INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

INGRA se sve više bavi fin. inženjeringom, a sve manje core businessom. To se mora vidjeti na cijeni čim se Uprava namiri od Vaših novaca.

Ajde Karoje ne baljezgaj gluposti molim te lijepo……a kaj se onda po tebi i Tehnika bavi financijskim inžinjeringom je je u dokapitalizaciji kupila 750 dionice Ingre…!!???

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Vidim da prodaja bubri. Kirbi – koji je odgovor?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Slažem se s Karojem, odličan post njegov.
Prema metodi usporedbe jedinične vrijednosti INGRA je daleko najskuplja jedinično vrednovana dionica poslije Jamnice i Konzuma. Ta usporedba ionako nije bitna, to je zapažanje autora.
Prema svim fundamentalnim pokazateljima, trenutna tržišna vrijednost ne opravdava poslovanje kroz sljedećih barem 5 godina. Da nema predsjednika Uprave među prvih deset, INGRA bi vrijedila realno između 1000-2000 kuna kolika joj je vrijednost prema svim metodama, pokazateljima i usporedbom istih u sektoru.
Tu bi se eventualno postavio na kupnju, ali bi prethodno dobro razmislio.[smiley5]

91 komad odletio u hipu…. Dogovoreno.

skype - ivek1234

Strašilo od 90 komada na INGRI pojedeno[smiley9]

hehe, znao sam

Hell is Empty and all the Devils are Here

Slažem se s Karojem, odličan post njegov.
Prema metodi usporedbe jedinične vrijednosti INGRA je daleko najskuplja jedinično vrednovana dionica poslije Jamnice i Konzuma. Ta usporedba ionako nije bitna, to je zapažanje autora.
Prema svim fundamentalnim pokazateljima, trenutna tržišna vrijednost ne opravdava poslovanje kroz sljedećih barem 5 godina. Da nema predsjednika Uprave među prvih deset, INGRA bi vrijedila realno između 1000-2000 kuna kolika joj je vrijednost prema svim metodama, pokazateljima i usporedbom istih u sektoru.
Tu bi se eventualno postavio na kupnju, ali bi prethodno dobro razmislio

Molim moderatora da ovaj Tihomirov post premjesti na temu…Najduhovitiji prilog na temi tržišta kapitala….
Hvala !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

tihomire, tihomire
bolje je šutit nego ispast glup

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka

Može li bolje?

Izgleda da netko prati stanje prodaje na Ingri kao SLK forum PD-a.
Koliko minuta je bila izložena ta poveća prodaja??[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Slažem se s Karojem, odličan post njegov. Prema metodi usporedbe jedinične vrijednosti INGRA je daleko najskuplja jedinično vrednovana dionica poslije Jamnice i Konzuma. Ta usporedba ionako nije bitna, to je zapažanje autora. Prema svim fundamentalnim pokazateljima, trenutna tržišna vrijednost ne opravdava poslovanje kroz sljedećih barem 5 godina. Da nema predsjednika Uprave među prvih deset, INGRA bi vrijedila realno između 1000-2000 kuna kolika joj je vrijednost prema svim metodama, pokazateljima i usporedbom istih u sektoru. Tu bi se eventualno postavio na kupnju, ali bi prethodno dobro razmislio.[smiley5]

Pričaš gluposti, ajde elaboriraj ovo što si rekao.Situacija je upravo obrnuta.JA sam svoje elaborirao već poveći broj puta na ovoj temi, pa ajde sada ti.
Naravno da nečeš , jer niti ne znaš.

AKo nečeš elaborirati ovo, onda elaboriraj IPKK , jer tamo si u povećem minusu, unatoč tome što smo i tamo imali prepirku, rekao sam ti da nije bilo dobro ulaziti na onim cijenama. I vidiš kako sam bio u pravu.
Sad si u pušingu.

[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ne znam o čemu pričate gospon, u životu nisam kupio nijednu slaščaru, pa neću ni sada. Imam PTKM s velikim gubitkom zahvaljujući navlakušama s forumu, ili čađara boysima, sada vidim da čađara Ingraši žele i druge navući, pa nastojim pomoći budućim naivcima kao recimo dobre kupnje na ADPL iznad 250 kuna i bijeg. INGRA je daleko naprecijenjenija dionica na tržištu, ali dok je glavni tu nema straha, barem ne još.


Ne znam o čemu pričate gospon, u životu nisam kupio nijednu slaščaru, pa neću ni sada. Imam PTKM s velikim gubitkom zahvaljujući navlakušama s forumu, ili čađara boysima, sada vidim da čađara Ingraši žele i druge navući, pa nastojim pomoći budućim naivcima kao recimo dobre kupnje na ADPL iznad 250 kuna i bijeg. INGRA je daleko naprecijenjenija dionica na tržištu, ali dok je glavni tu nema straha, barem ne još.

Žao mi je što to moram napisati ali nemaš pojma.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

New Report

Close