovi trejderi koji s vremena na vrijeme iz straha od veće zarade navale na bid. Danas je bio dobar dan za nove kupce, omogućen im je jeftiniji ulaz kroz poslijepodnevnu korekciju. Sutra napad na 19! A bilo vam je skupo juče po 16,50! [smiley]

bit će bolje................

Vi beštija2 – zašto ste mi odbili zahtjev ?
poslao sam ga samo zbog toga da vidim post dok se ne odmoderira jer ”prijatelji” ga vide…
mislim, ono, zato i pišete – ne ?

New Report

Close