INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sada se prodaje ono što su pokupili na 17,20-17,70 dok smo mi mali bili u blokadi…pa će opet urnebes poslije 18,50
nije nagovor na kupnju..

prva blokada je tribala biti ona danas a ne jučer i onda otvoren put na 20, ovako??
očito je neko zahebo stvar objavljujući vijest prije vremnena. ako ne uspije u ovom naletu do 20 u najboljem slučaju čekat ćemo do izvješća 2q .

ps. kolega flyer di iskopa ovaj članak i poremetiš scenarij. fly na forum iznenada napraviš copy paste i kao što tvoj nick govori opet fly away.

Zapelo na 18…Ali proci ce i to… [cool]


omg, pa šta se čudite rastu, dionica ingre je najpodcjenjenija dionica na cijeloj burzi sa najvećim padom vrijednosti (ugl. neopravdanim)… u svim tim analizama tehničkim ste zaboravili na osnove i čistu logiku… to se mogla samo očekivat… prodajem na 300kn za 2 mjeseca, pozdrav

Veća je vjerojatnost da Dinamo osvoji Ligu prvaka iduće godine nego da ćete iduće godine prodavati Ingru na 300 kn, a kamoli za 2 mjeseca. Kao što vidite, ovdje je mnogo onih koje dionica žulja već nakon 3 dana i 50tak% zarade, ASK se bilda, BID slabi-slijedi stagnacija koja će za koji dan prijeći u korekciju, a ovisno o nervozi ulagača možda za koji dan i stampedo prema dolje…LP!

oni koji nisu kapitalizirali dobitak zadnji vlak je krenuo sad krece hladenje ko mi ne vjeruje uvjerice se na svojoj gledalici

[yawn]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora



omg, pa šta se čudite rastu, dionica ingre je najpodcjenjenija dionica na cijeloj burzi sa najvećim padom vrijednosti (ugl. neopravdanim)… u svim tim analizama tehničkim ste zaboravili na osnove i čistu logiku… to se mogla samo očekivat… prodajem na 300kn za 2 mjeseca, pozdrav

Veća je vjerojatnost da Dinamo osvoji Ligu prvaka iduće godine nego da ćete iduće godine prodavati Ingru na 300 kn, a kamoli za 2 mjeseca. Kao što vidite, ovdje je mnogo onih koje dionica žulja već nakon 3 dana i 50tak% zarade, ASK se bilda, BID slabi-slijedi stagnacija koja će za koji dan prijeći u korekciju, a ovisno o nervozi ulagača možda za koji dan i stampedo prema dolje…LP!
[/quote]

Tko je ikada spomenuo na ovom forumu ingru na 300 za 2 mjeseca? Čak niti iduće godine!

Možda i stampedo prema gore po objavi posla na ZSE,a uz to dolazi i Ombla.
Opet kod nas se nikad nezna ali ako su sad ulazili ozbiljni čisto sumnjam da će samo tako popušit lovu.

Kako sada stvari stoje, te bude li objava još ponekog većeg posla, povijest bi se moglaponoviti.
Prije par godina sam imao na Ingri prinos preko 350 %, sada bi taj postotak mogao biti i veći.

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Zapelo na 18…Ali proci ce i to… [cool]

Zapelo kažeš? Pa 6,5 milja prometa s prosjekom 18,03 kud ćeš više za danas. Jučer i danas (zasad) 13 milja prometa.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

ti prodaj pa se hladi,ja neću izlaziti za 1kunu korekcije.. a posao još nije ni objavljen. posto je prosječna sada 18kn.. i neka se održi ta cijena, pogledajte koliko nam fali do 20kn . još 10-12% a posao će se objaviti ,nadam se uskoro. da se ne spoji sa onom objavom iz rusije koja poslje sljedi. sretno

idući tjedan će bit bolje...

iako sam mislio da nikad neću uletit u građevinare ipak mi se omaklo
INGRA na 11,39 bila je preveliki izazov

ma meni je jasno zašto danas ljudi prodaju
možda sam i ja kreten što ne činim isto i kapitaliziram dobit

nije da sam pohlepan al me jako zanima zašto netko toliko kupuje
kad dobijem taj odgovor možda i prodam
ovako sam još na hold [rolleyes]

Twrr pročitajte post forumaša ribe87 još jednom sa razumijevanjem, a pogotovo zadnju rečenicu. Imam 2500 dionica Ingre koje vjerojatno neću prodavati iduće 2 godine, osim ako ne bude neophodno, tako da mi rast odgovara, ali ne nabacujem nerealne targete i ne drukam bezveze. [cool]
Relax, ekipo, svi skupa.

vi očito niste svijesni da ima kooperanata koji će prodavat od 18 do 20 tako da teško može brzo preko 20,to zna i onaj koji kupuje dionice za miljunske iznose nebi me čudilo da on upravo sad prodaje mislim da mu je dovoljno 3 kn zarade po dionici dovoljno.

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

New Report

Close