INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kad dolaze strah i pohlepa?

Postanite Eu-robovi

E moj many, jeste li vi sigurni da dobru burzu pratite. No dobro, možda kod vas malo signal kasni pa vam kasni i teletext.


naloga na prodaji sve više,sa 120 na 199.000 naloga naraslo
ide to u korekciju i to dobru nakon 80%

Možda lagano hlađenje,ali nikad više pad na 11 kn!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

evo upravo prodao svojih 2000 komada kupljenih na 12.20 zarada 13000kn ja zadovoljan

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

Neznam tko ovo igra, ali igra jako dobro moram priznati.
Ima novaca i znanja, a amplitude su mu odlične.

Ovo trejdanje na Ingri je dobro jer dionica samo raste i to je trejdanje koje svima odgovara.

P.S. nisam kupio dionice !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

jos uvijek sam unutra..

no budimo realni…
ja sam kupio na "fealing" koji me shebo xxxx puta

al regulator je u k..rcu ako nepregledava ko to kupuje u ovim kolicinama i zasto…
pa tu je neko lud…
MVP prvo objavi a onda povuce objavu posla…
INGRA se pravi grbava….

Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama INGR-R-A nastaviti u 15:20.
Na upit Upravi Ingra d.d. ista je odgovorila; „Nastavno na interes javnosti oko zaključenja posla u Alžiru, obavještavamo javnost da postupak još nije formalno-pravno dovršen.“

PA KO JE TU LUD…
bit cu razocaran ako se nista neotkrije…
ko je rusio i ko sada kupuje ko da sutra nepostoji..

dok ovo pisem ukupno je protrgovano 312 tisuca dionica..
sve bezrazloga….
bas.

Lp

ajmo na 20

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


preludo kupio od Lorisa na 17,22 i 17,23 i 17,26, idemo INGRA
Pozdrav Lorisu

Kolega, pa cijelo vrijeme sam i ja unutra van, ali radije bi bio stalno unutra samo kada bi znao istinu i razlog rasta. Ovako netko radi dobar posao za sve nas [rolleyes]

Npr. za razliku od ERNT gdje sam stalno unutra [rolleyes]

Ovdje su prejake igre, stalno amplitude gore dolje pa ti sada pogodi kada je što s većim ulogom ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



naloga na prodaji sve više,sa 120 na 199.000 naloga naraslo
ide to u korekciju i to dobru nakon 80%

Možda lagano hlađenje,ali nikad više pad na 11 kn!
[/quote]
ovo NIKAD VISE NA 11 ima odredjenu tezinu [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

omg, pa šta se čudite rastu, dionica ingre je najpodcjenjenija dionica na cijeloj burzi sa najvećim padom vrijednosti (ugl. neopravdanim)… u svim tim analizama tehničkim ste zaboravili na osnove i čistu logiku… to se mogla samo očekivat… prodajem na 300kn za 2 mjeseca, pozdrav

http://www.medeatravel.net

već se piše na forumu,o korekciji na niže………neki su ljubomorni šta nisu u vlaku za himalaje………


već se piše na forumu,o korekciji na niže………neki su ljubomorni šta nisu u vlaku za himalaje………

do neke korekcija mora doći,narasli smo preko 50% u par dana

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

Korekcije niti na vidiku [smiley]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close