INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a jesu udrili po prodaji u zadnjim sekundama ajde sacuvali su da ne zavrsi ispod 17kuna

a sta nas sutra ceka [undecid]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Prošlo danas 3.6% firme. Kad se tako gleda nije niti malo.
Teško da su sve špekulanti, rekao bih da su špekulanti oko 30%.

Samo danas protrgovano skoro 4% čitave Ingre, a u zadnjih 10 dana preko 15%, a sad vi vidite o čemu se tu radi dok se još čeka na službenu objavu posla.
Gap na 17 je popunjen, prosječna 17,86, znači sutra bi 17 bilo -5%, prodavatelji će nemirno spavat.
Ja sam prodao na 18 i pola kupio na 17,14, sa ostalim čekam sutra.

sutra gnjavaža do petka a onda opet rast,,,dok se malo pročisti ovo…trebaju prodati ovi što su kupovali jeftinije :)))))




čestitke lorisu,i još nekim stručnjacima. mogu se sami potpisat.. bolje ti je nekad šutit – ispadneš pametniji

Hvala kolega, ali nemojte sada zaboraviti poslati poruku i onima koji su kupovali po 18 i više [tongue]
[/quote]

Evo i njima čestitke!!

[/quote]

Da, lako je biti bezobrazan, a vidim i pametan [tongue]

Da li ste bar danas naučili što je ŠIŠANJE ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



oni koji nisu kapitalizirali dobitak zadnji vlak je krenuo sad krece hladenje ko mi ne vjeruje uvjerice se na svojoj gledalici

[yawn]

prije 2 sata sam reko al nece ljudi slusat e kad te opali po kesi onda se nauce pameti a neki bogami ni tada njima nema pomoci

[bye]
[/quote]

ovako rijetko radim ali danas sam sve prodao na 17 +
– bolje vrabac u ruci… [rolleyes]

bit ce zanimljivo vidjet stanje na skdd za 3 dana,tek kad se bude znalo ko to kupuje tek onda ulazim opet

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate


Samo danas protrgovano skoro 4% čitave Ingre, a u zadnjih 10 dana preko 15%, a sad vi vidite o čemu se tu radi dok se još čeka na službenu objavu posla.
Gap na 17 je popunjen, prosječna 17,86, znači sutra bi 17 bilo -5%, prodavatelji će nemirno spavat.
Ja sam prodao na 18 i pola kupio na 17,14, sa ostalim čekam sutra.

da niste malo uranili sa ponovnom kupnjom ? [undecid]
moglo bi sutra biti i po 16-15 !

A ljudi moji, pa ne može ovo letjeti do Neptuna, moralo je jednom stati… Ali opet čemu kuknjava, pa svi ste ovdje rekli da ovo ide preko 20 kn. Zašto ste onda prodavali? Ovdje su izuzetak oni koji su u ingru ušli na daleko većim razinama.

Volim Ingru i mislim da kompanija ima budućnost. STOP.

Danas sam izašao van iz jednostavnog razloga jer danas počinje korekcija.
Svaki dan dosad je trgovanje završavalo sa plusom s time da je zadnja cijena bila IZNAD prosječne dnevne.
Danas je prvi put ISPOD … (naravno to se može gledati samo ako su veliki prometi u igri).

Da ne duljim … uletit ću opet u INGRU … kad ne znam … već sam prebacio cash u jednog brodara… i jednu turbo-glupu dionicu … za koju se nadam da će uskoro odraditi neki solidan rast. Do tada… ću pratiti Ingru … i da bit će mi žao ako probije 20 Kn, ali za sada mislim da je to jednostavno ne moguće… previše malih se ukrcalo. i svi bi nabrzaka po par iljada kuna… dnevno … a to baš i ne ide tako. Prije će biti spašavanje kože.

+30% za 3 mjeseca čekanja … nije loše…

ponavljam… i dalje mislim da ova kompanija vrijedi. samo previše je tu buregđija kako se kaže za neki ozbiljniji rast. Prostitutka od dionice kažem ja … svi bi je imali, ali je nitko ne bi "oženio" 😀

Do tada … nekad ožene i nas!

LP

A još sinoć sve ovdje prštalo od komentara kako ingra nastavlja let, a gle sada raspoloženje kao i prije 2 tjedna…

I… koja se dionica može pohvaliti sa 13 dana uzastopnog rasta na prometu koji se mjeri u desecima milijuna kuna???? Naprijed Ingra
PS: Za one koji su zakasnili bila je prilika ova korekcija u hodu. Tko zna kad će opet i na kojoj cijeni. Pozdrav INVESTITORIMA. Za nas je ovo još uvijek dno…idemo prema 50,100…

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close